Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

BB krēmi

Murkulīte

Kurus lietojat? Par kuriem laba pieredze?

Laikam kopš šī krēma parādīšanās brīža lietoju Dzintara Operas sērijas BB krēmu.Man patika. Bet nu laikam ir pamainījuši kaut ko sastāvā, krēms palicis tik šķidrs, ka man vairs nepatīk. Pirmajā reizē, nopērkot šādu šķidro, domāju, laikam kāds brāķis gadījies, izlietoju. Nopirku jaunu - atkal šķidrā versija.

Tāpēc ir doma ietestēt kāda cita ražotāja BB krēmu.

Modra

Loreal Glam nude bb cream. Masu kosmētika, bet man tik ļoti patīk, ka pērku jau 4. tūbiņu pēc kartas. Man gan 1 iepakojums salīdzinoši ilgi iet.

Zirne

Iepriekš lietoju Garnier - teikšu kā Modra, masu kosmētika, bet ļoti patika. Tagad gribējās ko "labāku", ir Biotherm, normāls, bet vai īpaši labāks - nezinu.

Man patīk Madaras CC un mēnesspuķe. Lietoju uz maiņām- nopietnākam grimam cc, brīvdienās parasti mēnesspuķi. Garnier likās pārāk taukains.

Pinotage
Man tieši tāda pati izvēle! Ja vajag ko nopietnāk aizkrāsot un piekoriģēt, tad vēl YSL konsīleri lietoju. Madaras CC kremam ir arī dabiskais spf filtrs, kas nav mazsvarīgi.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Paldies par atsauksmēm!

Madaras CC ir mēģināts, bet metās pumpas.....man vispār Madara neder.

Par Garnier arī kolēģe izteicās, ka esot paticis labāk, nekā kāds tur 3x dārgāks krēms.

aveirulz

Es sākumā Garnier, tgad kādu laiku Mixa anti-redness BB krēmu. Neiznu vai nav pašiedvesma, bet leikas, ka tiešām sārtumam līdz.

Garnier ir ļoti labs tas, kas taukainai ādai, tādā pagarinātā tūbiņā. Ļoti veiksmīgs tonis (dzeltens apakštonis, nevis rukšu rozā un arī gana gaišs), šķidrs, smuki un plāni var uzklāt. Bet gana laba sedzamība, var arī slāņot.

Lietoju arī Modra ieteikto Glam Nude. Man ļoti patīk, bet zinu, ka daudziem nepatīk tā viegli graudainā sajūta, kad uzklāj. Man vispār netraucē, foršs BB krēms - mans vienīgais tonējošais līdzeklis, kuru var uzklāt tā, ka tiešām nevar pateikt, ka kaut kas ir uzklāts, bet āda smukāka

zobubirste

Garnier nepatika. Ta ari metajas skapi- tonis kaut kads neists, slanains. Patika Nivea, bet labu laiku nav manits ieks LV. Ta nu mekleju ko citu.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Vichy.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381897