Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iebēvējamā cepeškrāsns

Baibina2

Katram savs
ko jūs mani par to taimeri apceļat? Nu es nesaprotu viņa funkciju. Izstāstiet.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Katram savs

undiness
Kur es kādu apceļu. Taimeris... hm, nesaprotu, no kura gala stāstīt. Ieslēdzam plīti, liekam virsū katlu, nospiežam taimera podziņas, teiksim, uz 20 minūtēm, , ejam skatīties TV. Pēc 20 min. plīts nopīkst un izslēdzas. Pieceļam pakaļu no dīvāna un ejam pēc ēdiena.

Papildināts 11.01.2019 22:58:

Realitātē ir mazliet citādāk - vispirms uz lielas "uguns" uzvāru, tad nogriežu mazāku un lieku taimeri.

Papildināts 11.01.2019 23:01:

Cepeškrāsnij ar atlikto startu ir papildu iestatījums - laiks, cikos krāsnij jāislēdzas. Ieslēdzam krāsni, teiksim, uz 180 grādiem un 60 minūtēm, un papildus uzstellējam, ka ēdajamam jābūt gatavam 18.00. Tad krāsns pati ieslēgsies 17 un izslēgsies 18, un sāks pīkstēt.

Katram savs
Tencinu. Da es pāris lapas iepriekš rakstīju, ka domāju - taimeris ir tik kā pīkstulis. Vecmāmiņa tādu olu vārīšanai izmanto.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

teite

undiness
Manām plītīm taimeris ir tikai noziņošanai. Automātiski neizslēdz. Bet būtu forši, ja to darītu. Kad savas plītis meklēju, bija citas aktuālas lietas vajadzīgas, un tās nesakrita ar pašizslēgšanos

Papildināts 12.01.2019 02:32:

Baibina2
Tev pietiks ar vienu pannu? Var klat vēl piepirkt? Es bieži cepu 2 stāvos, ta ka 2 pannas bija must have.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite
Nē nepietiks ar vienu.

Šodien biju PTA veikalā ar cerību rast skaidrību, rezultāts 0, pārdevējs pateica ka Electrolux esot tagad ne visai labi kopš Polijā liekot kopā. Ka Pirolītiskā tīrīšana esot sūds, ka labāk ar tvaiku kad trīa, jo ar pirolītisko esot tāpat viss jāpārtīrot. Gribēju 3- 4 stiklus durtiņām, nafig nevajagot , pietiekot ar diviem, nekas nekarstot. Termometru (neatceros kā pareizi sauc, to ar vadu kas iestrādāts iekšā) arī nevajagot, varot electrolux piepirkt pa 19 eur, esot tik pat labs. Vajagot tad vai nu ar tvaiku vai nu pārējās kuras esot kur ielej laikam lejā ūdeni esot fufelis, tikai mārketinga triks. Atliktais laiks esot visām kas esot ar elektroniku. Esmu sākuma punktā .

Par tām tvaika patiešām nesaprotu vai man vajag, nekad nav bijis tvaika katls un neesmu ēdusi tvaicētu ēdienu. Vai tādu gatavošu nezinu, varbūt kādreiz gribēsies dzīvot veselīgāk un tad gribēsies. Īsti nezinu kāda atšķirība tvaicētam ēdienam no cepta cepenē.

Papildināts 12.01.2019 19:28:

Vel kapēc nederot tā pirolītiskā tīrīšana, jo ja gribēšu uzcept karpu un pēc tam kūku, stundu būšot jātīrot krāsns ar to režīmu, nevarot apstādināt. Bet ar Gorenje tvaika varot pusstundā. Bet līdz šim kad esu cepusi ko sāļu un pēc tam saldu nekad saldais nav savilcies.

Papildināts 12.01.2019 19:29:

Tagad skatos varbūt uz šīs

https://pta.lv/lv/iebuvejama-tehnika/cepeskrasnis/elektriskas-cepeskrasnis/imported-whirlpool-w9-os2-4s1-p

Katram savs

Baibina2
Gribēju 3- 4 stiklus durtiņām, nafig nevajagot , pietiekot ar diviem, nekas nekarstot.

Tā laikam ir, kaut gan īsti nezinu - manai ir 2 stikli, bet es tās durtiņas nekad netaustu, tiešām nezinu, cik karstas tās ir. Krāsns ir novietota galda virsmas augstumā, tāpēc mazi bērni arī netiek klāt.

