Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sirds pilna asaru

PelekaRiga

Sveikas, nezinu īsti, ko gaidu no šīs diskusijas, laikam gribas izkratīt sirdi un lūgt pēc pieredzes un padoma, kā man rīkoties tālāk. Varbūt kādi ieteikumi par krīzes centriem utt.?

Situācija sekojoša, man ir 28 gadi, dzīvoju Rīgā. Man jau bija 2 bērniem no iepriekšējām laulībām, kad satiku savu toreiz lielisko vīrieti, kurš ļoti vēlējās ģimeni un savu bērniņu. Es nebiju gatava vēl vienam bērnam, bet viņa spiediena un solījumu rezultātā, piekritu. Pēc dzemdībām man bija grūti tikt galā ar savām emocijām, grūti apvienot rūpes par mazulīti un vēl diviem bērniem. Biju diezgan kašķīga utt. Bija dusmas, kaut kāda nožēla, aizvainojums, ka tā arī neapprecējāmies. Nebiju labākajā formā, teiksim tā, jo dzīve krietni sarežģījās, kad ienāca trešais bērns. Dzīvojām kopā privātmājā, izmaksas saistībā ar dzīvesvietu sedza dzīvesbiedrs, es - visu pārējo. Visas savas un bērnu izmaksas bija manas. Sanāca mums strīdēties, kašķēties, sākām attālināties viens no otra, katram savas gaidas un ekspektācijas. Rezultātā, kad ciemojos pie radiem ar bērniem ārpus Rīgas, man atnāca sms no dzīvesbiedra, ka esmu viņam apnikusi un lai savācu savas mantas no mājas. Par savu bērnu viņš rūpēsies, bet es varu doties, kur vēlos. Bērnam ir 9 mēneši.

Savācu nepieciešamākās mantas un devos pie draudzenes. Man ir tāds aizvainojums un dusmas. Es nezinu, kā man rīkoties tālāk. Iet lūgties, lai ņem atpakaļ? Ja jau tā izdarīja, tad jau darīs tā vēl un vienkārši cilvēks mani nemīl. Bet kā sakārtot dzīvi? Kurp iet ar nu jau trijiem bērniem?

Tu teici,ka visu uzturi Tu. Tu strādā? Tev ir ienākumi? Māte? Jāsaņem alimenti par visiem bērniem - tie būtu 300 EUR. Jāīrē kāda pažobele. Varbūt pat laukos un mierigi vadi savas dienas. Nu bērnus gan vairāk nevajag. Pat ar princi nē.3 bērni no 3 tēviem 28 gados - tā jau ir zīme.

Un tāpēc es saku meitenēm, - ko līdz skatīties uz puiša pārtīcību, ja viņš spēj izrīkoties kā šeit? Un neticīgi cilvēki pilnā mierā, ari bagāti, var šādi izrīkoties. Darīšana ar neticīgiem cilvēkiem tā pārsvarā ir darīšana ar karmu - jeb kuri sagādās elli un skarbu mācību, ka bez Dieva nekādīgi.

Tātad pirmais,kas jādara, jāsaņem nauda alimentos. Tas tagad esot ātri. Un tad operē ar tiem 300 EUR. Kas Tev ir ar darbu - nesapratu. Bet es ieteiktu iztikt ar tiem 300 EUR, jo ar 3 maziem bērniem strādāt standarta laiku ir neiespējami. Ja Tev alga būtu 600 EUR, 400EUR noteikti būtu jāatdod auklei. Izdevigāk pašai būt mājās un dzīvot laukos.

Modra

Mammas, brāļu, māsu nav? Ko darīt? Īrēt vienistabas dzīvokli, cerams, ka par vecākajiem bērniem saņem UL, tagad māmiņalga, pēc tam bērni bd/skolā un iet strādāt un mēģināt iztikt. Trīsreiz uz viena grābekļa, tas jau nopietni.

Papildināts 08.11.2018 11:06:

o, kā mums ar Sindy šoreiz sakrita.

Tātad pirmais,kas jādara, jāsaņem nauda alimentos. Tas tagad esot ātri. Un tad operē ar tiem 300 EUR. Kas Tev ir ar darbu - nesapratu. Bet es ieteiktu iztikt ar tiem 300 EUR, jo ar 3 maziem bērniem strādāt standarta laiku ir neiespējami. Ja Tev alga būtu 600 EUR, 400EUR noteikti būtu jāatdod auklei. Izdevigāk pašai būt mājās un dzīvot laukos. Vai nebija tā,ka par 3.bērnu bērnu nauda bija 100 EUR? Tad kopā sanāktu 400 EUR. Ja Tev ir brīvs brīdis, adi zeķes vai pieskati kādu kaimiņbēbi uz stundām. Algotam darbam Tev resursu nav. Bērni ir pilnas slodzes darbs. 3 mazi bērni, skolnieki noteikti.

pirmie divi - no viena tēva. mazajam vēl 9 mēneši, darbā bija jāatgriežas nedaudz vēlāk, bet nu iešu tagad. jāīrē kaut kas neliels. jā, esmu stulba.

Kurš bērnu skatīsies,kamēr būsi darbā? Nez vai tiešām tik traki jāgrābj tas darbs. Var sākties stress un veselības problēmas gan Tev, gan bērniem. Jo pilnas slodzes darbs un bērni bez palīģiem ir baigais stress sievietei - tik liels,ka tas grauj bērnu veselību. Un arī sievietes.

domāju par to, kā gan mēs dzīvosim, kā es to mazajiem paskaidrošu, ka māte tik bezjēdzīgs radījums, ka nespēja saglabāt ģimeni. Kā to visu pārvarēt.

Es arī savulaik pie līdzīģiem apstākļiem aizdesoju uz darbu un noželoju gan, jo tas ir atsājis paliekošu ietekmi uz garīgo un fizisko veselību. ar 1 strespilnu gadu pietika, lai pilnīgi sagrautu bērna veselību. Un arī stespilns skolas gads radīja nebeidzamas problēmas skolā. Tikai stresu samazinot, var sākt "lietas kārtoties". Tas ir ļoti risks mesties kā vecim darbos līdz ausīm.

Undomiel

kā es to mazajiem paskaidrošu, ka māte tik bezjēdzīgs radījums, ka nespēja saglabāt ģimeni.
To tu skaidrosi tad, kad (ja) viņi šādu jautājumu uzdos. Šobrīd tas nav primāri. Primāri ir sakārtot UL jautājumu.

sniegpaarslinsh

=== ka nespēja saglabāt ģimeni ===

..par to paslaik vismazāk jasatraucas !

Bija jautājums par radiem, IR ?

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381945