Bērni trokšņo - vajadzīgs skats no malas

Kukuruku

Slēdza Kukuruku: "Paldies par diskusiju. Palidzejat tikt skaidriba pasai ar savam domam un jutam.".
Lecamaukla

Bet paklāju jā, to gan, vismaz to ripošanu notušē. Tā vistrakāk naktī skan.

No bērnu staigāšanas jau nu gan nevar būt tāds troksnis, lai kaimiņi aizrādītu.

Ieteikums par paklāju (kaut vai grīdas segu) ir vērā ņemams, - to noteikti ieviestu vismaz bērnistabā.

Vika Pēdija

Pa dienu bērni ir visā dzīvoklī. Neguļ virs viņas meitas istabas.

Lecamaukla

Man arī šķiet, ka 21:30 vēl normāls laiks. Bet kā to pateikt kaimiņienei tā, lai tas nebūtu aizvainojoši? Ka, principā, tā ir viņas problēma, ka viņai traucē skaļums, jo mēs nekādus noteikumus nepārkāpjam. Kā atrisināt šo situāciju bez aizvainojumiem? Jo saprotu, ka dzīvojam viens otram blakus, un ir jāmāk sadzīvot, lai visiem labi.

Lecamaukla

mea
No bērnu staigāšanas jau nu gan nevar būt tāds troksnis, lai kaimiņi aizrādītu.

Ir dažādi kaimiņi, dažiem traucē pat tas, ka otrs šķauda par skaļu.

Un troksnis ir gan, īpaši bērnu tas dip dap solītis. Ja plika grīda noteikti. Es, piemēram, kad otrā istabā guļu, dzirdu, ka mana pūce noliek grāmatu uz galda vai zīmēšanas bloku. Man šķiet, ka pa grīdu mētā, bet izrādās, ka uz galda.

black sand
Es jau teicu kaimiņeinei, vai viņa nevar man uzzvanīt, vai uzrakstīt sms, kad būs troksnis. Lai es pati varētu saprast, kas ir tas lielākais traucēklis. Bet viņa saka, ka negribot mani traucēt. Es mēģināju pierunāt, ka tādā veidā varbūt izdotos uzlabot situāciju, bet viņa negrib. Tai pat laikā stāsta man, ka viņas vīrs viņai teica, lai viņa man zvana, kad pirms pāris dienām esot bijis ļoti skaļi. Mans numurs viņai ir.

Norma Džīna

Paklājs slāpē skaņu, bet jāskatās, kādas attiecības bērniem ar putekļiem. Mums piemēram paklāji ir nepieļaujami. 21:30 manuprāt īsti nav tas laiks, kad var pağērēt naktsmiera klusumu.

mea
Es dzirdu kā kaimiņs čurā no rīta. Jo tajā brīi vēl ir agrs, mājā ir pilnīgs klusums. Vakarā dzirdu, kā kaimiņi aizver aizkarus.

Lecamaukla

Kukuruku
Ja normāli kaimiņi, mēģinātu runāt, aizietu tiešām ciemos paklausīties, kā skan. Liktu grīdas segumu.

Es arī dzirdu gan čurāšanu, gan ūdens nolaišanu, gas šķaudīšanu, klepošanu, dīvāna izvilkšanu, dziedāsanu un veselu baru nesaprotamu trokšņu

Lecamaukla
Šobrīd mūsu sarunas kopsavilkums bija tāds:

Es - es jau daru visu iespējamo, mēģināsim būt vēl klusāki.

Viņa - mums traucē, bērni ir ļoti skaļi. Jūs esat māte, tieciet ar viņiem galā. Mums visiem ir bijuši mazi bērni utt.

Īsti pat nezinu, ko es vēl varētu viņai pateikt.

Nevaru iedomāties, kā aiziet ciemos pie mazpazīstama kaimiņa plkt.22:30, ja viņi 21:30 jau guļ Un droši vien, ka katrs vakars ir citāds un man nedēļu nāktos pie viņas nodzīvot, lai to izjustu. Tiešām žēl, ka viņa nepiekrīt uzzvanīt vai uzraksīt sms, jo tad es varētu peifiksēt, ko bērni konkrētajā bridī dara.

Papildināts 11.01.2019 14:31:

Aizdomāšos par paklāju. Tas mums rotaļu istabā ir pavisam maziņš.

TrakaAnna

Šim esam izgājuši cauri. Pēc pamatīgas raizēšsnās un stresa vienkārši "uzlikām mīksto" - teicām, ja grib, lai sauc policiju. Beigās kaimiņiene stāvu zemāk nomierinājās un pierada. Pēcāk pat kļuva laipna

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18385029