Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LABS ENDOKRINOLOGS RĪGĀ

Krischa

Kāds varētu ieteikt? Biju pie Ducenas, pilnigi 0.

Hugoldiine

Renāte Helda

lunatka

Prof. Ilze Konrāde.

Eju pie Renātes Heldas vairākus gadus. Vairāki atsevišķi ārsti man teikuši, ka viņa ir laba, bet pati nekad tā neesmu jutusi. Ļoti strupi atbild, neskaidro, neiedziļinās. Kad uzzināju, ka man ir vairogdziedzera problemas, vairāk gribēju saprast. Pārsvarā no interneta sapratu visu. Jo viņai nešķita, ka man vajadzētu iesaistīties izpratnē par to, kas ar mani notiek. Īpaši jau, ja pirmo reizi pasaka, ka neārstējama slimība un komentārs ir - “aij, tas jau daudziem tā. Tur neko nevar darīt - jādzer zāles visu mūžu katru dienu.” un tas viss. “oo, paldies.”

Aizgāju vēl pie citas, kas skaitījās atzīta -laikam dibinātāja starptautiskai pārstāvniecībai vai kas tāds, bet viņa arī teica, ka Helda visu pareizi dara.

Tieši manā gadījumā - ieeju uz dažām minūtēm katrus trīs mēnešus un viņa paskatās divus ciparus analīzēs un pēc tā pamaina pa pus tabletei devu. Un tā gadus. Man jau nedaudz smiekli nāk. Bet varbūt, ka cits ārsts vispār pat tā nekontrolētu. Vēl mani pārsteidz, ka viņa nevienu vitamīnu man neieteica, kamēr nejautāju pēc internetā izlasītā. “Ā, jā, jā, selēns ir ļoti svarīgs vairogdziedzerim. To var padzert.” Khem.. “svarigs? tad var? vai vajag?” ..Tā arī nesapratu.. Kopš tās reizes pieņēmu taktiku - vienkārši klusēt. Un tad jau jā.. nevar sūdzēties.

Toreiz padevos. Bet atkal uzpeld domas par endokrinologa maiņu. Tā ka pievienojos jautājumam - ja kāds zina kādu ilgtermiņa sadarbībai, kurš spēj sadzirdēt cilvēku un ir arī labs speciālists - ļoti novērtēšu.

Ā, un bonusā - tagad viņa pieņem VC4 juglā tikai vienu reizi nedēļā un nu pat pēc 3 mēnešiem tikt ir grūti.

Bet sakarā ar izmisumu arī par ģimenes ārstu.. jāsecina, ka problēma iespējams ir manī. Tā laikam tikai “forumos stāsta”, ka eksistē tādi fantāziju ārsti, kuri ieklausās un ir iejūtīgi. Kopš bērnības pediatra nav nācies to pieredzēt.

burbuljause
dr.Balcere ARSā

lielākoties satieku tikai ārstus, kuri ieklausās un ir iejūtīgi.

Es nezinu, vai, burbuljause, problēma ir Tevī, bet kaut kas jau tur ir. Varbūt Tavas gaidas ir savādākas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383299