Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūztu

inacopia

Fiziski, morāli.visādi. Pat nesaprotu, kas manā galvā notiek. Attiecības ēd nost, bet pat nespēju iedomāties, kā būtu, ja nebūtu.Esmu tik saradusi, ka ikdiena paiet kopā un ka savādāk nevar nevar būt. Vienu dienu man tika paziņots- ar draugu aiziešu uz hokeju. Kas manī darās? Šoks!!! KĀ! Parasti viņš būtu saucis līdzi, jo nemēdz vispār nekur iet bez manis. Pirmā doma, ko es darīšu, ar ko viņš vai neiet ar kādu bābieti?! Saņēmos-centos vismaz, panemu vīniņu un uz baseinu prom. protams, kungs pēc 101 zvana pārradās mājās 3 naktī galīgā ķēmā. Varbūt tas ir tas, kas mani TIK ļoti parasti šokē, ja kaut kas nav pēc plāna?Tas, ka es nezinu, cikos un vai būs, ar ko ir, u.t.t.Vai atnāks un neizgrūdīs savu žulti. Vainīgs esmu protams es visur- ne tā uzrakstiju, pasmaidiju, u.t.t. Šodien kungs neaizgāja uz darbu, pārāk grūti, bet sadzerties ar draugu gan ir viegli. Atkal prasa aizdot naudu, lai paēstu vakarinas kafejnica. Esmu kā nezinu, kā nosaukt..Raudu spilvenā, ciešu un ciešu, bet neko nevaru izdarīt. kā sasieta. Nervu šūniņas man vairs nav. Bet es nemaz nezinu, kā būtu vai varētu būt savādāk.Citreiz to vizualizēju bet pati esmu tā sevī sapinusies. Un jūtu, ka paliek trakāk pašai.ka jūtos jau 0 vērtē, jūtos tā, it kā to būtu pelnijusi. nesaprotu dzives jēgu, ir tā, ka negribas ne dzivot, neko. jēgas skiet vairs nav nekam

black sand

Atkal jau tas saldais pārītis!

viktorija09

Tev jau ir vairākas tēmas par šo pašu, kāpēc neizmanto tos padomus, kas jau tika doti tev agrāk?

labrencija

----------- ------------ ------------------

Boikotēju nabaga mīlas varā esošās cietējas. Interesanti, a tas vīriets smuks ?

zumza

Ne nu lūSti, ne nu kā. Ja kopš maija neesi salūzusi, gan jau davilksi vismaz līdz ziemīšiem. Pienāc, kad būsi ko savā dzīvē mainījusi!

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

viktorija09

labrencija
katram jau savs smukums, kam blondīns, kam čigāns patīk

zumza

labrencija
ko līdz smukums, ja stulbs un immer lillā?

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Alija

Apmēram sajūta, kā skatīties uz šausmīgās lomkās esošu nočurājušos narkomānu, bet palīdzēt jau nevar, kamēr pats negrib atmest.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Undomiel

Nesapratu, raksta vīrietis (Vainīgs esmu protams es) vai sieviete (pati esmu tā sevī sapinusies)

Undomiel
šķiet, ka es vienreiz jau ieberzos ar šo jautājumu kādā senākā tēmā, bet izrādījās, - dāma raksta IT KĀ kunga vietā dažās vietās. Kā gan mēs TO nesaprotam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379331