Attāluma attiecības

Zefiirs

Slēdza Zefiirs: "Paldies, guvu atbildes un vielu ko pārdomāt.".

bet mājās arī esi pusgadu

Papildināts 10.01.2019 19:06:

autores gadījumā tas būtu labs tests- uzreiz daudz kas kļūst skaidrs. Lai piedāvājas braukt uz 3 mēneši līdzi

Atgādinz stāstu par sievu laukos un Rīgas vecāko inspektoru..

Bet vispār, labi neizskatās. Pienāks brīdis, kad būsiet atsvešinājušies, vīrs būs uzkrājis, protams, vairāk, jo viņam alga lielāka, kā arī par bērnu nav ikdienā jārūpējas un jāuztur un tad autore riskē palikt ar garu degunu.

Vismaz, jz naudu bērnam un aukles apmsksai dotu, jau būtu labāk.

ja es pareizi saprotu, tad katrs dzīvo un apsaimnieko savu algu. Tad es vispār neredzu kāpēc tāds vīrs vajadzīgs . Aizņem tikai ēteru un autore skaitās precējusies

black sand

Atslēgas vārds jau ir tas ka vīrs pelna un krāj. Tādejādi ja attiecibas pajūk tad vispar var sanakt ka šis dzivoklis pieder vīram un to viņš patur sev un arī ārzemes nopelnīto un iekrāto,ko nebus nekada kopdzives īpašuma uz to bridi realizējis paturēs sev. Sieva bus nodzīvojusi salmu atraitnes lomā gadiem,barojoties no solījumiem bet rezultāta 0

black sand
Es tieši par to pašu

Patricia L

RimiDomino
Pirmkārt, IR precējusies, otrkārt sekss vidēji pāris reizes mēnesī.

Ja nav akūta nepieciešamība, es vīru nelaistu. Es vēl saprastu smalks projekta darbs starptautiskā uzņēmumā, a te melnstrādnieks. Nu ko viņi tur nopelna? Pusi noēd, nodzer un par īri maksā.

black sand

Kādēļ uzreiz melnstrādnieks? Ir daudzi darbi kuros strādājot starptautiska uzņēmuma pilnigi pietiek ar angleni un neviens speciālistam nespiež mācīties ne suahili ne dāņu valodu.

Papildināts 10.01.2019 19:28:

Tomer tas ko sieva no šādas vīra prombūtnes reāli izjūt ka labumu sev butu tiesam gimene diskutējams jautajums. Citadi ta jau var gadiem barot ar solījumiem,kamer sieva majas visu sadzīvi nodrošina ar savu algu

mellene88

labs jautājums.kādēļ autore jau sen nav aizbraukusi vīram līdzi. kaut uz pāris nedēļām..apskatiit citu valsti, iepirkties, galvu izvēdināt... kaut pa reizei pāris mēnešos.Ja darbā nav jāiet, tad tak veina alga kur mitinaties,kamer pienāk tie bernudārza laiki.

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

Zinu ģimeni, kur tas pats modelis-tur gan nav bērna. Kā plusus min to, ka tās divas nedēļas tad ir mājās par riktīgo-kā atvaļinājumā, var būt kopā visu laiku, bet pa darbadienu vakariem šeit tāpat vīrietis būtu mājās tik ap 19:30-20:00 un tad jau jāliekas slīpi( un bērns ju arī visdrīzāk, ka dotos pie miera, ja tāds būtu)

Kā arī ir iespēja šeit bīdīt projekus visādus un celt māju. un tur pēc darba nodoties hobijiem-sports utml

tra-la-la

Man bij kolosāla pieredze- 1x-2x mēn. braucu pa vīkendiem ciemoties. Tagad biļetes uz Eiropu maksā lēti, ja vēl pērk laicīgi. Nav arī tā, ka viņam tur bija nezin kādi smalki un lieli privātie apartamenti. Nē. Bet tam nebija nozīme, jo abi ļoti gaidījām tikšanos, abi pavadījām kolosālas bdienas un gaidījām nākamās. Visu laiku bijām uz saziņu-lai vai kādi nogurumi, jo mēs vienkārši gribējām būt.

P.S. Diemžēl, izskatās, ka Tevi nealkst satikt un nevaru iedomāties iemeslu, kāpēc nebrauc tur ciemoties uz vīkendiem, svētkiem, atvaļinājuma dienām (tak ne jau kurpju kastē viņš dzīvo, ne jau n-tos simtus biļetes maksā, ne jau viņam un Tev nav brīvdienas). Tā kā padomā par to nopietnāk..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18384967