Par suņiem...

Susiite

Slēdza Susiite: "Paldies par viedokļiem. Risinājums ir atrasts :)".
Susiite

Zinu, tēma galīgi ne "pa tēmu", bet nezinu, kur šo ielikt... Jautāju šeit. Mājās divi suņi, viens no tiem interesants, lai neteiktu vairāk... Kādi 10 gadi sunim. Ķēdi nepazīst kopš dzimšanas, vispār problemātiski viņu būtu dabūt pie ķēdes, aplikt siksnu, atliek vojers, bet kur atrast tādu gana lielu, lai suns var kārtīgi izskrieties? Cik tāds prieks varētu maksāt? Šodien suns sakoda (bet tā viegli, paldies Dievam, pat pušu nav), tāpēc drīzāk jāsaka, "ieķēra" rokā radiniekam, kurš pret suni vienmēr draudzīgs un laipns vienkārši netīšām ar savu kāju pieskarās, ne uzkāpa, suņa ķepai... Un vispār nesaprotu cilvēkus, kas dzīvniekus tur mājās un laiž blakus bērniem gulēt bezmaz. Dzīvnieks tomēr ir un paliek dzīvnieks, lai cik draudzīgs un mīļš nebūtu...

sniegpaarslinsh

.. nez vai vispabā var uzbūvēt tik lielu, lai sunistāC, var izskrieties, tapē jautājums par cenu atbirst, jo būtu jaiežogo visa zeme ap māju, vien tacinu no namdurvim līdz pastkastītei atstājot brīvu

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Susiite

sniegpaarslinsh
Vai ne... Es ne par tādu ekstru sunim, mums teritorija pie/ap māju ļoti liela, vienkārši vajag norobežotu vietu sunim lai viņš nav jakabina pie ķēdes, bet tajā pašā laikā, lai nav iesprostots pāris metrus platā būrī... Kkā tā to esmu domājusi

Suns tagad pēkšņi palicis agresīvs, pirms tam bijis draudzīgs? Ar veselību viss ok?

sniegpaarslinsh

..nu ok! 2 rulļi sētas pinums (rullī 25m 1.8m augsts) + stabi, ja koka 3 EU gab ik pa kadi 3 m + furnitura, eņģes vārtiņiem, + savs darbs, ja paši dara,,ja ņem no malas tad viss reiz divi

..tā kkā

kristel

A kur autorei problēma? Norobežo vienkārši kādu teritoriju ar žogu (tik lielu lai var izskrieties) un viss. Mums tā ir... pie kūts un šķūņa (šķūnī iekšā suņu būda ielikta) un kādi 4 metri nostāk uzlikts žogs, bet tādā pagarā joslā. Viss. Tikai jāskatās, vai negribēs rakties zem žoga, vēlams to žoga malu ierakt drusku dziļāk. Jā un vārtiņus vajag. Tā kā sniegpaarslinsh raksta.

Tā ķepa viņam nesāp? neklibo? neba nu tāpat ņēma un koda... Tu redzēji ka neuzkāpa, vai tici teiktajam?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

sniegpaarslinsh

.. nu ja, aizmirsu pierakstit, rullis pinuma 50 EU.

Susiite
Suni ir vēlme iežogot pēc šī gadījuma uz visu dienu? Vai tikai ciemiņu laikā?

Es domāju, ja suns ir bijis mierīgs un draudzīgs visu laiku, tad šoreiz viņš iekampa, jo radinieks izdarīja sāpīgi viņam un suns instinktīvi aizsragajoties iekoda.

Man liels paša suns caurkoda rokas īkšķim nagu, kad bija iesprūdi ķepa šķirbā pie vārtiem, viņš rāva ārā, kauca, es metos nedomājot palīgā un no sāpēm man iekoda. Vairs nekas tāds neatkārtojās.

Papildināts 14.09.2018 15:16:

aizsargājoties

kristel

Mums stabi bija pašiem, dēļi arī. Atlika iepirkt eņģes, savilcējus un no kaimiņa dabūt vecu, bet labu žoga rulli (par čiriku).

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Pamēģini pati viņam to ķepu prātīgi aizskart, aptaustīt, paskaties reakciju. Varbūt kas iedūries, varbūt sāp? Ja suns vienmēr bijis draudzīgs, un tagad pēkšņi palicis agresīvs, tam gan jau ir iemesls.

Vēl ir novērots - ja suņiem pasliktinās dzirde un/vai oža, viņi var palikt nervozi, trauksmaini, sākt riet uz savējiem utt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18379403