Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera aizcietējums

Selvina

Esmu pirmajā trimestrī, un kau 6 dienas vēders nav izgājis. Esmu pamēģinājuši teju visu, 4 dienas duphalax, žāvētas plūmes(veselu paciņu vienā piegājienā), uzturā bagātīgi ēdu dārzeņus un augļus. Ārsts ieteica ka jātaisa klizma, arī tas nelīdz, nekā. Gaidu rītu ar bažām. Jāpiebilst ka viss aizsākās no dzelzs lietošanas ko izrakstīja daktere, jau pārtraucu lietot. Bet rezultātu nav. Vai kādai tā ir bijis??

Olīveļla, magnija sulfāts, dārzeņu sulas pašu dārzeņu vietā un daudz. Pat 3 litri un vairāk. Varbūt pietrūkuši kādi citi mikroelementi vai minerāli.

Papildināts 10.10.2018 20:44:

Olīveļļa pat līdz pus litram diennaktī, bet dzert var pa daļām.

Man akūtā situācijā palīdzēja Microlax, pēc tam katru rītu lietoju iepriekšējā vakarā ar siltu ūdeni aplietu 1 edk. linēklas, no rīta izkāsu un tukšā dūšā iedzēru to gēlu( info no topivesels.lv) man palīdzēja labāk par žāv. plūmēm, olīveļļu, kefīru utt.

Man palīdzēja probiotiķi, tas pats Liveo. Bet tagad esmu atklājusi bišu maizi, kas ne tikai stiprina imunitāti, bet palīdz arī pie gremošanas traucējumiem. Protams, tūlītējs efekts nebūs. Tad jātaisa klizma.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18380571