Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iebēvējamā cepeškrāsns

Baibina2

Padalieties ar savām cepeškrāsnīm. Izskatās ka man vajag jaunu. Kādas funkcijas jāskatās? Skatos ka ir kaut kāda ar tvaika funkciju? Kā tā darbojas? Vai izmantojat ? Vai laba? Tīr''išana cik saprotu jāņem tā kas mazos grādos pati attīras. Uz kādu ražotāju galīgi neskatīties?

http://calis.lv/forums/tema/18036692-cepeskrasns/

NC 29.01.2011, 15:45 koments

kopēju no sevis paša ...

ehhh sievišķis ir prom un kaķis nakts vidū mīņājoties pa vēderu ir miegu nozadzis ...
tad nu uznāca vāvuļojamais par ēdamo ...

laiku pa laikam jau panesas diskusijas par virtuves tehniku un to vai ir jēga tajā naudu ieguldīt vai nē
saku uzreiz - virtuves tehnika IR tā lieta kur nauda atmaksājas un mantas cena praktiski nekrītas
tākā pērkot mantu kapeikas nav jāžēlo - bet ...
kā tad saprast kas īsti ir vajdzīgs ?

pārdevēji bodē dziedās pilnīgu sviekstu lai tikai nopērk šito spupepizduper krāsni
bet vai tas būs tas ko vajag ?
tad nu pie lietas

cepeškrāsns savā būtībā ir kaste kura karsē - bet to var darīt dažādos un smalkos veidos ...

1. visprimitīvākās krāsnis ir tikai ar lejas sildelementu un viss karstums kas nāk ir no apakšas
ja piešaujas protams var lietot bet gemors ar uzmanīšanu jo viss piedegt var momentā
un praktiski tādas netiek vairs ražotas jo ir nākamais advancētais līmenis

2. krāsns ar propeļļeru pakaļā jebšu konvekcijas krāsns
šis propeļērs dara labu darbu dzenādams karsto gaisu tudi-sudi tas ļoti ģeld kadvajag kādu vistiņu
uzcepināt vai gaļai "garoziņu apraut" ... bet protams ar labumiem nak sliktumi pirmāmkārtām jau
tas ka šis propeļers var aizcūkoties ar taukiem tamdēļ obligāts ir siets . Otrāmkārtām ka mēdz būt
stulbas krāsnis kuras neatslēdz ventu atverot durvis un atverot "nočekot paiku" visu karstumu dabū jēbalniekā
un trešām kārtām appūti nevar lietot kūkas cepjot jo tad "nav porainības"

3. nākamā krāšņu grupa ir jau ar aukšas un lejas uzsildi (un kā likums visām arī ir konvekcija)
šī patiesībā ir kā tur saka meinstrīma grupa kas der visiem
jo no abām pusēm karsējot paika cepjas itin labi un piešaujoties ar šīm krāsnīm var paveikt daudzko
bet ...
bet ir knifi kā trūkst un tādi jau ir nākāmā krāšņu grupa

4. krāsnis "ar pribambasu" grills
jebšu krāsnij ir aukšas papilus sildošā redele kura dod ahūnu karstumu (dažām ir rotācijas iesms)
principā skaitās noderīga lieta - bet derīga tikai tam lai "uzrautu piesvilušu garoziņu" teiksim var imitēt
šašlika cepšanu - un ja piešaujas sanāk itin labi
bet kopumā jāsaka ka atskaitot šaslikošanu nav īpašas jēgas ...

5. krāsns ar termosensoru jebšu puļķi ko iesprauž gaļas gablā un tas nosaka cepeša iekšējo temperatūru
šeit nu ir prasti - ja taisam cepešus tad šī lieta ir nenovērtējami laba jo savādāk nav iespējams pateikt kad
paika ir gatava nepārgriežot gabalu ko nedarīsi ja "smuki veselam jābūt"
kas necep gaļas klučus tiem nak tāds sensors vajadzīgs

6. aukstākā pilotāža krāsns ar tvaika ģeneratoru. Būtībā tvaika ģenerators ir no ārpuses papildināma "bļodiņa"
krāsns apakšā kura uzsilst neatkarīgi un taisa ūdens tvaika garaiņus ... te nu jāsaka ka šī "fīče" ir ideāla
i pārkarsētā tvaikā (180C) vistiņa ideāli savu garšu saglabā un sausa nepaliek (to pašu gan var uz pudeles uzsēdinot panākt)
i tvaicēts lasītis sanāk ko savādāk skuju uztaisīsi parastā cepeškrāsnī
i uzkožamais dārzeņus tvaicējot (tvaicets puķukāpostiņš ir lieliska piedeva pie dajebkā)

ot tas nu ir tas pamata grupas viss tālākais ir tikai pribambasi ...

