Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Algas lapa

casssan

Sveikas!

īsumā kā Jūs rīkotos- katra mēneša 6. datumā ir alga. Algas lapińu dod īsi pirms. Pa cik bija svētki un darbā nebiju piektdien, manu lapiñu atdeva kokēgei. Vinas nav ne aizlimetas, aizkniedētas vai kā savādāk. Man nav ko slēpt, bet tomēr.. ja ko teikšu mani sāks “ēst” ārā. To zinu 100%. Ko darít? Labprāt mainītu darbu, bet pašlaik nav uz ko. Ciest klusu vai tomēr teikt savas pretenzijas?

black sand

Tas ir kā,nav problemas bet gribas izdomāt un uzkasīties lai izēd no darba?

Kafija123

Man būtu vienalga,ja algas lapiņu iedotu kolēģei. Vispār nesaprotu, kur šeit tik milzīga problēma.

Kāpēc izdomāt? Mana alga būtu jāzin visiem? Tas ir tā- atdevu kaut kam tavu lapu, vińš jau neskatīsies un nevienam neteiks?

Modra

Mana alga būtu jāzin visiem?
nu ja tu strādātu valsts pārvaldē, tavu algu gan zinātu visi, pagaidām tikai kolēģi.

Aube

Mums algas lapņu sūta pa e-pastu. Savukārt pārvaldē strādājošo algu var redzēt visi. Tas ir publicēts novada mājas lapā.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Tulip

Ja tik traki ar to izēšanu no darba, nekas neatliek kā to krupi norīt un neko neteikt. Ir gan vietas, kur algas ir konfenciālas, arī līgumos raksta, ka atalgojums nav izpaužams. Jums acīmredzot tā nav.

Cucamonga

Kamēr bija algas lapiņas-tās drīkstēja atdot tikai rokās (to darīja struktūrvienības vadītājs), citiem dot nedrīkstēja. Tagad vieglāk-visu redzu elektroniski.

Mēs teiktu-kašķis vietā, vari PALŪGT, lai tā vairs nedara, lai algas lapu atdod tikai Tev un nevienam citam. Pamatota prasība. Nez vai par to kāds sāks ēst ārā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Katram savs

casssan
Man nav ko slēpt
Ja nav ko slēpt, par ko satraukums?

Viss ir nosacīti. Vecajā darbā valsts iestādē visiem vienādiem amatiem nodaļā bija vienādas algas, ko visi zināja un tās algu lapas manis pēc varētu kaut pie ziņu dēļa līmēt. Bet būtībā darba devējs nedrīkst bez darbinieka ziņas tā darīt. Un šī brīža darbā par to būtu mega skandāls. Mums gan arī sen nav algas lapiņu papīra formā. Bet, nē, es nezinu, cik precīzi saņem kurš kolēģis un arī negribu zināt.

Papildināts 08.01.2019 22:37:

Un, jā, es sūdzētos personāldaļā par tādu praksi. Pavisam nav smuki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384893