Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iederas attiecībās un neredzamajaa, bet te vairak tauta (standarts) :D

Ljoljix

Ljoljix

Vot, cik gadu jau cālī notusēts, nākts gandrīz kā uz darbu. Tikai kā uz darbu par kuru neviens nemaksā. Cālis paliek arvien slābanāks- jaunu spilgu tēlu nav, bet vecie tovarišči pazīstami jau raibi suņi- nemaz nav jātaisa tēma vaļā, bet pietiek paskatīties tēmas nosaukumu un to kas iepostojis- un atbilde jau caurmērā zināma. Un cik tad nu var malt vienu un to pašu- jaunu tēmu nav, ja nu vienīgi varam apspriest Kiviču un viņa kivičonus vai kādam dumam poksim uzpļūtīt, ka lien caur apsargātu stāvvietu, ok - CVZ vel labas Attiecību sadaļa- nu bailS kas bailS- nokrāpa, šķiršanās, kompleksi. Nekā jauna. Pat neviens vairs stīpu nevelk no vešmašīnas. Jā, un cālis baigi zog laiku, citi čokā nesēž tik daudz kā mēs cālī. Rodas suicidālas tieksmītes Kam vel tā ir? P.S. Varbūt jātaisa pašnāvnieku apvienība, nu gandrīz kā tie kas deletējās, lai aizlidotu ar Heila Bopa komētu, tikai mēs aizlidotu no cāļa uz vnk Vairāklaikarealaidzīvei komētu?

Es redzu pozitīvu iezīmi - stacionārais mājas man cālim gluko absolūti, parreizes esmu ko tur pēc sazināšanās ar tehnisko parstartējusi, bet sākas atkal. Nu i nafig. Tad , kad strādāju citur, atrauties nevaru un arī neinteresē. Telefonam drīzvajadzēs lasambrilli, lai savus brīnumus kontrolētu, tatad arī nafig. Un tūlīt būs pavasaris. Un bērni izaugusi. Un kūkas esmu daleji pat iemācijušies cept. Tatad pārziemos un lidos prom

pirms kāda gada, kad biju iegrimusi līdz ausīm jaunajā darbā un nekam nebija laika, arī cālī ienācu reti, tik tā vien - palasīt kādreiz pirms miega kādu pasaciņu

šobrīd kaut kā arvien vairāk kaitina ļaužu taisnprātība, ka tikai tā un nekā citādāk, trūkst dzīvesgudrības cilvēkiem šeit (ne visiem, dies'pasarg).

visdrīzāk jau uz pavasari, kad ārā būs vairāk ko darīt, arī te krietni vien retāk iegriezīšos.

Bet doma aiziet pavisam gan nav, jo reizēm pat vairāk ir palīdzējuši, nekā paši nojauš

labrencija

A ko jūs ļaudis darba laikā darīsiet, ja nekavēsiet laiku cālī ? Un cik tad nu var malt vienu un to pašu- jaunu tēmu nav, ja nu vienīgi varam apspriest Kiviču Tur vajadzīgi literāri gramatiski mazohisti, lai savu problēmu glīši izklātu ļaužu izklaidei un saņemtu atbildes - a ļa, tipa - tu, dura, pati pie visa esi vainīga.

Red_bone

Pārfrāzējot klasiķus - Nav nekā vienkāršāka kā atmest smēķēšanu deletēties no cāļa - esmu to darījis simtiem reižu

Nu a jēga? Nav laika - nelieto, nav cita ko sadarīt - lieto.

kino

Lutekle! Nenodari mums TO! Tu un Tavs telefons mums sniedz neaizmirstamus brīžus un kalpo par iedvesmas avotu!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

solar wind

Kad man ir brīvs laiks, tad ienāku šeit, kad nav - nenāku. Varbūt vajag maķenīt veselīgāk uztvert neta vidi un tik daudz nekoncentrēties uz to?

Galu galā - ja ir sūdzības, ka nav jaunu tēmu - tad KO cālī darīt???

sniegpaarslinsh

.. ja esi sevi cālī, vai cālis tevī ir ir izsmelC,,, ir tāda opcija *Dzēst manu profilu*, uz sarkana fona !

...

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Un šī tēma tika uzcepta, lai būtu ko palasīt? tā teikt, sava tēma tomēr tuva tēma un lai cik sviestaini komentāri netiktu rakstīti, tomēr iemesls Ienākt un izlasīt

Modra

Man ir ko lasīt še. Veselību, virtuvi, pareizus bērnu audzināšanas principus, tā kā es daru otrādi. Un galvenais- joprojām noder opcija CZV. Pļurkšķēšanai var pārslēgties uz feisbuku, ļoti labi ir jūtubē papļurkstēt. Un jā, šodien man brīvdiena. Daru tieši neko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384787