Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spekulācijas ar vērtspapīriem.

Macete

Labdien!

Gribu padalīties ar savu stāstu par naudas investēšanu un ātru peļņu. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija un var padalīties ar savu pieredzi!?

Biju meklējis internetā kur un kā var ieguldīt naudu, un kādā amerikāņu mājaslapā ievadīju savu telefona numuru, lai turpmāk saņemtu informāciju. Nākamajā dienā man piezvanīja cilvēks, runāja krievu valodā. Pastāstīja un pārdeva man ideju par valūtas kursu spekulāciju. Piedāvāja investēt naudu, un ar viņu palīdzību veikt drošus darījumus, kur viņi iegūtu 20% no peļņas. Stādījās priekšā, kā privāta analītiķu grupa Sankt-Pēterburgā. Gandrīz katru reizi ar mani sazinājās, zvanot no dažādiem Eiropas numuriem, uz kuriem, protams, nevar atzvanīt.

Es piekritu piedāvājumam, ieguldīju nelielu daļu savu līdzekļu, piereģistrējos ar viņu palīdzību nepieciešamajās platformās (Paši darījumi tika veikti šeit: https://trade.citadel-fx.com) Un pirmajā pusotrā nedēļā visi darījumi bija ar pozitīvu iznākumu, protams, ar nelielu peļņu.

Tad man piedāvāja ieguldīt lielāku naudas summu, lai būtu ievērojamāka peļņa. Tā arī izdarīju. Un mēneša laikā tik tiešām darījumi bija veiksmīgi un diez gan ienesīgi. Pienāca laiks, kad gribēju daļu no savu peļņas pārskaitīt no interneta platformas uz savu bankas kontu. Taču pēc dažām dienām saņēmu e-pastu no šīs mājaslapas – Citadel-FX, par to, ka ir nepieciešams konvertēt manu kontu un veikt vienreizēju naudas pārskaitījumu kopējās bilances trešdaļas apmērā, lai apstiprinātu manu kontu un nerastos problēmas ar nodokļiem. Un kosultats stāstīja man, ka līdz noteiktam datumam šī summa būs tikai trešā daļa no kopējā uzkrājuma, taču ja to nepaspēs izdarīt līdz tam laikam, tad nepieciešamā pārskaitījuma summa augs. Šo pārskaitījumu ir jāveic noteiktā, sarunātā dienā, tad viņi atsūta nepieciešamos rekvizītus, kur naudu pārskaitīt. Vēl min, ka šī procedūra ilgs tikai pusstundu, un nauda atgriežas atpakaļ pie manis.

Vai tas ir normāli, ka tiek prasīta papildus naudas ieskaitīšana, kuras apjoms aug? Vai tā varētu būt krāpniecība? Man interesē jebkurš komentārs, vēlams, protams, ja esat arī paši mēģinājuši.

Skābais

Pameklējot internetā, tauta tieši arī saka, ka viņi ir krāpnieki. Pirmkārt, viņi strādā bez jebkādām licencēm, otrkārt, arī citi cilvēki saka, ka apkrāpti.

veikt vienreizēju naudas pārskaitījumu kopējās bilances trešdaļas apmērā, lai apstiprinātu manu kontu un nerastos problēmas ar nodokļiem
Šajā solī viņi redz, ka tūlīt zaudēs savu upuri, jo vairs neizdosies izprasīt ieguldīt vēl, tad mēģina naudu izvilkt vēl šādā veidā. Ja iemaksāsi, atradīsies vēl kāds iemesls paprasīt nākamo papildus naudas porciju.

Noraksti naudu zaudējumos, jo viņi ir ofšorā - nav pat zināms, kurš savāca tavu naudu!

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Cik vientiesīgam ir jābūt cilvēkam, lai uzķertos uz šādas shēmas? Tu pats saki, ka tev katru reizi zvanīja no dažādiem numuriem, uz kuriem nevar atzvanīt. Un tas nelikās aizdomīgi? Un tas, ka ar spekulācijām sola drošu peļņu, arī nelikās aizdomīgi? Tā ir visparastākā shēma - tā peļņa, ko tu it kā ieguvi, bija tikai uz ekrāna, tur apakšā nebija nekādi darījumi. Vienīgais viņu mērķis, rādot tev šos it kā izdevīgos darījumus, bija piedabūt tevi pārskaitīt vairāk naudas. Atpakaļ to naudu tu no viņiem ne mūžam nedabūsi.

Runājot par investēšanu, nekad nevajag investēt tādās lietās, ko tu nesaproti. Tas parasti beidzas slikti (kā šajā gadījumā). Es pēdējā laikā visiem iesaku investēt P2P aizdevumu platformās, bet arī tur katra platforma ir rūpīgi jāizpēta, lai pārliecinātos, ka tie nav krāpnieki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384993