Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zemesmandeles

perfekts planders

perfekts planders

Nopirku šito brīnumu. Negaršo (kā jau visi 'superfood' sākot ar kvinoju un beidzot ar godži ogām). Esot izmantojamas konditorejā. Vai kādam ir ideja ko un kā pagatavot?

Izmet. Nopietni. Pat zvērinātai pieneņu- kefīrā smutija lietotājai ka man, pielietojums neatradās. Virs gan grauza brīdi pie TV, bet nosprieda , ka bojājot zobus. Mercejot labāki nepaliek, iecept nekur neizdodas. Pat zupa iebēru- domaju, būs ka zirni. FIgu!! Ja nu vienīgi var malt un ka miltus, bet nu nafig.

kristel

Kas tas ir un kur tādas dod?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

no malas

Latīniskais vārds viņiem ir Cyperus esculentus. Grīšļu dzimtas augs, ēdami ir sakņu gumi. Lasu, ka vienus pašus nemaz daudz ēst nedrīkst - bīstami aizķepē zarnas. Tātad reāli tas ir "superfūds", kas jālieto visai uzmanību un kas nepavisam nav nekāda panaceja veselībai. Kā jau viņi visi.

Papildināts 05.12.2018 00:09:

Btw, ja šis ir kkas līdzīgs ūdens kastaņiem (kas arī ir tās pašas dzimtas un arī ēdami ir tieši gumi, un arī drusku tāda riekstaina garša), tad man varētu garšot, jo tie man garšo.

a²+b²=c²

Modra

Tāpat ēdu.

Ak kungs. Man liekas, ka viss superfūdīgākaus ir ķelmēnu maize ar biezpienu un medu. Un rieksti no meža kurzemē. Visi tie kvinojas un ķurbuļibir marketings un bizness

Papildināts 05.12.2018 08:28:

Atrod kaut kadu sūdu, mārketē, pasludina par superfuudu, overpraiso un mēs te laužam zobus. Nafig. Mums pašiem sava kvinoja-rudzi. Un sava godži - dzērvene.

Absolūti lielisks produkts, varbūt atkarīgs no kvalitātes. Es parasti pērku mizotus, varu uzgrauzt tāpat, bet parasti samaļu miltos un cepu cepumus, kūkas, picas, biežāk sajaucot ar tapiokas vai kokosmiltiem, vai kādi nu receptē prasīti. Man patīk labāk par mandeļu miltiem. Bija nopirkti ar mizu, tie ir cietāki, uztaisīju pienu, ļoti garšīgs.

Pasūtu no vienas angļu bodes organic, Latvijā tik labus nav nācies atrast.

Šīs te kūkas ir viegli cepamas un garšīgas.

http://www.itsallaboutaip.com/chocolate-cake-aip-paleo/

https://heartbeetkitchen.com/2015/recipes/aip-carrot-cake-coconut-frosting/

Man ir zirgs, kurš naktī dzied.

Sedziņa
Nekad pat redzējusi ar mizu neesmu. Ka jums ar Modru izdodas ar prieku viņus izgrauztā , nesaprotu.( un ar mandeļu miltiem i nesalīdzināt)

pirku no Riekstotajiem.

serpieri Godzi ogas analogs man tuva ir bārbeloga.

Modra

Es nezinu, kādi viņi - mizoti vai nemizoti, pērku Stokmanā pie riekstiem, nepērku daudz, jo tomēr kaloriski un ēdu tāpat kā citus riekstus, tikai lēnāk. Godži ogas man arī garšo tāpat kā viņas Stokmanā tirgo, iebēri maisiņā un šad tad iemet mutē, pēc garšas ļoti garšīgas.

Un jā, man nav ne meža, ne purba Kurzemē, un mūsu vietējā prece cenas ziņā pārsit visus superfudus, tā ka man atliek svešzemju ēdieni. Tās zemesmandeles, ja nemaldos, bija no Spānijas, varbūt arī maldos, bet nu katrā ziņā Eiropa bija.

Man ir zirgs, kurš naktī dzied.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383277