elektroniskā kontrole var būt i "grozāmi puļķi" i tačskrīns - puļķiem nelabums ir tas ka tie mēdz "aizcūkoties" tačskrīnam
nobrauc ar lupatu un tīrs ...

tīrīšanas funkcija - pilnīga hūinja uz ko pat skatīties nav vērts jo iztīrīt var tikai ar rociņām un lupatu ...
reklamē ka oj bļā sakarsēs "un viss nokritīs" hren kāds tauka sūdiņš nokritīs tikai krāsns smirdēt sāks

bērnu drošums - puļķis lai neattaisa un papildus stikls lai "rociņas neapdeg" kam sīči tam vajag savādāk nak

noņemamas durvis - ot perfekta lieta ģenerāltīrīšanu veicot to nu uzreiz saku ja ir iespēja tad ņemam tādu kam durvi var noņemt

pulkstenis ar atlikto laika pagatavošanu - pilnīga un totāla herācija NEVIENS ēdiens nav pagatavojams bez klātbūtnes
un šitas marazms ir derīgs tikai veļasmašīnām ...

cepšanas programmas - kad var uzstellēt cik minūtes tādu kartumu un cik tādu - itka jau laba lieta bet nekad mūžā
neko tādu neesmu lietojis jo to visu var paveikt pašam "pagriežot puļķi"

un tas tad ar būtu viss ... cerams kādam mans vāvuļojums palīdzēs izvēlēties krāsni jo galu galā tas ir pirkums "gadu desmitiem"

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

Paldies, izlasīju. Varbūt vel kādi viedokļi

Papildināts 10.01.2019 12:58:

Neuzrakstīju ka gribu elektrisko

Baibina2
Ko Tev var ieteikt, ja neesi uzrakstījusi kāda cipara mekle

Papildināts 10.01.2019 13:09:

Un par cepee te vēl nesen bija svaiga diskusija

kristel

Man ir tāda

ciparus aiz Whirlpool galā nezinu, jo PTA viņas bija laikam kaut kādu 4 veidu. Papildus summu sastāda izbīdāmās pannu vadotnes (manai nekas neizbīdās), pašattīrīšanās (manai nav), tvaiks (manai nav), vai ir gaļas puļķis kuru iedur. Šo ņēmu arī dēļ tā ka displejs, ir jau standarta programmas - maizei, picai, gaļai (jo 6 prāts). Kāda krāsa korpusam - balta lētāka, sudraba dārgāka.

Papildināts 10.01.2019 13:21:

Plīts ar pašattīrīšanās opciju cik atceros maksāja +100 eur.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Tulip

Man ir tāda pati kā kristel, ar kaut kādam papildus fīčām, pirkām dēļ paneļa krāsas. Nepatīk, jo kaut kā par daudz kondensāts veidojas sarp stikliem. Gribu citu, kad būs vairāk laika sākšu meklēt.

Indza

kristel
Man arī tāda pati! Nopirkām oktobrī. Manējai ir vadotnes un pašattīrīšanās. Vadotnes vīrs joprojām nav pielics, bet pašattīrīšanās funkcija man ir svarīga jo esmu slinka krāsns tīrītāja.

kaut kā par daudz kondensāts veidojas sarp stikliem.
Lietojam diezgan intensīvi, kondensāta starp stikliem nav un nav bijis. Varbūt brāķis trāpījies?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

kristel

Tulip
Manai arī kondensāts neveidojas. Domāju, ka brāķis stiklam vai kas tāds. Garantija vēl ir?

Man nekad nav bijusi tā pašsatīrīšanās funkcija (jo iepriekš bija standarta plīts kopējā). Arī manuprāt nopirku oktobrī un pa šo laiku esmu kādas reizes 4 tīrījusi.

Papildināts 10.01.2019 13:48:

Ā, man teksts pazudis: manai ir gaļas puļķis, kuru var iedurt cepetī un uzstellēt cik grādus sasniedzot gaļa būs gatava. Šim modelim nezinu vai bija tvaika opcija kā tāda.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Indza

kristel
Čaklīte. Iepriekšējo krāsni (arī atsevišķi iebūvētu, bet bez šīs jaukās funkcijas) es pa 5 gadiem laikam divas reizes iztīrīju...

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Tulip

Vēl vajadzētu būt garantijai, mājas paskatīšos. Paldies par ideju. Kaut kā padomāju, ka iegrābos gribot specifisku krāsu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384961