Attāluma attiecības

Zefiirs

Slēdza Zefiirs: "Paldies, guvu atbildes un vielu ko pārdomāt.".
Zefiirs

Laikam gribas nedaudz pačīkstēt un noskaidrot kā citiem ir izdevies saglabāt attiecības, kad šķir attālums.

Es strādāju Latvijā, vīrs ārpus Latvijas. Reizi divos mēnešos vīrs ir Latvijā uz 1-2 nedēļām. Mums ir mazs bērns. Man gribas just vīrieti blakus, sajust, ka ir atbalsts, palīdzība ikdienas darbos, ir ar ko parunāt atnākot no darba. Grūti izturēt brīvo laiku vienai, apzināties, ka man bērns jāved uz dārziņu būs, jāsavāc, ja slimo, tad man jāuzņemas. Viņam izturēt liekas vieglāk, jo tur visu laiku strādā.

Finansiāli nav tā, ka šis režīms būtu pirmā nepieciešamība. Mums viss ir, kredītu nav. Protams, ka varētu vēlēties dzīvot lielākā dzīvoklī, jaunākā projektā, centrā, ar labāku skatu un braukt ar jaunu auto, bet tā jau var vēlēties arī bezgalīgi.

Gribētu nospraust mērķi cik ilgi tas turpināsies, bet šķiet, ka tā ir tikai mana vēlme, jo vīram patīk, ka tur var pelnīt daudz vairāk.

Kā jums ir izdevies apvienot attiecības, bērnu un attālumu?

Kurkulis

Gribētu nospraust mērķi cik ilgi tas turpināsies, bet šķiet, ka tā ir tikai mana vēlme, jo vīram patīk, ka tur var pelnīt daudz vairāk.
nu, protams, un prom no ģimenes rutīnas! Kuram ta' nepatiktu.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Kādēļ Tu nevari pārcelties pie vīra?

Un kādēļ vsp viņš sāka ārpus LV strādāt?

Tulip

Un ko vīrs saka, kad par to runājat?

Zefiirs

wonderful
man ir samērā labs darbs šeit un tur būtu grūti atrast darbu. Viņš savā sfērā var iztikt bez valodas, bet man būtu vajadzīgi vairāki gadi. Vispār pārceļoties zustu peļņas jēga, jo mēs ar bērnu visus viņa ienākumus iztērētu pirmos gadus.

jūrnieku sieva, tikai laiks mājās par mazu. ja tas ir 50/50 no gada tad tā dzīvo. Šitā tāda viesģimene

Zefiirs

Tulip
Tur jau tā lieta, ka neko konkrētu. Pēc būtības jau es esmu tā, kura ir neapmierināta. Laikam jau vajadzēs runāt vēl un sarunāt konkrētu termiņu.

Inndra

Mans vīrs arī kādu laiciņu strādāja ārpus Latvijas, ilgākais, ko netikāmies, bija 4 mēneši. Sākums bija grūts, pēc tam es personīgi sāku pierast,ar atsevišķiem lomku gadījumiem. Viņš bija tas, kas gribēja mājās. Tagad strādā uz vietas.

leyla

Zefiirs

Piedod, ja prasu, bet vai nav tā, ka LV viņam ir ģimenes siltums, bet mītnes zemē asas izjūtas un prieki ar citām sievietēm? Tad, protams, ka neko nemainīs. Neredzu jēgu tā dzīvot tik ilgstoši, it sevišķi, ja mazs bērns audzināms un finansiāli Jums nav grūtību. Dzīve paiet Tev esot būtībā kā vientuļajai mammai. Saprotams, ka nejūties labi.

Es kaut kādā ziņā saprotu vīru, jo pamest labi apmaksātu darbu, lai tā vietā meklētu citu, sliktāk apmaksātu, tas nav viegls lēmums. Iespējams, ka vīrs nesaskata to kā milzīgu problēmu un uzskata, ka viņa galvenais mērķis un uzdevums ir apgādāt ģimeni. Nedomāju, ka viņš tā līdz galam izprot ikdienas grūtības, ar ko jāsastopas tev. Īpaši, ja pašam nav nācies ilgāku laiku pavadīt vienatnē ar zīdaini. Varbūt viņam nāktu par labu kādu laiku šo prieku izbaudīt? Katrā ziņā te prasās pēc ģimenes sanāksmes un lietu izrunāšanas. Tu nerakstīji, cik mazs bērns, bet saprotu, ka dzīvojies ar mazo pa māju. Jāmeklē ilgtermiņa risinājumi, ko darīt, lai tu varētu atgriezties darba, sabiedriskajā dzīvē. Ja vīrs nemaina darbu, tad jādomā par citu atbalsta personu - aukli, mammu utt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18384967