Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attiecības ar bagāto

inacopia

reāli esam satikušies pāris reizes, bet emsu jau tā apdāvināta, kafē naudu nežēlo. esmu bijusi pie viņa, BET. kaut kas liekas ne tā. Parasti tādi bagātie ar naudu uz višām nešķiežas. mana paziņa ar vinu agrāk bija kopā. jā, viņš naudu nežēlojis, bet gribejis visu nopietni, no sērijas- piesiet pie sevis, u.t.t. Bet, ja tā būtu, taču nebutu slikti. Bet tai pašā laikā paklausoties viņa stāstito. Viena bijusī esot ienākusi tai pašā klubina, kur viņš (a mājās vina atstāja vinu slimo bērnu), viņš esot nopsihojis un norāvis viņai viņa dāvinātās rotas. Tad kam tur atņēmis visu. Tad, kam būtu jānotiek, ja visas tā iet prom no viņa?! gulējuši pat neesam un viņš nespiež

Papildināts 11.01.2019 09:28:

un ja, jau reāli 1. īstajā randiņā viņš sauc dzīvot pie sevis, došot atslegas utt..

inacopia

un ja, jau reāli 1. īstajā randiņā viņš sauc dzīvot pie sevis, došot atslegas utt.

Ja negribi sevi pārdot, tad bēdz. Slimi tas viss ir.

vecis35

inacopia
1. īstajā randiņā viņš sauc dzīvot pie sevis, došot atslegas

Džeks pieradis, ka nopirkt var visu, atliek tikai vienoties par cenu

Sūdbambālis, vienvārdsakot.

Patricia L

Kas tur nav skaidrs - putniņš zelta būrī. Kamēr būsi rātna un klusa, tikmēr ar zeltu apbērs, tikko kaut kas ne tā, raus nost ar tekstiem - Atceries, no kurienes es Tevi izvilku!!! (tas no filmām) . Bet tā mažors parastais - pa klubiņiem, kaut sieva ar bērnu mājās, pirtis ar meitenēm, ko tā tikai djēlas var bīdīt. Maina sievietes, kādai gadās bērns, nekas, uzturēt var. A Tu smuka? Kā var nocopēt bagātnieku?

putniņš zelta būrī
Jā, ja vēlies tāda būt, kādēļ ne. Bet kā līdzvērtīgu tevi neuztvers. Tiklīdz viņam, kas nepatiks, liks tev saprast, kurš te par visu maksā...

Viena bijusī esot ienākusi tai pašā klubina, kur viņš (a mājās vina atstāja vinu slimo bērnu), viņš esot nopsihojis un norāvis viņai viņa dāvinātās rotas. Tad kam tur atņēmis visu.
Un šādi stāsti tev neliek noraut stopkrānu kamēr nav pa vēlu?

Patricia L
vot par to es arī domāju. Ja kaut kas nepatiks, visu atņems.

Man pašai 1.reizi mūža kas tāds, ka uz mani tāaaadu naudu. Vienmer isteniba biju sapņojusi par ko tādu, ka man dāvina, ved, u.t.t. Draudzenei tā bij un skatijos ar baltu skaudību, bet te pēkšņi, tusejot klubiņā..es pat restorānā nemāku uzvesties un neesmu bijusi.

Es jau viņam teicu, lai piebremzē ar dāvanam, jo dīvaini, ja virietis saka- šodien palutināju sevi ar jaunu Armani jaciņu un, ka es tiešām redzu, ka tā nauda arī ir, ka tie NAV tukši vārdi, tad tā jocigi. Te jau vins man noskatijis atkal brendu svarcinus, jacinu. Teicu viss pietiek. Nu kā ta var but?! Ja būtu kopā, tad ok, bet te...

ilzemuc

inacopia
Es no tāda muktu pa gabalu. Par naudu laimi nenopirksi (arī savus nervus).

Man jau šķiet, ka tie bagātie ar naudu nešķiežas, tapēc viņiem viņa ir. Un šis izklausās pēc tāda, kuram vajag viņa ideālo lellīti, ko citiem parādīt, kas dara visu pēc viņa prāta, bet pati nedomā vispār.

atkarīgs ar ko veido attiecības- ar cilvēku vai ar naudaa maku. To tad arī vērtē

A jūs tipa nesapronte? Protams, ka ar naudas maku gribētos, bet te bonusā šitādu psiho negrib

ne, nu protams patikami, ka Tev visu, visu. Cilvēks gadus 16 vecāks par mani. vinam tīkot jaunakas. Domāju vinam looti daudzas bijusas, bet redz katrai atslegas nedodot. Esmu pamanijusi, ka vins visur, kur uzliek kārtējo 50dienu paskatas uz mani, laikam tip, vai es redzeju, cik vins noliek..tas gan tracina, jo vins visu laiku kladzina, cik vinam, u.t.t. A man vel nav beigušās esošās attiecibas, kur es cīnos par izdzivošanu, jo kungs ne maksāt ko grib, ne stradat, tik dzert un laboties sola. Tāpēc laikam pēc tā visa man tas kā sapnī..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385005