Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Herpe tur lejā 39.nedēļā

miumiumiu

Sveikas

Naktī sajutu, ka mani pēc ilgāka pārtraukuma piemeklējis herpes vīruss tur lejā. Šobrīd man ir pilnas 39 nedēļas. Protams, sāku lasīt par šo internetā un visi raksti apgalvo, ka tas nozīmē ķeizaru. Sazinājos par šo problēmu ar savu dakteri. Viņa saka, ka, tā kā man šī nav pirmā reize dzīvē, kad piemeklē šis vīruss, ķeizars nebūs. Lika tikai smērēt smērīti tur.

Kaut kā nemierīgs prāts.

Vai tiešām akūta herpes vīrusa uzliesmojuma gadījumā var dzemdēt dabīgi?

miumiumiu
Mani arī ik pa laikam piemeklē šī nejaukā herpe Tur. Jautāju savai vecmātei kā man būs ja uz dzemdību laiku izmetīsies? Viņa teica nu nezinu kā būs,skatīsies pēc situācijas,bet apgalvot ka būs ķeizars nevar. Kaut arī visur tak rakstīts,ka uzliesmojuma laikā ir jataisa ķeizars,jo tas ir ļoti bīstami mazulim.

Pakonsultējies ar vēl kādu specu, es tā vismaz darītu.. cik dzirdēts, herpes vīruss jaundzimušajam ir ļoti bīstams. Un inficēties, saskaroties ar herpi aktīvā stadijā, ir viegli.

Es arī iesaku vēl pakonsultēties. Jo, cik zinu, tad ja herpe ir atkārtoti, tad mazlim ir izveidojušās antivielas un nav bīstama. Tikai pirmais uzliesmojums bīstams, bet drošības pēc meklē vēl info, kamēr pilnīga skaidrība.

Sazvanīju dzemdību namu, savienoja mani ar dakteri, kura bija kompetenta šajā jautājumā. Teica, ka līdz pirmdienai jādzer Herpelāns. Ja līdz pirmdienai sākas dzemdības, jābrauc uz uzņemšanu un obligāti jāsaka, ka ir herpe. Ja līdz pirmdienai dzemdības nesākas, tad jāiet uz konsultāciju, kuras laikā apskatīs un ja herpe būs aktīva, rakstīs uz ķeizaru. Tātad līdz pirmdienai jādzīvo pilnīgā neziņā par to, kas gaidāms.

Tāpēc es apbrīnoju dakteres kuras tā vēl var pateikt,ka ķeizars nebūs. Kas tur ko nesaprast,viņi tak tur ārsti,ja ir herpes uzliesmojums tad ir jātaisa ķeizars un viss. Viņām tak nav tiesību riskēt ar bērnu zinot tās sekas. Tev ļoti tur viņas sametušās? Kā pašai šķiet vai pāries?

Papildināts 11.01.2019 16:10:

miumiumiu
Tabletes tev tās ir? Viņas ir ar recepti

sirsnina1322
Jā, dabūju recepti. Nav daudz, viena. Bet kādas iespējas, ka līdz pirmdienai viņa tur vairs nebūs? Un kāda iespēja, ka tad tomēr liks dzemdēt dabīgi?

Godīgi sakot, tagad es drošāk justos ar ķeizaru.

lunatka

100% ķeizars.

miumiumiu
Nu ja labi,ka Rīgā tā Tev atbildēja un skaidri zini ko tad gaidīt. Varbūt ka pāriet ja viņa padodas

Es arī ceru,ka man nebūs tajā laikā izdomājusi izlīst viņa.

whisper

Nav gan 100% ķeizars. Nupat tuvs cilvēks šim gāja cauri - arī 39.nedēļā - izdzēra Herpelanu, pēc 3 dienām herpes pazuda un vēl pēc nedēļas dzemdēja dabīgi mazuli.

Bet vispār sievietēm, kam mēdz būt Herpes TUR, jau grūtniecības sākumā esot jābrīdina ginekologs par to, tad trešajā trimestrī tiek nozīmēts vienreizējs profilaktiskais Herpelan kurss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385017