Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīves restarts

sniedzins55

Pēc vairāku gadu kopdzīves neveselīgās attiecībās esmu palikusi viena ar diviem bērniem.Par attiecību pārtraukšanu nepārdzīvoju,bet gan par to,ka šīs attiecības ir atstājušas smagas emocionālas sekas.Esmu ar dzīvi neapmierināts nervu kamols,izskatos arī slikti.Kopā nedzīvojam jau 9 mēn,bet labāk nejūtos ne par grammu,jo šis cilvēks tāpat neliek man mieru.Apmeklēju psihologu,bet bez rezultātiem.Der jebkādi ieteikumi kā justies labāk-ārsti,atbalsta grupas utt

Vienīgais,ko vēlos ir kaut mazliet atgūt dzīvei krāsas,būt pozitīvākai un pats galvenais būt labai,laimīgai mammai saviem bērniem.

sniedzins55
Galvenais ieteikums bútu saprast līdz pašai sirdij un dvēselei, ka jūsu dzīve ir jūsu pašu rokās, un saturs, ar ko to piepildīsiet, - arī par to varat un jāparūpējas jums pašai!

Man ļoti palīdzēja daudz labas grāmatas, tai skaitā, psiholoģiska satura un pašpalīdzības, ko es izlasīju un mācījos dzīvi pa jaunam!

Kundalini

jātaisa Pašpalīdzības Akadēmija

MEDITĀCIJAS SAITS: https://bit.ly/2MLhqN8

sniedzins55
Iesaku meklēt citu psihologu. Visdrīzāk Jums jāmeklē psihoterapeits

sniedzins55
Grūti kaut ko ieteikt šajā situācijā. Citiem palīdz sports , labas grāmatas, aizbraukšana uz kādu citu valsti,pilsētu, laba atpūta, draugu kompānija, kas iedvesmo, sava izskata, stila maiņa, dzīvesvietas maiņa, bet dažkārt palīdz tikai laiks...

aizbraukšana uz kādu citu valsti,pilsētu, laba atpūta, draugu kompānija, kas iedvesmo, sava izskata, stila maiņa, dzīvesvietas maiņa
Tas prasa laiku un naudu , bet autore viena ar diviem bērniem...

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Umka88
Es vienkārši minēju variantus. Ir daudz dažādas iespējas, atstāt bērnus pie vecākiem, mājās, vai brāļa vai pie kāda kam uzticas. Turklāt to visu, manuprāt, var realizēt ar mazu naudas summu. Autorei ir jāpadomā arī par sevi, citādi cietīs arī bērni. Laimīgā mamma- laimīgi bērni.

izbraukšana uz kādu citu valsti,pilsētu, laba atpūta, draugu kompānija, kas iedvesmo, sava izskata, stila maiņa, dzīvesvietas maiņa

Turklāt to visu, manuprāt, var realizēt ar mazu naudas summu. A

autorei ja nemaldos spoži nav ar naudām un bērnam ar veselību nav ok.Tas ko piedava vinai nereāli

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Atrodi hobiju- koris, dejošana, fotopulcinš, palīdz. Sievietei vajag apm 2 gadus, lai atkoptos no skirshanas. Antidepresantus ari var piesaistit uz kadu laiku.

Nav naudas? Hmm... tad varbut padalieties taas daudzas! Kur tos 2t varēja mierigi nopelnit, pie tam audzinot bernus??

tad varbut padalieties taas daudzas! Kur tos 2t varēja mierigi nopelnit, pie tam audzinot bernus??
+++++Labaka palidziba

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18380527