Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attiecības ar agresīvu partneri

m_marcello

SmilsuPele

Un kopā dzīvo pusotru gadu un jau tā... nu mūc. Padomā kas būs pēc 10 gadiem? Jums šobrīd bija jābūt usi pusi periodam un rozā brillēm.

Sixpārnis

m_marcello
Tu tik nesmuka, nevarīga, ka jāpiecieš šitāds psihs sev blakus?

Sameklē kādu ķūnētu čali, kas pie tevis "ievāksies" (par naudu tādus varot dabūt) - lai esošais vāc mantiņas un iet prom.

Vai lauz līgumu, ej prom pati - lai džeks dara, ko vēlas.

Šitādi nemainās. Nu kur tev prāts?
Vecāki, brāļi/māsas ir? Izstāsti viņiem šito savu storiju.

Luudzu beedz, nesaboja savu vieniigo dzivi. Es visu izdaritu vinam aiz muguras. Atrastu citu dzivesvietu sev un nekad vinam neatklatu kur tas ir, kaut tas atrastos kilometra attaluma. Kad vina nav, aizvestu visas savas pekeles. Un sarunatu ta, ka ires ligumu pec menesa lauz, vinam ir menesis laika izvakties pasam. Viss. Visur izdzestu, bloketu un nekad vairs nekadu kontaktu.

Papildināts 12.01.2019 08:30:

Ja dzivoklis tiesam mils, saruna kadu kas atrodas ar jums kamer vinas izvac pekeles un notinas. Ja sak traucet darbaa, sauc policiju. Tev ir japarada, ka vairs nebaidies. Pagaidam vins jut, ka ir paaraks.

Es vinu nostadutu fakta prieksaa caur telefonu, ka vinam ir diena laika savakt pekeles. Ja varetu, naksnotu citur un nakamaja diena, atgriezoties majas, lidzi man butu divi citi cilveki. Ar vienu man butu par maz. Ja saktos psihi es sauktu policiju.

Pa kluso, neko varonim nesakot, noīrēt citu dzīvokli. Uzteikt saimniekam šo. Sms veidā paziņot varonim, ka līdz tam un tam datumam viņam jāizvācas. Palūgt palīgā draugus vai vnk noalgot pārcelšanās pakalpojumu, un, kad varonis nav mājās atbraukt pēc mēbelēm. Nomainīt telefona numuru. Darbā un uz ielas kādu laiku būt gatavai, ka var sanākt konfrontācija, būt gatavai saukt policiju, ja vajag. Informēt draugus vai ģimenes locekļus par situāciju. Paņemt darbā atvaļinājumu un nerādīties tur kādas 2ned kamēr varonim pāriet pirmais tvaiks..

Bet man ir nelielas aizdomas, ka nekas no tā netiks darīts, vai ne?

SmilsuPele

Li_li
Es par to pašu- nekas netiks darīts! Meitene turpinās ciest.

m_marcello
Kādā slazdā? Nekāda slazda nav- brīva, strādājoša sieviete bez bērniem- var doties uz visām četrām debess pusēm. Bet nedosies nekur, jo te abiem tādas attiecības vajag...vīrietim vajag ko pazemot, sievietei patīk upura loma.

mellene88

Li_li
man šķiet,ka pat bez puses no uzskaitījuma var mierīgi iztikt... % pilnīgi psiho gadījumu nav nemaz tik daudz.
Ja ir pilnīgi skaidra nostāja pašai- viss, es šo izbeidzu,tad tas top ātri skaidrs arī otrai pusei... nu nešķiedīs velti enerģiju aizvērtās durvīs sitoties..

toties,ja ir tāda muļļāšanās..nu pārmācīšu viņu, varbūt mainīsies, varbūt sapratīs cik es laba utt. tad ir visbiežāk vērojams tas, ka agresīvā uzvedība sāk izpausties vēl plašāk. Jo īstenībā nevajag viņu pārmācīt un gaidīt nez ko no viņa... neesiet īstais pāris kopā un basta...

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

mellene88
Protams, tas jau tikai mans skatījums uz visu, ko var izdarīt, lai pavisam droši. Nav jādara tieši tā, bet galvenais būtu vispār kaut ko darīt. Es pa lielam uzskaitīju to, ko es darīju savā laikā. Man gan nebija fizisku draudu, tikai destruktības attiecības. Bet es tāpat jutos komfortablāk ;emot līdzi uzticības personu, kad gāju savākt mantas, jo zināju, ka sveša cilvēka klātbūtne neļaus šamam izpausties pilnā skaistumā. Un darbā saskāros ar scēnu, kad nāca, lūdzās, raudāja, lamājās.. Tam jābūt morāli gatavai, ka tā var sanākt. Jo darba vieta paliek vienīgais pieejas kanāls, kad nomaini numuru un nobloķē soc. tīklos.

Cucamonga

Ir sieviešu kategorija, kuras vienkārši kādreiz nosit. Viņas nesūdzas, strādā, dažas pat dzemdē bērnus....

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

tikko lasu www.jauns.lv - par sievietes nosišanu reibumā, greizsirdības dēļ tiesa piespriež 4 (!l ) gadus! četrus! quo vadis????

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385045