Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nepatīk organizēt svētkus

Lēdija

Lēdija

Mēs četri. Attiecīgi 8 svinamas dienas gadā un tad vēl valsts svētki un svinamās dienas un visādas pasēdēšanas. Man nebija nekāda saulainā bērnība un svinēšanas prakstiski nebija. Ne dzimšanas dienas, ne vārda dienas. Tikai kūka ar mammu un tēti. Nezinu, vai tā trauma vai ieradums, bet svinēt savu dzimšanas dienu nepatīk. Nepatīk arī organizēt bērnu un vīra svētkus. Patīk svētkus svinēt tikai četratā.

Vīram patīk svinēt. Mierīgi var piedāvāt tuviem un tāliem, lai, piemēram 1.septembrī vakarā brauc pie mums. Vai, ja negrib ņemt taxi, var pārnakšņot pie mums. Pats nezina, kur/kā "draugi" dzīvo, bet mūsu mājā visi laipni gaidīti jebkurā laikā.

Tā mēs piekāpjoties viens otram, abi esam ne līdz galam apmierināti. Vīram par maz svētku, cilvēku, pasākumu mūsu mājās, bet man par daudz.

Konkrēti nepatīk, ka svētku organizēšana prasa daudz laika un naudas. Nav jau tā, ka nav, bet es labprātāk tērētu citur gan naudu, gan laiku. Dažiem radiem, draugiem ir mazi bērni, kuri auro, gandrīz vienmēr kaut ko salauž, saplēš, nosmērē, kaitina dzīvniekus. Skrien pa āru basām kājām, tad rāpjas dīvānā utml.Pēc svinēšanas man vajadzīgas vēl trīs dienas (ņemot vērā, ka pa dienu darbā), lai novāktu sekas. Arī pašu svētku laikā es līdz galam neatpūšos, bet sekoju, kurā brīdī, ko pasniegt, kam ko padot, kas pietrūkst.

Jā, vīrs arī iesaistās organizēšanā un arī sakopšanā. Viņš gan vienkāršāk visu uztver. Ja kaut kas pietrūks, aizskries uz veikalu. Salvetes nevajag un vispār var ēst, ko ciemiņi atnesīs (ja atnesīs). Ja nevar sakopt pa nedēļu, sakops pa brīvdienām vai, kad uznāks iedvesma. Par sabojātām lietām kaut ko paburkšķ, bet ciemiņiem neko nesaka.

Kā radīt prieku par svētkiem, dzimšanas un vārda dienām? Kā jūs svinat un uzņemat ciemiņus?

Umka88

Mums tiksi viena visai gimenei obligata svinama diena vakars-ziemassvetki

..parejos ari bernu dzimsanas diens lielie sveic bet mazie jau pa lielam tuse ar saviem ceminiem. Bet man loti loti patik organizet svetkus , skriet planot Gatavot

Pat vairak ka pasi svetki.patik. krat skaistus mirklus

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Lecamaukla

Oi, man uz vecumu arvien mazāk patīk. Sāku ar vārda dienu atmešanu. Bērnam gan svinam visu.

Lēdija

Umka88
Ja tie būtu 2-3 notikumi gadā, man arī patiktu. Es visu daru pārdomāti, pamatīgi, lai visiem forši. Tomēr, ja tie notikumi katru mēnesi un biežāk, tad man prieka maz.

Umka88

Bet es uznemu visu gimeni tikai reizi gada ziemisos! Citos svetkos vienmer svinam arpus majas! Ta daudzi tagad dara.

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Lēdija

Bērniem ir bērnu (nu jau pusaudžu) ballīte, bet radi jau arī "prasās" uz svinēšnu. Bērniem no tiem radiem ne silts, ne auksts, cik tikai uzdāvinātais piķis. Radiem tuss. Man gatavošana un stress.

Umka88

Katru menesi un ja pat vairakas reizes menesi nav svetki bet runasim tiesi tusins in dzerstins..

Lēdija

Umka88
Mums tā nav pieņemts. Bet tas jau sīkums, kuram kā pieņemts, esmu arī svinējusi ārpus mājas, bet tad tas vispār izvelk uz saviem 2 simtiem, lai 2 stundiņas brančā pasēdētu.

Lecamaukla

Man vieglāk ir noskaņoties, ja svin ārpus mājas. Zinu, ka nebūs jāvāc bardaks, vismaz kāds labums. Īpaši pēc bērnu ballītēm, mājās vairs negribu, ni ni.

Lēdija

Umka88
Tā tas ir. Tusiņš un dzerstiņš (normas robežās gan). Tomēr gatavot vajag, naudu un laiku tērēt vajag un nokopt arī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18380599