Bērni trokšņo - vajadzīgs skats no malas

Kukuruku

Slēdza Kukuruku: "Paldies par diskusiju. Palidzejat tikt skaidriba pasai ar savam domam un jutam.".
Ivy

ja dricelētājs ir zem Tevis, tad neviens putns pakaļ nedziedās

Tas no trokšņa un mājas konstrukcijas atkarīgs. Mums tagad tieši otrādi - pa augšu var taurēt un dricelēt, leja netraucēti guļ. Iepriekšējais īrnieks pat bēniņos bungu studiju bija ierīkojis, un nekas, mums zīdainis - apakšējie brīnījās, kur tik kluss bērniņš, ka nedzird. Visas skaņas no apakšas toties slaidi ceļas gaisā, turklāt pirmais stāvs vislabāk dzirdams augšstāvā, t.i. trešajā, nevis otrajā tieši virs tā.

Ja autore dzird pat kaimiņu aizkarus, tad arī kaimiņi dzird ne tikai autores bērnus, bet arī citus iemītniekus - ja nav tikai divi vien dzīvokļi -, un tās skaņas reizēm izplatās visai nenosakāmos virzienos. Bet grēkāzi vienu atrod.

Tāpat aizkustinoši, kad kaimiņi aizrāda par bērnu dipināšanu brīvdienu rītos (turklāt labi dresētu bērnu vecākiem, kam arī patīk brīvdienās izgulēties), kamēr paši ik dienu nāk mājās 22.00, blīkšķinādami visas durvis, un tad vismaz pusstundu vēl turpina joņot pa dzīvokli, nenovelkot apavus, bam bam zābaki, klik klik papēdīši. Neko par to arī nepārmetu, kamēr paši neuzprasījās uz komplimentiem

always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

Es ar dzivoju daudzivoklu maja un dzirdu ba;kus kaiminu visu ko dara,nakti pat dzirdu,ka vins krac un noklepo,un smagak elpo,dzirdu vairakiem kaiminiem modinatajus.Plus man vel ir loti trausls miegs un trauce pat ta smaga elposana,katru vakaru vins runa ar draugu skaipa,visu dzirdu perfekti.

Es tapec lieku ausis ausu aizbaznus,bet biezi tapat to kraksanu dzordu ar visiem aizbazniem un tas reali tracina.Un jo vairak satraucos,jo vairak nevar aizmigt,jo man lai guletu vajag perfektu klusumu.

Bet man ir nakts darbs un lielakoties diena kad gulu,tad visi prom darbos.

Papildināts 12.01.2019 05:44:

Un vel iepriekseja dzivokli vienreiz pamostos no trakas sisanas,urbsanas utt 8 no rita svetdiena un skaidri dzirdu,ka tas ir augsejais kaimins.Bet izrdaijas,nevis augsejais,bet 2 kapnu telpas starpa un 3 stavus leja..ta vot tas skanas iet.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18385029