Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Esmu maka meklējumos

marex

Vecais, labais, ilgi spēlējošais ādas maciņš pamazām iziet no ierindas. Vajag jaunu. Un te ir problēma - negribu sliktāku kā bija, bet labāku, vai vismaz tādu pašu. Un nevaru atrast. Iesakiet, lūdzu, kur meklēt...

Tātad gribētos smalkas ādas (lai plāns un izturīgs, pašreizējam man nav nodilis neviens stūrītis, rāvējslēdzis nojuka, bet lietots ap 7gadi), ērts, 'pārskatāms, bet nav milzīgs. Kaut kā liekas, ka tie lielie (nu ap 22cm garumā) nav ērti, jo lieli. Patreizējais man ir ap13x10cm, toties sanāk biezāks, nekā tas garais. Monētas noteikti aiz rāvējslēdža, nekādas kņopes, kas taisās vaļā.

Esmu izskatījusi izternetā - nu it kā kaut kas ir, bet bail, ka pasūtīšu nepataustot, nebūs labs. Gribās dzīvajā. Tikko izbraukājos pa ārzemēm, skatījos, bet, nerunājot par cenu, neatradu neko sirdij tīkamu. Tagad ceru tepat kaut ko sameklēt.

Man ir no Ted Baker. Ļoti patīk dizains. Smukākais maks, kāds jebkad man man bijis un ļoti ērts. Ietilpīgs, ir daudz nodalījumu, gan ar rāvējslēdzi, gan tādu klikšķi kā veco laiku somiņām. Dabīgā āda - lakāda. Kalpo pusotru gadu, izskatās kā jauns. Nav baigi mazais, bet man patīk, ka papīra naudu var ielikt nesalocītu. Pirku Stockmann, esmu redzējusi arī Elkorā, City men&women un internetā, pat Asos bija.

Redz, kur ASOSā: https://www.asos.com/ted-baker/ted-baker-textured-bobble-matinee-purse/prd/10727000?clr=grey&SearchQuery=ted%20baker&gridcolumn=4&gridrow=3&gridsize=4&pge=3&pgesize=72&totalstyles=622

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Smuks ir. Bet liekas liels, tās kņopes baigo vietu aizņem. Man somā noteikti ķertos. No vienas puses it kā gribas ļoti praktisku, kvalitatīvu, bet no kādas "odziņas" neatteiktos. Paldies par bildēm

Vaarna

Man patīk un lietoju šāda veida, vienkāršus un ērtus:

Albina

Vaarna

Ja, nu uz šito formu un izmēru ar it kā skatos. Nevaru sevi pierunāt uz tādām izmaiņām

Albina
Vot man ir līdzīgs patreiz, ka Tevis ieliktais. Šāda veida esmu apskatījusi klātienē, lai arī jauks un krāsains, āda ir pabieza un tās nošuves tādas masīvas. Tas, kas man tagad ir no smalkākas ādas, nošuves ļoti smaklas. Bet nevaru atrast vairs tādu. Un, iespējams, gribas pārmaiņas. Bet uz labu

Tulip

Neapgrūtināšu ar stāstiem par savu maku gaumi, taču, ja pa ceļam ir Domina, tad tur var uzmest aci x presents veikalam, tur ir gana daudz bezgaumīgu lietu, bet ir arī ādas maki.

Vaarna

marex
Es arī kadreiz lietoju tikai un vienīgi maziņos. Lielo nopirku draudzenes iespaidā, pieradu un nemainītu vairs atpakaļ uz mazajiem!

Albina

marex
tādus krāsainos esmu manījusi Dominā- aptaustot likās ok, un gana mīksti.

marex
Centrā uz Ģertrūdes ielas posmā starp Barona un Čaka ielu ir veikals Somiņa...nu tāds mazītiņš veikaliņš, kur ir somas, maki, jostiņas. Ja sanāk pa ceļam, ieskaties tur. Lasot Tavu vēlmju aprakstu, tieši tāds ir mans maks pirku gan pirms vairākiem gadiem, bet tieši tajā veiakliņā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381905