Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

eļļa sejas masāžai

Banija

Banija

Jautājums - kādu ņemt? āda - sausa, hiperjūtīga, man jau 35+

Nekad neesmu pirkusi, tagad gribu nopirkt masējamo verķi un jautājums paliek par eļļu.

Varbūt eļļu daudz nevajag un pirkt tās pašas firmas eļļu? Cena sālīta - 50 ml par 32 eur

"Pirmā roka, kas var mani izraut no grāvja, ir tikai manis pašas."

Chamois

klasika: rožu vai granātābolu eļļu

Vaarna

Banija
Kas tas par verķi un kas tā par eļlu?

Albina

kviešu asnu

gurķenes

Dianne

Banija
Roka jau pāris gadus pēc krēmiem neceļās, kopš sāku interesēties par ēteriskajām eļļām eju uz bbfactory.lv (laikam tāda adrese netā, bet atrodās Lācplēsa ielā, Rīgā) ..vienvārsakot mana Top eļļa gan ķermenim gan sejai ir saldo mandeļu eļļa - pērku 250ml, jo iet ilgi, maksā ap 6€. +rožu eļļa - mazāka pudelīte ar pipeti 50 vai 30ml laikam - abas sajaucu kopā ~2:1 un tad piepilinu ēteriskās eļļas pēc vēlmes. Jaucu visu tā uz 50ml lai var izlietot un tikt pie jaunas mīļākās "pilītes" ir rožu ēt.eļļa, greifrūts, saldo apelsīnu.. īstenībā visi citrusi jasmīns, arī timiāns..

Un pirms klāju uz sejas eļļu, uzsmidzinu ziedūdeni, vai vismaz saslapinu ar plaukstām - tad arī eļļu vajag mazāk un viņa foršāk klājās!

Rīt varu "iemest" te bildi kā tas viss izskatās, tagad slinkums

Un sejas masāžu pa laikam eju pie vienas foršas meistarītes, pēctam klājot eļļu pati atkārtoju

Papildināts 10.01.2019 23:37:

Ja sakārojās lietot ēteriskās ellas, tad papriekšu iesaku "mazliet izglītoties" - palasīt info! Nelietot neatšķaidītas piemeram.. un arī katra elļiņa dara savu - visas labas un kolosālas un tomēr.. piemēram jau piesauktas citrusu ēteriskās eļļas padara "gaismjūtīgu" - tas ir- nav ieteicams lietot ejot saulē - saulīte "stiprāk" piekers un apdegs..

Kopš lietoju "ēterīšus" esmu pasākusi ļoti reti lietot smaržas..

Es nu jau ilgaku laiku nelietoju sejas kremu, lietoju ellinu. Sejas stavoklis manami uzlabojies. Man sauss adas tips. Man ari interese kas tas par aparatu

Banija

Paldies par ieteikumiem

Vaarna
Noskatiju bodyshopaa. Aizgaju, apcamdiju, gribu

Papildināts 11.01.2019 12:14:

Norāva mobila versija tekstu

es pati veicu masāžu ar rokām, bet ar to verķi āda netiks tā nostiepta, plus vinš tā kā mazliet ievelk ādu starp tām bumbām

man ļoti patīk sejas izmasēšana - tas saspringums nav un grumbas mazinās. Viņiem ir arī video, kā veikt ar rokām un kā ar to ierīci

bet eļļa šķiet padārga un vai arī derēs

Papildināts 11.01.2019 12:15:

Jānopērk tā ierīce un kājautā pēc eļļas testers

Papildināts 11.01.2019 12:16:

Piedodiet par kļūdām - neveicas ar rakstīšanu telefonā

Papildināts 11.01.2019 12:17:

Meitenes - aparāts nav elektrisks! Pašam jāvalkā .

Papildināts 11.01.2019 12:19:

Tā, izkristalizējusies rožu eļļa - vairākums. Galvenais neuzrauties uz nekvalitatīvu

Vaarna

Banija
Šitāds apmēram?

Banija

Vaarna

Banija
Paldies interesanti. Es pašlaik izmantoju jau gatavu eļļu maisījumu no oxygenart (piemērots arī zonai ap acīm), masāžu veicu manuāli, bet arī esmu domājusi par kāda verķīša iegādāšanos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384971