Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Acis

sniedzins55

Sveiki.Kā Jūs cīnaties ar tumšiem lokiem zem acìm un noslīdējušiem acu plakstiņiem?Esmu vēl ļoti jauna,bet tas skumjais,drūmais,nolaistais skatiens mani nedaiļo

Par lokiem zem acīm-organismā nekas netrūkst? Esi izgulējusies un atpūtusies?

Man tos padarīja gaišākus ar hialuronskābes injekcijām, ja precīzi tad Juvederm Volbella. Noslīdējušos plakstiņus laikam gan visjēdzīgāk ir vienkārši ķirurģiski izlabot. Tepat cālī daudz diskusijas par to izlasāms. Nav traka op.

Chamois

atrodi izgaismojošu acu serumu un to uzklājot katru dienu acis masē.

masē nevis pašu plakstiņu, bet ap acu dobuma kaulu no uzacs ārienes pa apakšu uz iekšējo kaktiņu un tad uzacu virzienā atkal uz leju. tas stimulē asins apriti un āda kļūst tvirtāka, liekais ūdens izvadās.

Rae_Shh

Tiešām noslīdējuši plakstiņi? Varbūt ēd daudz sāļus ēdienus pirms miega, un ir šķidruma aizture/tūska? Pamēģini vairāk uzturēties svaigā gaisā, dzert ūdeni, neēst sāļus ēdienus un galvenais labi izgulēties. ja tas nekàdīgi stāvokli neuzlabo, labāk aizej pie dermatologa , lai nav bezjēdzīgi jāizmet nauda uz smiņķiem, kuri var izrādīties bezjēdzīgi. tāpat analīzes ar nenāktu par skādi.

Palkstiņiem tikai operācija, riņkīem- analīzes un kritiski apdomāts, vai tā nav ģenētiska īpatnība. var būt arī tā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18380521