Karnevāls? Karnevāls! Karnevāls ar mājdzīvniekiem!

Trusikovs_2019

Slēdza Vējš vītolos: "Apmaldījusies tēma. Turpiniet Karnevālu Pļāpiņā dublī nr.2!".
Trusikovs_2019

Sveicinātas godātās dāmas un cienītie kungi!

Šajā garīgi piepildītajā svētku laikā, kad kosmiskās enerģijas uztveršanai atveras visas čakras, kad karmiskie viļņi tver mūsu dvēseles, kad ikvienai VIPS pastiprinās cerība gan tikt pie savas Saules, ap kuru tā varēs rotēt un kursēt, apņemot to ar savas femīnās enerģijas plūsmu un katrai CIS ir iespēja pastiprināt Saules spozmi, es vēlētos piedāvāt nelielu izklaidi garīgās enerģijas pilnveidošanai.

Karnevāls! Kurā ikviena CIS var kļūt par VIPS. Un ikviena VIPS var kļūt par CIS, nelauzot galvu, kurā baznīcas solā sēdināt savus iemīļotos kaķus, suņus, kurā ejā likt akvāriju un zem kura āmuļa ieritināt savas čūskas un ķirzakas.

Viesi laipni gaidīti jebkurās maskās! Šis ir laiks, kad katra no jums var būt, kas vien vēlas! Lūgums ierasties ar saviem groziņiem, kuru servēšanai ir iegādāta brīnumlaba dirsma, katras namamātes cerība, prieks un lepnums.

Balles laikā notiks arī loterija, kurā tiks lozēti dāmu(un kungu) atnestie kurbāžņi.

Attālāk dzīvojošās VIPSas un CISas tiek aicinātas izmantot vēlos lidmašīnu reisus, par kuru biļetēm parūpēsies speciāli šim nolūkam noalgota profesionāļu komanda.

CISas aicinātas ierasties ar saviem kungiem un neaizņemtajiem kungu kurbāžņiem, kuri nav pieprasīti VIPS aprindās. Varbūt mūsu pieticīgā balle arī šiem indivīdiem dos iespēju kļūt par Saulēm!

Lai jums garīgām vēsmām un karmiskām atklāsmēs bagāts 2019.gads!

Ar cieņu

Jūsu padevīgais Trusikovs, vienkārši skolotājs.

Lohnesa_ezera_briesmonis

Ko, kāds teica, ka mājdzīvnieki var nākt? Esmu klāt, kur mans rasols?

Gribu gribu lai der 2 izm mazāka kleita no amorales un dodies uz balli. Līdzi ņemtu sivēnu.

Lusesita

Lohnesa_ezera_briesmonis

Tamā 30 litru plasmasa vannelē. Nebāz savu snurķi līdz apakšai, lai var nogrābt no virsas. To dos CISām, Un neslienājies, ja.

Sivins būs iekš amoralles pucējies?

Lohnesa_ezera_briesmonis

Lusesita
Mācīs te mani, kā smalki uzvesties. Es te vispār kvasīt atnācu, poņimaješ? Jautrības nekādas, dzeramais nav ienests un pat ēst neļauj. Nu vispār.

Rasols izskatās pilnīgi degradējies. Kāds muļķis nav piejaucis burkānus?

Papildināts 28.12.2018 21:14:

L E B, a Trusikovam smuka maska? Nav maskējies par cūku?

Lohnesa_ezera_briesmonis

Ligulārija
Drīzāk būs piešauts kurbāznīgs portvīns. Rasols ar grādiem, he he, tāds vēl nav ēsts... dzerts. Priekā!

Klemensa

AmLilli
Ceptu? Tad es ar nāku!

Я не сдурела. Я вообще такая.

Lusesita

Lohnesa_ezera_briesmonis

Kā tu vispār tiki laukā no akvārija? Kas tevi atnesa? Laikam sniegpārsliņš. Guli dūņās un neklepo, skaties, kā kaķīši godīgi sēž.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18384237