Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fobija no vīrusiem un nopietnam slimībām ?

Demaa

Sveiki! Man tāda interesanta tēma par šī brīža vīrusiem un saviem tarakaniem galva un bailēm! Man ir 6 mēnešu vecs bērniņš , šobrīd saslima, sākas viss ar augstu temperatūru 39, kas ilga vien vienu dienu , ir iesnas un šobrīd temperatūra turas virs 37 ... arī šad tad ieklepojas ! Radiniekiem sācis šādi pat un jau aizgājis līdz tagad klepum, kas ir ka lēkme ! Zinu , ka izklausīsos dīvaini , bet man ir bail , sazīmēju jau līdzības ar garo klepu! Es varbūt tiešām esmu paranoike , bet jau paspēju iedomātie , ka tiem pieaugušajiem jau nekas , bet manam zīdainim , potēts ir tikai vienu komplekso poti ...Ai , es saprotu , ka dīvaini , bet kaa cīnīties ar bailēm un sliktam domām ! Saprotu , ka tagad vīrusi dažādi , bet es jau domāju to siltāko (((

Chicago

Ko ārsti saka? Pirmais bērniņš? Izklausās jau parasts vīruss, bet saprotu Tavas bailes. Domāju daudzi vecāki pēc tām 2 nelaimēm ar jaundzimušajiem baidās pat ļoti. Izjautā dakteri ko darīr un kā, ja sākas klepus lēkme. Pašai mierīgāk dzīvosies, ja zināsi rīcības plānu. Veselību bebucim

Demaa
Garais klepus nesākas ar temp. tā ka ir vīruss Galvenais , lai paklausās ĢĀ vai nav trokšņu plaušās un bronhos. Tiem mazajiem jau klepus uznāk arī no sausa gaisa un iesnām

Un par to garo klepu- tas ir traks, man meitenes slimoja, bet cik teica arsti slimnica tad bistams ir tikai lidz 6 men vecumam. Velak ir neptikams un var but komplikacijas.

Chicago

Bērnu nevakcinētājiem laikam gan stipri nervi.

Saprotams,ka uztraucies. Ja mazais potēts, tad diez vai tas būs garais klepus.

Pie daktera bijāt? Visu var izārstēt. Klepum labi palīdz sālsūdens inhalācijas. Dakteris var izrakstīt pareizās devas.

Tikai atceries, ka zīdainim līdz 37.5 neskaitās temperatūra, bet norma, līdz ar to nevajadzētu dot prettemperatūras zāles. Tās nevajadzētu dot līdz pat 38.5, jo ar temperatūru organisms cīnās pret vīrusiem.

Manējā arī pirmo reizi pa riktīgam saslima sešos mēnešos. Temperatūras nebija vispār, tikai iesnas un klepus. Arī biju sastresojusies ne pa jokam. Aizgāja uz vieglu bronhītu. Aizvedu pie doka, izrakstīja nebulaizera inhalācijas un klepus tikpat kā vairs nebija pēc trīs dienām. Viss būs labi. Nelasi netā par kaut kādām šausmām.

Ilze_V
Man jautājums par tām inhalācijām. Jau pasūtīju inhalatoru, jo nu jau otro reizi bērns atkritis atpakaļ, ir dziļš klepus, temp., iesnas. Kā tik mazam tās inhalācijas var uztaisīt? Cik saprotu, tur jāliek maska un vismaz 5 min jāelpo. Kā to dabūt gatavu, lai tas bērns arī tās minūtes elpo to inhalāciju? Manējā tik ilgi nenosēdēs mierīgi, gribēs raut masku nost utt.

Zakits37
Es neliku masku, liku trubiņu mutē. To viņa pieņēma. Pati turēja, jo viņai laikam patika tā sajūta. Ja neļaujas, tad diemžēl būs jāpiespiež, jo runa ir par klepu, kas ir jāārstē.

Papildināts 09.01.2019 08:06:

Turbiņas pluss ir tas, ka mazuļiem patīk visu pagaršot, līdz ar to, ielikt trubiņu tieši mutē manējai bija dabiska reakcija, kamēr masku ne pa kam negribēja.

Zakits37
Mums mazajam drīz būs 3 mēneši. Saslimām visa ģimene ar iesnām un klepu,bet mazajam klāt vēl nāca temperatūra. Kāds vīrusu atnesa mums svētkos dāvanā. Lai kā centāmies lai mazais nesaslimst vienalga pielipa. Daktere izrakstīja inhalācijas. Uz reiz aptiekā iegādājāmies inhalatoru. Teikšu tā,pirmās reizes nesaprata kas tas ir,bet tagad ilgi nepatīk ka maska ir uz sejas,lai gan inhalācijas nav ilgas,10 minūtes var būt,riktīgi neesu mērījusi cik ilgi elpojam. Maskai ir gumija ar ko aplikt ap galviņu. Nu un ja traki nepatīk tad sākam izdomāt vis kaut ko,izklaidējam ar mantām un runāšanos,ir bijis reizes kad ņemu un kaut vai telefonā rādu multeni,bet tas tā tik histērijas gadījumos. Bet pēdējās reizes iemanījos inhalācijas taisīt tad kad miedziņš nāk,sēžu uz vingrošanas bumbas,mazais klēpī un viegli šūpoju,tad aizmieg un mierīgi varam izelpot visu. Tev ir lielāks bēbis,var jau sēdus darīt vis kaut ko,man kā mazs tad tā problēma ir jo vajag vertikālā stāvokli turēt mazo,guļus nekas nesanāk.

Un inhalācijas tiešām palīdz,mums jau uzlabojumi bija pēc pirmās dienas, tikai mazāk stresa,un pildot ārsta norādījumus viss būs kārtībā.

Cucamonga

Ko nekad nesapratīšu-tad to, ko nozīmē-zīdainis negrib inhalācijas (sīrupu, mērīt temperatūru...), rauj nost, stumj roku... Jūs ko-pieaugušas sievietes netiekat galā ar mazu bērnu? Konsultējaties ar zīdaini par vēlamo terapiju un vajadzībām? VAJAG tātad vajag. Inhalāciju pie deguna un mutes un lai elpo, sīrupu dziļāk mutē, termometru padusē un bērnu turēt.

Un tad šitās sūdzības (ielaistas) nāk uz slimnīcu-un ko domājat slimnīcā uzņemšanā māsiņa ar jūsu bērnu diskutēs par ārstniecības nepieciešamību? Būs burvju nūjiņa un bērns pēkšņi, sapratis stāvokļa nopietnību, taps mierīgs un visu sāks uztvert rātni?

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384887