Papildināts 12.01.2019 20:24:

Termometru (neatceros kā pareizi sauc, to ar vadu kas iestrādāts iekšā) arī nevajagot, varot electrolux piepirkt pa 19 eur, esot tik pat labs.
Termozondi. Tev jāizdomā, vai izmantosi to funkciju vai nē. Es jau iepriekš rakstīju, ka man tā ir ļoti vērtīga. Bet citiem nevajag. Ja Tu viņu taisies lietot, tad nesaprotu, kāpēc būtu kaut kas jāpērk atsevišķi par 19 EUR, nevis uzreiz kopā.

Bez tam, man liekas, ka tas pārdevējs ir galīgi samuldējies - tas termometrs jau nav vienkārši termometrs. Tā vienu galu iesprauž krāsnī speciālā caurumā, otru - cepetī vai kūkā. Iestata temperatūru, un kad tā ir sasniegta, krāsns izslēdzas un sāk pīkstēt. Ja krāsns modelī nebūs tā cauruma, tad nekāds termometrs par 19 eur neko nedos.

Papildināts 12.01.2019 20:26:

Atliktais laiks esot visām kas esot ar elektroniku.
Arī iebilstu. Vismaz pirms 3 gadiem, kad pirku savējo, mazākai daļai bija atliktais starts. Taimeris, jā, tas ir gandrīz visām.

Papildināts 12.01.2019 20:27:

Par tām tvaika patiešām nesaprotu vai man vajag, nekad nav bijis tvaika katls un neesmu ēdusi tvaicētu ēdienu.
Es arī neēdu tvaicētu, tāpēc izvēlējos bez tvaika funkcijas.

Papildināts 12.01.2019 20:28:

Vel kapēc nederot tā pirolītiskā tīrīšana, jo ja gribēšu uzcept karpu un pēc tam kūku, stundu būšot jātīrot krāsns ar to režīmu, nevarot apstādināt.
Man gan nav pirolītiskā tīrīšana (ir katalītiskā), bet vai tad nav tā, ka krāsni tīra ik pēc dažām cepšanas reizēm (vai sliņķi, kā es - reizi dažos mēnešos ), bet ne jau pēc katras karpas.

Papildināts 12.01.2019 20:34:

Baibina2
https://pta.lv/lv/iebuvejama-tehnika/cepeskrasnis/elektriskas-cepeskrasnis/imported-whirlpool-w9-os2-4s1-p
Vai par tādu naudu jāpērk whirlpool, nezinu. Viņai nav termozondes un par atlikto startu nezinu.

Pēdējās izmaiņas: Katram savs, 12.01.2019 20:36.
Papildināts 12.01.2019 20:46:

Man ir aptuveni šāda: https://rdveikals.lv/search/lv/word/Electrolux+EOA45551OK/page/1/

Viņai nav pirolīzes un tvaika, toties ir termozonde un atliktais starts.

red bull

Tvaicēšana cepeškrasnī nedod tvaicētu ēdienu, bet mitrinašanu, pasargā no sausinašanas. Pašlaik to daru ieliekot bļodiņu ar ūdeni, bet ērtāk, ja šāda funkcija jau ir. Tāpēc man tā kudi svarīgāka par atlikto startu, piemēram.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

kristel

Manai propellers izslēdzas, kad virinu durvis. Šodien nopētīju.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Man patīk taimeris cepeškrāsnij. Ielieku vistu cepties, uzlieku laiku un temperatūru.

Eju darīt kaut ko citu.

Kad laiks beidzas, sāk pīkstēt un izslēdzas. Nebūtu tas pīkstulis, es tak aizmirstu par to vistu! Vai dabūtu sēdēt virtuvē un uzmanīt.

Papildināts 12.01.2019 23:07:

Atliktais starts labs, ja vajag to vistu uz plkst.18.00. Bet zinu, ka mājās būšu tikai kādas min. 30 pirms tam. Tad visu salieku no rīta un uzlieku atlikto startu. Un nāku mājās un tikai salātus klāt uztaisu.

Hiacintte

Baibina2
Baigais lohs tur tai pta tev gadījies, šitādu tuftu muldēt.

Normāli cilvēki neizveic mega tīrīšanu pēc katras darbības cepenē un, ja pēc loģikas skatamies karpas piemēru, kūku parasti iepriekš pagatavo, pirms karpas un nekas tur nesavelkas

Principā smuki visu aprakstìja Katram savs. Par cepenes durvju uzkaršanu paskaties ražotāja aprakstā.

Gorenjes tehnikai labas cenas i-veikals.lv, tik apraksti nav labi, tie ir izsmeļoši gorenje.lv

Papildināts 13.01.2019 04:25:

Man ir šī: http://i-veikals.lv/index.php?route=product/product&path=1_5_6&product_id=246591&mfp=manufacturers[32]

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384961