Puika un meiteņu drēbes

HiacinteBurkaa

Slēdza HiacinteBurkaa: "Par daudz lieka info".

Palīdziet ar padomu, ko domāt, kā rīkoties. Man ir dēls, kuram drīz būs 10 gadi. Jau kārtējo reizi pieķeru viņu velkam māsas dejošanas čības. Vairākas reizes esmu viņam aizrādījusi, ka tās ir meiteņu čības un puikām nepiedien tādas valkāt. Vakar biju šokā, kad uzzināju, ka māsa ir pieķerusi brāli ne tikai dejošanas čībās, bet arī velkam kuplos dejošanas apakšsvārkus. Vai man būtu par to jāuztraucas un jāmeklē padoms pēc psihologa, jeb pagaidām satraukumam nav pamata? Varbūt šis vēl ir izzināšanas periods un par ātru straukties par tādām leitām? Čības vairākkārt esmu atradusi slēpjam gultā vai zem spilvena. Nav arī gluži tā, ka interesētu tikai meitenīgas lietas. Tāpat labprāt spēlējas ar mašīnām, klučiem, zīmē kuģus u.t.t.

ilzemuc

HiacinteBurkaa
Vakar bija raidījums Aizliegtais paņēmies par Zviedrijas bērnu audzināšanu bez iedalījuma puiku/meiteņu.

Norma Džīna

un kādam niezēja uztaisīt jaunu niku par provokatīvu tēmu!

Umka88

Es ko nezinu bet kadas ir puiku dejosanas cibas?

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Lecamaukla

Īsti puikas nedejo, bet spēlē regbiju vai hokeju, tāpēc puiku deju čību nav!

Šoreiz pat es varu teikt, ka tēma izdomāta. Pirmdienas raidījums laikam iedvesmoja. Varēja taču vienkārs ielikt tēmu-ko jūs domājat par dzimumneitrālu audzināšanu un viss.

Umka88

A es jau domaju kops maniem dejosanas un Koncertu laikiem kas mainijies un izdomatas PUIKU DEJOSANAS CIBAS kadas ipasas...

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

un kādam niezēja uztaisīt jaunu niku par provokatīvu tēmu!
vai tad Hiacinte Burkkaa te nav jau traki sen?

Mani laikam saaudzinājusi galīgi aplam. Regulāri valkāju vīra biroja kreklus un meita gan brāļiem , gan tēvam nosper lielākos tkreklus, gan gulēšanai,. gan gleznošanai. Neredzu neko bistamu.

Lecamaukla

Umka88
Nu meitenēm ir čības ar hellokitiju, puikām ar betmenu.

Papildināts 10.10.2018 16:31:

lutekle
Bet tur liela atšķirība, tu tos kreklus neslēp zem deķa.

Neesmu ne raidījumu redzējusi, ne arī tēmu izdomājusi. Kapēc uzreiz tāda attieksme? Viekārši varbūt lai atbild tie, kuriem ir ko ietekt šajā sakarā, nevis uzreiz uzksatīt par izdomājumu vai provokāciju. Lūdzu atbildēt tiem, kuriem ir bijusi līdzīga situācija.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18380605