Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

eļļa sejas masāžai

Banija

Tulip

Es izmantoju līdzīgu, uz baterijām. Zoda līnijai un kaklam visvairāk patīk. Ar ikarov sezama eļļu vai nuxe sauso eļļu. Atkaribā vai prasās vairāk treknumu uz sejas vai ne.

Vaarna

Tulip
Vari, lūdzu, mazliet precīzāk par to rīku? Par Nuxe sauso eļļu es vispār brinos, ļoti saslavēta un top produkts, bet man nepatīk, neredzu pilnīgi nekādu efektu un tāda jocīga konsisten ce. Zēl, man nuxe citādi ļoti patīk.

Tulip

Vaarna
Man ir šāds, tur var izmantot abus uzgaļus, gan to kur 2 bumbiņas, gan to kur vnk viena- laikam vairāk serumiem domāta. Pirku no Tchibo.

Manai mammai ļoti patīk tā prodigieuse eļļa un pielipināja arī man patikšanu, bet ,piemēram, vīram dēļ intensīvās smaržas tieši nepatīk.

Papildināts 11.01.2019 20:42:

Vaarna

Tulip
Paldies! Uzmetu aci google, nekur neatradu informāciju tieši par šo. Vēlāk, kad būs vairāk laika, pameklēšu nopietnāk!

Tulip

Vaarna
Izskatās, ka viņi vairs netirgo. https://www.tchibo.de/m/massage-geraet-p400109423.html

Bet pameklējot google ir diezgan daudz līdzīgu. Tik ātrumā neatradu 2 in 1.

Vaarna

Šis varētu būt ļoti līdzīgs tam, kas man jau bija padomā, tik nekā nesaņēmos meklēt. Vēlreiz paldies

Dianne

Te būs mana ikdienas klasika! Patīk! Rožu eļļu šķaidu ar mandeļu eļļu 1:2, un piepilinu rožu ēterisko ellu un greifrūtu...

Pamatā rožu ēt.eļļu lietoju visulaiku - citreiz tikai šo piepilinu. Roze ādai laikam ir visizcilākā!

Draudzenei arī uzjaucu pamata (bāzes - mandele utt) eļļas un piepilināju topašu rozi un arī Benzoe ēterisko ellinu - pēc manas gaumes arī skaista smarža +vēl tieši pret visādiem iekaisumiem ādā.. vienu uzjauktu tūri vina izlietoja un āda jau bija tīrāka un skaistāka. Pirms tam vina lietoja "problemātisko ādu kosmetiku"

Papildināts 12.01.2019 09:31:

Uz šiem sejas masāžas instrumentiņiem arī vienubrīd skatījos - slinkuma pēc tik nav ieguvušies ..un man arī patīk izmasēt seju, kaklu un dekoltē ar rokām - atkartojot masieres kustības un virzienus (!) cik nu tas iespējams pašai

Pa laiciņam arī izmantoju "sejas sauniņu" un tad pēc tās izmasēju seju - super sajūta un āda kolosāla!

Kā top maskas pēc sejas "tvaicēsanas" esmu izmantojusi gan zilos mālus (izcils pīlings) gan divi tumšās šokolādes gabaliņi - iemercu mazu trauciņu bļodinā ar karstu ūdeni, lai izkūst! Tik sokolādei piepilinu biku ellu, lai viņa tada forsa plastiska arī paliek..

Nu tas tā īsumā, ja kādai noder

Banija

Dianne
Nu tas tā īsumā, ja kādai noder
paldies!

"Pirmā roka, kas var mani izraut no grāvja, ir tikai manis pašas."

Chamois

ar ēteriskajām eļļām uz sejas gan uzmanīgi.

var mēğināt, bet vispirms jānotestē, vai nebūs reakcija.

Avon trīsfāžu anti age eļļa ir fantastiska. Esmu pārsteigta! Un cena kā jau avonam pieņemama.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384971