Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Trešā bērna plānošana....

Nikola1984

Gribu dzirdēt arī citu cilveku pieredzi.Esmu precejusies,pašai ir 35'gadi,2.bērni(5,5gadi un 2.gadi).Vīrs pedeja laikā sāka runāt un prasīt manu viedokli psr 3.Bernu....jo es savā laikā teicu ka ja dzemdēt bērnus tad tikai līdz 35/36'g.....bet man cik es neiginatu domāt,bevaru izdomāt....it ka jā ir jauki...tai pašā laikā nē....jo gribās izgulēties,aizbraukt kaut kur mierīgi....kaut ko redzēt(jo ārzemēs nau būts)....ir daudz visādu domu....un satraukums....

Nikola1984

Ja vecums ir vienīgais šķērslis, tad mana doma ir tāda - kamēr sieviete var dabiski apaugļoties, tikmēr grūtniecība ir normāla un nav nekāda pamata uzskatīt, ka sieviete ir veca.

Par ceļošanu, ja līdz 30 gadu vecumam nekur nav būts, tad acīmredzot tā jums nav prioritāte, bērni tur nav pie vainas.

sniegpaarslinsh

==== Iespējamais unikālu šaha spēļu skaits ir ievērojami lielāks nekā , elektronus skaits visā visumā. Šaha zinātnieku apvidū tiek lēsts, ka elektronu skaits visumā ir aptuveni 10^79, bet unikālo šaha spēļu skaits var sasniegt 10^120.===

..pašiem vien SAVA, unikālā spēle būs *jāspēlē*

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Saulpurene

Neplānotu trešo ar tik mazu vecuma starpību. Lai paiet pāris gadu. 37 ne ar ko neatšķiras no 35.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Nikola1984
jo gribās izgulēties,aizbraukt kaut kur mierīgi....kaut ko redzēt(jo ārzemēs nau būts)
Var taču ceļot arī ar bērniem, kad paaugušies līdz skolas vecumam. Ja jau cilvēks līdz bērnu dzimšanai 30 gados nav ceļojis, tad var jau vēl mazliet pagaidīt un tad ceļot ar ģimeni.

Malviine

Saprotu autori. Man arī līdzīgs vecums, un bija ļoti grūti saņemties trešajam. Vīrs par trešo runāja 2 gadus, lielākie bērni prasīja māsiņu, līdz es pati izlēmu, ka jā - varētu. Viens no motivēšojaiem aspektiem - kā vēlāk biežāk nožēlo tie pāri, kuriem tas bērniņš nav, bet, savukārt, neesmu satikusi nevienu, kurš teiktu, cik žēl, ka toreiz izlēmu par trešo. Ārzemes un ekskursijas var paspēt arī nedaudz vlāk. Tās nekur neaizmuks, bet sievietei gadi iet uz priekšu. Ar mazuli var ieplānot tuvākus braucienus.

Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?”
Sivēns atbildēja: “Šodiena”
Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Naglaarviitni

Jo lielāka starpība bērnu vecumiem, jo grūtāk menedžēt ceļojumus un sadzīvi - katram interesē jau kaut kas cits, vienots kopsaucējs grūti sameklējams. Ja jaunākajam jau ir 2 gadi, tad līdz nākamā piedzimšanai knapi 3 vien būs. Tas nav maz.

Ja vīrs grib un pašai "tā kā varētu", tad nav, ko marinēties. Pie nosacījuma, ka vīrs pašlaik darbojas ar bērniem. Ja viņam bērni ir smuka izkārtne "man ir! Bet lai audzina sieva, es tikai lepošos", tad labāk nevajag.

Es arī zinu vairākas ģimenes, kur trešais ir pat neplānotais, bet vēlāk ir secinājums, ka ir ļoti labi, ka viņš ir (un tas no 90. gadu ģimenēm, kuras sviestu maizei parādīja un kasīja nost, kuras no viena cīsiņa taisīja mērci visai ģimenei).

vilks

Mēs arī domājām, domājām, kamēr mazulis pats izdomāja pirmais. Apmēram laikā, kad sāku domāt, ka īstenībā būtu ļoti ērti palikt pie diviem.

Bet tā viss labi, vienīgais, ka man katra grūtniecība arvien grūtāka, pirmos 4 mēnešus diezgan mocījos + neviens jau neatceļ rūpes par jau esošajiem bērniem (kaut visu, ko varēju, uzticēju darīt vīram).

Dzīve un izklaides drusku atliekas, tas gan. Lai gan domāju, ka trešo bērnu būs vieglāk arī pa druskai uzticēt citiem cilvēkiem (jau ar otro bija daudz vieglāk kā pirmo), kamēr paši ar lielākajiem bērniem mazliet paceļojam (gan ne uz ārzemēm, bet nedomāju, ka bērnam līdz kādu 8-10 gadu vecumam ārzemes ir nepieciešamas). Vai arī lielākos bērnus var iedot līdz radiem kādā mazā ceļojumā.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Zirne

Ir 3 bērni ar palielām vecuma starpībām (starp nr. 2 un nr. 3 ir 3.7 gadi), viss ir ļoti forši, bet ceļošanu gan tas viss padara grūtāku - tomēr katra lidmašīnas biļete, bagāža, skolas režīmi, utt, sarežģī to procesu. Šo to jau izveicam, bet katrs "mazais" izklupiens kļūst par "pasākumu".

Bet par pārējo - es ļoti gribēju nr. 3, uz to brīdi biju jau izgulējusies un vēl vienu grādu ieguvusi, tad nu, protams, ir tā vērts.

BTango

Nevar saprast, kas jocīgāk -

vīrietis, kurš nepiedalījās/nepiedalās bērnu audzināšanā, vēlas 3. bērnu vai

sieviete, kura gana daudz par to raudājusi, patiešām apsver domu, ka varbūt vajadzētu trešo, pie tam uztraucas par ceļojumiem un neizgulēšanos nevis vīra (sūdīgo) attieksmi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18380533