Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gaļas mašīna

BTango

BTango

Kādiem parametriem jāpievērš uzmanība, iegādājoties gaļas maļamo mašīnu? Cenu amplitūda milzīga.

Ir doma pirkt 1/4 vai 1/2 cūkas, attiecīgi tāds būtu maļamais materiāls.

Papildināts 13.09.2018 12:44:

Varbūt uz kombainiem nāk virsū maļamās uzpariktes? Mums kaut kāds Bosch ir. Nebūtu vēl viens lielais gadžets mājās.

labrencija
Kenwood Gaļas maļamā mašīna MG510 Pro 1600 49884

Kenwood Gaļas maļamā mašīna MG510 Pro 1600 . Vienā reizē samaļ veselu cūci. Pirku pirms kādiem 5 gadiem. Pārdevējs ieteica, ka šito parasti pērkot mednieki. Vienīgais mīnuss - šausmīgi skaļi gaudo, kad maļ.

Nu man pilnībā ideāla parastā tehniskā gaļas mašīna, ar roku griežama, pirku Maximā pa 8,99laikam

Papildināts 13.09.2018 16:07:

bet man ikdienā ne vairāk kā 2 kg jāmaļ, man jau ļoti patīk, saliek, uzskrūvē pie galda, sagriež gaļu gabalos, sīpolus, un 10 min samaļu superīgo gaļu kotletēm

labrencija
Tā mašīna droši vien ir ar vilka gēnu

red bull

Man ir Bosch MUM kombains, kuram piepirku uzliekamu gaļas mašīnu. Šādu te bet nav bijusi vajadzība malt milzu apjomus, ar kilogramu tiek galā viegli.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Trastevere

Labs

Papildināts 13.09.2018 16:13:

Papildināts 13.09.2018 16:13:

labrencija

Ja cūciņš siltā laikā, piemēram vasarā jāsaliek pa porcijām saldētavā, tad nav laika pa lēnām malt ar roku griežamo, bet mazāk jaudīgas gaļas mašīnas ātri pārkarst un var pat nokūpēt. Arī kartupeļus pankūkām var ar to rīvēt, bet tas troksnis pārāk krīt uz nerviem.

Jāizvēlas tāda, kurai ir vislielākā jauda un visplatākā atvere, pa kuru liek iekšā gaļu.

Katram savs

Šepat briesmīgi tika slavēta Zelmer gaļas mašīna (un rīves). Neizdodas atrast to tēmu.

Papildināts 13.09.2018 21:51:

red bull
Man ir Bosch MUM kombains
Man arī tāds ir, bet es teiktu, ka no visa lieliskā kombaina gaļas mašīna ir vispieticīgākā. Priekš cuciņa, manuprāt, vajag jaudīgāku.

Papildināts 13.09.2018 21:54:

Re, kur tā tēma: http://calis.delfi.lv/forums/tema/18358763-paliga-gribu-rivet-un-griezt-darzenus-atri-un-erti/24/, tas nekas, ka par rīvēšanu.

Man ir laikam šāds https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/maza-sadzives-tehnika-virtuvei/virtuves-kombaini/virtuves-kombains-bosch-mum-54251?id=402368&gclid=CjwKCAjwlejcBRAdEiwAAbj6KZgmr7z2Xzdp3rjCwk8CW3fqc0F1v6UsW5dD3Kyjuhsgwj9Ve2p-lxoCqCQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds ,es gan teiktu ka gaļas mašīna ir tīri jaudīga,ja salīdzina ar laukos esošo "pomošņicu" ko mednieki maļot vēl nav nokāvuši jau vismaz 8 gadus ,tad Bosch manuprāt ir jaudīgāks-es gan neesmu puscūci malusi taču savus 4-5kg esmu malusi un teiktu ka maļ ātri un labi,spēj tik mest gaļu iekšā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379347