Attāluma attiecības

Zefiirs

Slēdza Zefiirs: "Paldies, guvu atbildes un vielu ko pārdomāt.".
Zefiirs

Inndra
Cik ilgi virs strādāja ārpus Latvijas?

Inndra

Ar pārtraukumiem (pa mēnesi, diviem) 2 gadus.

Zefiirs

zagaja
Es ar to domāju, ka mēs ar bērnu dzīvojam vīra dzīvoklī, kur gandrīz visus komunālos virs samaksa.

Es varu saprast, ka emocionāli tas ir grūti, bet varu saprast arī, ka ilgtermiņa mērķi prasa arī upurus. Protams, ir jāizrunājas kārtīgi, vai abiem tie mērķi sakrīt. Atbildi sev uz jautājumu - ja vīrs strādātu LV, kas tavā ikdienā mainītos? Vai viņš varētu/būtu gatavs iesaistīties ikdienas darbos? Respektīvi - mēģini saprast, vai problēma ir tikai attālums, jeb viņa nevēlme iesaistīties kā tāda.

Tulip

Es piemēram mierīgi varētu tā dzīvot, un savulaik, pat tā ir bijis. Tagad pat liekas, ka mēdz uz nerviem sakrist, jo pa daudz mājās. Tik es laikam esmu dīvaina, jo man nevajag non-stop kompāniju.

Lai gan ar mazu bērnu ir grūtāk. Domāju, ka noteikti vajag izrunāt visu šo ar vīru, gan par to, ka bērni aug ātri, gan to, ka Tev viņš nepieciešams vairāk mājās. Jo vīrieši mēdz sev uzstādīt prioritātes uz iet uz mērķi, piemirstot lietas, kas pa ceļam.

Inndra

Tagad pat liekas, ka mēdz uz nerviem sakrist, jo pa daudz mājās. Tik es laikam esmu dīvaina, jo man nevajag non-stop kompāniju.
Man bija līdzīgi pie sadzīves atpakaļ bija jāpierod.

Zefiirs

Conejito

Īstenībā tas ir apdomas vērts. Bieži gribētu lai iesaistās ikdienas jautājumos un to noteikti var darīt arī no attāluma.

vecis35

Conejito
viņa galvenais mērķis un uzdevums ir apgādāt ģimeni

Bet tā jau arī ir.

Zefiirs

Es jau domāju arī, ka šādas pārdomas man ir tagad tāpēc ka neesmu sabiedrībā. Kad bērns ies dārziņā, tad būs nedaudz savādāk un jāgādā aukle, lai var kaut kur iziet. Pašreiz sanāk ka es visu laiku esmu mājās un nav vīra kurš kaut kur palaistu. Lai gan viņš tajā laikā strādā un nopelna. Man savukārt nekāda labuma no tā nav, varbūt arī tur tā sāpe.

Tulip

Mamma vai cits cilvēks tevi nekur palaist nevar?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18384967