Bērni trokšņo - vajadzīgs skats no malas

Kukuruku

Slēdza Kukuruku: "Paldies par diskusiju. Palidzejat tikt skaidriba pasai ar savam domam un jutam.".
Lecamaukla

Kukuruku
Neej tik vēlu, aizej agrāk un paklausaties klusumā, vakarā. Ne tad, kad jau traucē. Profilaksei.

TrakaAnna

Šim esam izgājuši cauri. Pēc pamatīgas raizēšsnās un stresa vienkārši "uzlikām mīksto" - teicām, ja grib, lai sauc policiju. Beigās kaimiņiene stāvu zemāk nomierinājās un pierada. Pēcāk pat kļuva laipna Pirms mums dzīvoklī dzīvoja pensionāre, klusa kā pele. Mūsu 3 bērnu ģimenes ienākšana bija baigais trieciens. Un to var saprast.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Meija
Pulciņi tādi, ka diendusa sanāk vēlu. Ap 15. Ja bērns aizmieg 15-15:30, viņam nenāk miegs 21:30.

Mikaa

Manuprāt, problēma kaimiņienē. Pusaudzei nenāk miegs 21.30 (kas tas par vājprātu, likt tik AGRI gulēt!), tāpēc bērns nevar aizmigt un izdomā iemeslus, kāpēc neguļ. Otrs faktors ir labā dzirdamība, varat mēģināt uzlikt paklāju tajā istabā.

Tavi bērni nav vainīgi ne pie kā.

mea
No bērnu staigāšanas jau nu gan nevar būt tāds troksnis, lai kaimiņi aizrādītu
Var var...es arī dzirdu, ka augšā mazie skraida. Ja es ietu ātri gulēt, ticu, ka traucētu.

Ja bērni agrāk ies gulēt, agrāk modīsies. Nespēj līdz 13-14 pilnvērtīgi darboties. Un vispār - vai man sava dzīve būtu jāpakārto kaimiņu ērtībām?

black sand

Nabaga kaimiņienes meita ka zīdaina laika jaiet gulet un nabaga autores sīkie kuri vel 22 skraida un trokšņo

TrakaAnna
Vīrs saka to pašu - lai nomierinos. Gan jau, ka nomierināšos. Tā otrā saruna bija šodien. Laikam tāpēc vēl saasinātas emocijas. Bet negribas, lai cilvēks tur ļaunu, jo es ar nolūku neko sliktu taču negribu.

Lecamaukla

Es tak saku, problēmas ar tiem cīruļiem! Šiem jādzīvo privātmājās.

Mikaa
kas tas par vājprātu, likt tik AGRI gulēt!
Kā tu zini cikos ir jāceļas? Varbūt ceļas jau 5:00, lai tiktu uz skolu. Manai meitai klasebiedrene tā ceļas 5:00, jo tālu dzīvo.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18385029