Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur nopirkt rīsu pufus (rice puff)?

Cherija

Cherija

Labdien!

Kur var nopirkt rīsu pufus (rice puff)? Esmu izskatījusies lielās un mazās maximās un rimi. Nav! Ir tikai rīsu puffi ar medu, bet tas neder. vajag bez piedevām. Savā laikā pirku Prismā, bet tagad nekur nevaru atrast.

FerFreak

Kaut kad Stockmann bija manīti - bet cena gan skarba (zinot, cik maksā, piemēram, Lielbritānijā).

Varbūt Sky arīdzan varētu būt, pati gan neesmu redzējusi (bet arī īpaši pie tiem pārslu plauktiem neapgrozos).

Babs

Promo bija lieli maisi ar kviešu pufiem bez cukura, tie neder?

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

FerFreak

Promo bija lieli maisi ar kviešu pufiem bez cukura, tie neder?

Par visiem 100% nebūs, bet uz to pusi gan. Domāju, kā makam draudzīgāku alternatīvu tiešām vērts padomāt.

Babs

FerFreak
Nav šiem arī ne vainas, jo seviški ja apviļā ar riekstiem un žāvētiem augļiem kausētā šokolādē

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Cherija

FerFreak
Babs
paldies Sky un Promo nebija ienācis prātā! Kviešu puffi arī varētu derēt, jo tieši tā - domāti šokolādes batoniņiem

Babs

Re, kā izskatās

Cherija
Ja der arī citi, tad gemosā pirku kvinojas.

Bioveikalā Biotēka vai Bioss ir pirkti kvinoja

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383361