Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gastroenterologs

Burkaans8

Burkaans8

Kāda pieredze ar Rimmu Kirejevu un Diānu Lisovu?

bu-bu

Es ar laba gastroenterologa meklējumos

Modra

Man labs speciālists liekas Anda Altberga, pieņem Stradiņos, arī Arsā. Ja man vajadzētu, ietu pie viņas. Par kvotām un valsts apmaksātām konsultācijām gan neko nezinu.

Tēmas pieteikumā minētos ārstus nezinu.

lunatka

Gastroenteroloģija ir smalka matērija. Lisova agrāk (varbūt arī tagad) vadīja nodaļu Gaiļos. Ir ok. Ja nauda ļauj, ejiet uz PSKUS vai Gastrocentru.

Modra

Ja nauda ļauj, ejiet uz PSKUS vai Gastrocentru.
es savulaik arī tā domāju un gāju uz Gastro pie Tolmaņa. Vizīte izmaksāja vecajā naudā laikam kādi 46 lati (bailes pat rēķināt, cik tagad maksā) un jēga šai vizītei bija tieši nulle. Līdz ar to uzskatu, ka jā - ārstu jāmeklē pēc atsauksmēm. Citādi Gastro centrs ir laba vieta, kur veikt izmeklējumus.

Ja nauda ļauj, ejiet uz PSKUS vai Gastrocentru.
Jā, piekrītu Modra. Liela nauda, jēga maza.

Bet jā, izmeklējumus gan tur labi veikt. Kaut gan pēdējoreiz biju vīlusies- māsiņas tik skaļi un aizrautīgi apsprieda savas problēmas, ka knapi pievērsa man uzmanību. Gribējās teikt- hallo, es arī te esmu.

lunatka

Dāmas, gastroenteroloģijā ir daudz slimību, kur apakšā ir psihosomatika vai dzīvesveida īpatnības. Tur arī Danilāns nelīdzēs (Danilāns ir ļoooti labs). Ar nopietnām problēmām, lūdzu, pie Stradiņos strādājošiem dakteriem. Daudzi no viņiem praktizē vēl n-tajās vietās.

Tā ir dziļa kļūdīšanās ko pauž lunatka. Pirmkārt par psihosomatiku, mīts protams ir ļoti plaši zināms..Otrkārt par Danilānu...nu ir jau dažas lietas arī taisnība ko viņš saka, bet kopumā tur tā....tapēc arī nepalīdzēs.

Papildināts 07.11.2018 13:02:

Tagas jau viņš arī atzīst ka visu mūžu kaut ko ir domājis nepareizi, bet vēl pat ne tuvu visu nav sapratis.

pupuzupa

Burkaans8
Man labs speciālists liekas Anda Altberga, ARĪ un paldies Modra,ka toreiz viņu ieteici.
Uzmanīga, un zāles bezjāgas neraksta, izmeklē iesākumā pa kārtīgo,un tad tik , ja nu galīgi ir tūtē....

Burkaans8

Biju pie Gaļinas Čui. Nu .. interesanti. Pirmo reizi ārsts runāja krieviski; latviski - pāris vārdi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381843