Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Laba panna

Rikardo

Sveikas! Iespējams jau bijusi diskusija, bet nevaru atrast. Mērs ir pilns, kotletes rauj klāt. Vajag jaunu pannu. Delimano noskatīju, bet sliktas atsauksmes. Par 100 eiro negribu, vajag ko normālā cenā, Vismaz uz gadu

kristel

Pērku dažādas, nupat ir 2 nesen pirktas: viena no 220 interneta veikala pa 19 eur (28 cm), šitāda, bet lielāks izmērs.

Un otra no Rimi, nesen viņiem bija kaut kāda zaļa sērija uz akciju. Tagad vairs neredzu, pirku apcenotu no 23-25 eur uz 16 eur.

Ok, pret Tefalu man nezkāpēc aizspriedumi, tās nepērku. Neatceros kāpēc tādi aizspriedumi, laikam kaut kad ir bijusi.

Vēl man patīk Ballarini, bet 28 cm maksā pāri 30mit eur. It kā nav ne lēti, ne dārgi, bet par 35 eur man šobrīd mājās ir divas pannas. Abas labas un abas labi mazgājas, nekas nedeg, nerauj klāt un viss labi. Kalpo parasti vairāk par gadu visas, ja vien kotletes neapgriež ar nazi un neskrāpē virsmu.

Ā un nepatīk baltās keramiskās. Vot tās gan ir briesmas, iešķieba man vienu no kaut kādas maximas akcijas, tak visu, visu, visu rāva klāt pat neskatoties ka pilnīgi jauna panna.

Papildināts 14.09.2018 14:59:

Viens paziņa nošefoja un nopirka pannu Rito par laikam kaut kādiem 60 eur (apcenota bijusi no kaut kādiem tur 90 eur) + vāks vēl kādu dvacāri bija. Bet nu, man tā panna pat vizuāli nepatīk, nepirktu tik dārgu nudien.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

rabarbere

Pirms gada iespaidojos no šīs diskusijas:

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18362229-amt-pannas/

Un Gemosā nopirku to World's Best Pan . Jāsaka - labākā panna, kāda man jebkad bijusi! Cena bija ap 30 eur, bet viņas tur bija dažādu izmēru un dažādiem pielietojumiem. Stokmanā līdzīgas šī paša ražotāja pannas bija ap 100 eur.

https://www.gemoss.lv/shop/virtuves-inventars/pannas/panna-u28cm-h-5cm-amt-528-amt11158

Šitāda ir tā AMT panna? Alumīnija?

Tur pārsvarā indukcijas. Man gāzes plīts.

rabarbere

Rikardo
man arī ir gāzes plīts. Un tajā iepriekšējā tēmā tieši jautāju, vai tās indukcijas pannas der arī gāzei. Parasti jau derot (pielietojums ir rakstīts uz pannas).

Vai alumīnija - neatceros. Katrā gad. tā panna ir diezgan smaga...

Papildināts 14.09.2018 16:18:

vispār jā - pēc bildes izskatās tā pati. Un 1.6 kg ir reāli

Ievērtēju arī Ballarini. Tagad tikai jāizvēlas

kristel

Es vienu brīdi biju "uzkārusies" uz konkrētu Ballarini pannu... bija tāda, gribu tādu pašu. Izmeklējos un fig, tādu vairs neražoja. Tā nu sāku pirkt dažādas. Man vienmēr mājās ir 2 pannas darba kārtībā (mana mēraukla ir, ja sāk pieraut plānās pankūkas, tad panna ir nolietojusies).

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Ballarini Cortina Granitium Pan 28 cm

Šitā ir pareizā Ballarini?

Papildināts 14.09.2018 16:33:

STANDARTA PANNA BALLARINI CORTINA GRANITIUM PAN

kristel

Ko nozīmē pareizā? Man pēdējā bija šāda, atceros, jo rūtaina iekšiņa. Kāda patīk tādu pērk, var veikalos apčamdīt, paskatīt, pacilāt. Ir bijušas dažādas ballarini. Sākumā kura patika, bija tāda kā pelēkā ieliktā, tikai ar dzeltenīgi raibu iekšu.

Murrrkšķis

es interneta veikalā nopirku tādu Lamart, ļoti apmierināta esmu. pēc tam vēl kastroli no tā paša nopirku. kaut kur te , ar melno, nevis pelēko iekšiņu.

(esmu savulaik iepirkusi divas delimano pannas, abas bija pilnīgi .ūdi. skaidrs, ka nekad neko no šiem vairs nepirkšu.)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379399