Attāluma attiecības

Zefiirs

Slēdza Zefiirs: "Paldies, guvu atbildes un vielu ko pārdomāt.".
Zefiirs

leyla
Domāju, ka nē. Tur ilgas darba stundas un pēc darba sazvanāmies, runājam WhatsApp diezgan ilgi.

Jā, tā laikam arī jūtos kā vientuļā mamma, jo par visu nākas domāt vienai.

Replika

Es esmu dzīvojusi attiecībās ar attālumu. Nekas foršs tas nav. Beigās izjuka, jo pamazām jau tomēr cilvēki attālinās. Mums gan nebija bērnu, varbūt tāpēc tā bija. Un yat arī bija diezgan agrā jaunībā. Jārunā ar vīru. Vai tad ir citi varianti? Neko nelīdzēs sev iestāstīt, ka daudziem ta ir. Miera un prieka no esošās situācijas ta nav.

es negribētu tā.

Zefiirs

Conejito
Jā, mēs esam pa māju ar bērnu šobrīd. Apgādāt mūs arī īsti nevajag, tiekam galā arī bez vīra finansēm.

Saprotu arī viņu, ka pamest labi apmaksātu darbu grūti, tāpat kā man.. un tad rodas jautājums, vai būs tāds brīdis, kad tas būs viegli?

Par aukli arī man bijušas domas, lai varu iziet dzīvē.

leyla

Manuprāt, mesidži un sazvanīšanās nevar aizstāt būšanu kopā. Skatīties, kā bērns aug, utt. Cik ilgi esiet jau kopā? Ik pēc kāda laika attiecībās iestājas krīzes, un, ja ir prombūtne, ir lielāks risks, ka satiksiet kādu citu, kurš ir tuvākā perifērijā.

Atbalstītu šādu variantu tikai, ja ir galējs izmisums, nav ko ēst, dziļa recesija valstī. Bet pie apstākļiem, kad ir labi - ģimenei jādzivo kopā. Izrunājies ar vīru, atrodiet kompromisu. Izstāsti savas bažas un izjūtas.

Gemma

Skaidrs, ka vīram liekas, ka viss kārtībā, viņam šis darbs mīļāks par ģimeni.

Bet bērnam tēvu ikdienā nevajag? Un tev vīru ikdienā nevajag?

Undomiel

Zefiirs
Apgādāt mūs arī īsti nevajag, tiekam galā arī bez vīra finansēm.
Nesapratu. Tad kāpēc viņš tur atrodas, ja ne tāpēc, lai apgādātu savu ģimeni, t.i., jūs?

tāpec ka ir forši atbraukt paciemoties un aizbraukt. Tipa esi precējies bet saistības praktiski neskar. Jēga jums vismaz tiek no viņa naudas? nu, tev pensiju 3.līmenis vai tml?

Zefiirs

Undomiel
RimiDomino
Doma ir iegādāties lielāku dzīvokli mums visiem bez kredīta, tam arī krājam. Viņš no savas algas, es no savas. Manuprāt to varētu izdarīt arī ar kredītu vai pārdodot citus īpašumus. Pagaidām dzīvojam vīra dzīvoklī, par to nemaksājam, tad ir finansiālais labums.

zagaja

Pagaidām dzīvojam vīra dzīvoklī, par to nemaksājam, tad ir finansiālais labums.
Tas ir kā, nemaksājat? Jums kāds svešais nezināmais nomaksā komunālos maksājumus, apkuri?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18384967