Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieki 2019

Zirne

Zirne

čau, čau!

Nolēmu - uzsākšu tēmu. Mana pastarīte šī gada rudenī sāks iet skolā. Labprāt papļāpāšu par gatavošanos, skolu izvēlēm, utt, utjpr.

Sanākam sanākam!

dundurs7777

Cau,Zirne Sveiciens Jaunajā gadā Es arī labprāt paplapasu par šo tēmu. Mums skola ir izvēlēta , un nakosnedel jau iesim uz 4 pirmskolas nodarbību. Pagaidām patīk un skolu gaida.

Zirne

dundurs7777
aprīlēni startē.

Mums par skolu vēl nav zināms, ir 3 varianti + vēl iespējamā rajona skola, kurā negribētos laist. Tā kā viss procesā, redzēsim, kā tas beigsies.

Mana topošā pirmklasniece iet uz nopietnu mūzikas skolas sagatavošanu, kur arī jāsēž solos un jāpilda mājasdarbi, tur ļoti patīk.

Ja esiet Rīgā, savlaicīgi plānojiet veselības lapas priekš skolas. Ārstu ir daudz, acu ārstu gaidījām rindā vairākus mēnešus. Bet mūsu skola prasīja visu karti jau uz klases noformēšanu jūnija sākumā . Bija stresiņš ar ģimenes ārstu.

Mans jaunākais arī startēs uz pirmo klasi, neesmu gan vēl skolā nevienā pieteikusi. Ies laikam parastajā rajona skolā pie mājas, tur jau rindu nav... Man pašai liekas, ka stipri jau bērnišķīgs vēl. Bet nu tūlīt februārī septiņi paliks, tā ka jāiet vien būs.

Sveiki, sveiki, mans dēls septembrī uzsāks skolas gaitas. Skolā rindā ir jau no 5-gadu vecuma.

Zirne

Mums, savukārt, rajona skola ir neērtā vietā, atsauksmes arī sliktas (bet nu - tur jau katram savs viedoklis), tad nu izvēle būs starp 3 skolām, no kurām vienā ir iestājeksāmens jāliek, un pārējās rinda "jāizstāv".

Papildināts 04.01.2019 10:26:

RimiDomino
Jā, mums par obligātajiem ārstiem jau vasarā tika brīdināts, pie acu ārstes bijām, zobārsta pieraksts arī beidzot ir (uz martu, dzenājam no novembra), citu neko nelika iet.

zeltenezeltene

sveikas,

mana vīra bērns arī uzsāks pirmo klasi

kādi ārsti ir jāapmeklē? Ja atmiņa neviļ, tad ģimenes ārste vīram teica, ka jāapmeklē acu ārsts un zobārsts. Vai būtu vajadzība aiziet uz pārbaudēm pie vēl kāda ārsta?

un mēs ceram tikt Franču Licejā, jo 5-10min attālumā no “abām mājām”.

Vien uztrauc fakts, ka skola nepiedāvā pagarinātās grupas 1. klasei - tikai pulciņus, kas beidzas ~ 14:00/14:30

labi, ka vismaz Annas ielā (turpat netālu no skolas) ir vairāk kā 40 pulciņi, sākot no 14:00-19:00, iespējams turp bērnu varētu vest…

estija

O, es arī pievienojos, sveikas

Manam 7 paliek tikai augustā, liekas tik maziņš vēl, kāds tur skolnieks, bet jāiet vien būs! Arī stāvam rindā uz 2 skolām, vienā vieta gandrīz garantēta, jo ir brāļa prioritāte, otrā tad jau redzēs.

par tiem ārstiem- es arī īsti neatceros, kādi ir jāiet- ķirurgs arī nebija?

lielais
mazais
Mija

Sveikas, es ar klubiņā. Bērnam septembrī būs 6 gadi un 9 mēneši. Šķiet vēl mazs, bet laist skolā ar 7gadiem un 9 mēnešiem šķiet ļoti vēlu.

Lasa vārdus, bet tekstu vēl ne. Uz īpašām sagatavošanām nevedu, mācamies mājās un tik cik bērnudārzā.. Emocionāli šķiet vēl nenobriedis, bet nu vēl 9 mēneši priekšā. Vispār es pārāk daudz iespringstu un raizējos.

Paldies par padomu laikus apmeklēt ārstus, par šādu faktoru pat neiedomājos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384561