Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

D vitamīns barošanas laikā

Mezonite123

Vai samazinat devu,ko dodat bēbim, ja pašas arī lietojat D vitamīnu. Viņš jau caur pienu arī bērnam iedodas, bail pārdozēt..Cik pilienus jums iesaka dot?

Kakeniite

Caur pienu noteikti neuzņems vajadzīgo. Bērniem līdz 1gada vecumam 1000sv dienā vajag-Nateo Fotrte tas būs viens piliens, vai viena kapsula, ir pat tādas kur dienas deva vienā kapsulā, baigi ērti. Mammai vajadzētu visma 4000sv dienā,lai uzturētu normālu kondīciju, ka ir deficīts,tad noteikti lielāku devu. Vislāk mammai uztaisīt analīzes būtu un tad ar dakteri konsultēsies vajadzētu par devas lielumu.

Bēbim dodu 1 pilienu un sev 4us, tā ģimenes ārste teica, man ir tas Vigantol oel.Ar ko viņi īsti atšķiras?

Kakeniite

Atšķiras ar devas lielumu, sastāvs ir viens-Vigantol vienā pilienā ir 500sv, mazulim arī vajadzētu 2us pilienus un pašai 4tri būs par maz. Tas tad ir tikai 2000sv, bet ieteicamā ir 4000sv, tā kā vēl ir slodz (barošana) noteikti var vairāk, īpaši ja nav lietots visu laiku.Plus no Vigantol bēbjiem mēdz būt ādas problēmas, šajā ziņā arī Nateo būs labāks. Nerunājot par ērtumu, Vigantol ir tik nejēdzīgs pilināmais, Nateo ir normāla pipete.

Hiacintte

Nesamazinu, jo uzņemt no manis varētu fakyiski neko. Pašai 6, bēbim bija 3.

Mana ārste noteica man nepieciešamo devu, bērnam sava. Ar pienu bērna organismā nonāk ļoti neliela daļa. Arī lietoju Nateo Forte.

Upene

Turpināju vien lietot tāpat kā parasti 4000 vienības dienā. Bēbim sākumā devu 400 vienības, vēlāk pamazām pārgāju uz 1000, kad paaugās.

Man vairāki ārsti teikuši ka mūsu platuma grādos D vitamīnu pārdozēt ir ļoti grūti un viegli smīnēja par manu satraukumu.

sigro

Man aptieka teica, ka Nateo man ja baroju pate jalieto 5 pilieni.

Parastais Nateo vai Forte? tur jau jāskatās, cik vienības pilienā vai kapsulā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383315