Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attiecības ar agresīvu partneri

m_marcello

renjchiks

m_marcello
Attiecības ar agresīvu partneri? Tā ir izvēle, man tādu attiecību nav un nebūs, ne jau mani māte laidusi pasaulē, lai kāds mani klapētu.

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Visi tie argumenti-viņš tāpat mani uzmeklēs, zina, kur strādāju utt-pietiekami pamatoti, lai turpinātu dzīvi kā līdz šim? Darbā ies un kabinetā sitīs nost vai? Sitīs pie durvīm? Īsti neizprotu,kā centieni izvairīties no kontakta pec tam, mēbeles un kas tik vēl ne, ir iemeslu, lai neko nedarītu. Sprostu te toč neredzu, ne bērni, ne finansiāla atkarība, ne dzīvoklis viņa...

ir nepiecuešamība pēc ciešanām un vardarbības pret sevi. Tas jàārstē

teite

m_marcello
Ja tu īrē dzīvokli un maksā arī, kur tieši problema? Vienojies ar dzīvokļa īpašnieku, ka plāno pārtraukt īres līgumu un meklē jaunu vietu tikai sev vienai. Kur vēl vienkāršāk. Tu termiņā izvāksies, dzīvokļa kaimiņš lai dara kā grib (varbut ātri atrod kādu citu aitu, kuru izmantot pat sponsoru un savo kompleksu dzēsēju.)

Es šito laikam nespēju saprast....

Papildināts 12.01.2019 17:49:

Man aizdoma, ka autore gados jauna un iespējams, ka pirmās attiecības. Tad jau var šķist slazds un oh un vaimandieniņ. Nākamreiz vispār nesāc attiecības ar cilvēku, kuram kaut minimālas vardarbības un pazemošanas tieksmes. TU nevienu nepārveidosi un nevienam to nevajag. Sāc labāk pati sevi mīlēt un pārveidot pat sievieti ar pašcieņu un pašapziņu.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

m_marcello
Ir aarkartigi viegli dot padomus no malas, pie tam pilnigi sakariigus padomus, - ja pats neesi situaacijaa ieksaa kaa purvaa. Tev patlaban ir sii sajuuta, ka sliiksti akacii un nezini, ko un vai un tttt. Meitenes ir devusas ljoti labus padomus un strateegijas, kaa riikoties, ko dariit. Kaa uzteikt un nomainiit dziivokli, kaa izmest brutgaanu un uz visiem muuziem vinju noblokeet visur. Ja Tu to vareetu, sen jau buutu izdariijusi, un siis temas te nebutu. Domaju, ka ne jau Tu prasi padomu, ko darit, bet KAA klut tam iekseeji gatavai.

Labi, sen atpakal man nebija tads psihais, bet savaa zinjaa ari plaanpraatins, ar daljeeju sizofreeniju (varbuut??), vai vienkarshi ar patologiski egoistisku raksturu ar mazveertiibas kompleksiem, no kuriem nak visas nenormaalaas greizsirdiibas, kontroleesanas , aardiishanaas , leksanas aaraa pa logiem, gribeesanas pabaazt zem tupeles utt. Biju novesta liidziigaa psiho-emocionaalajaa staavokli, kaa Tu tagad. Pie kam, mes pat nedziivojaam kopaa, bet vins mani maaceja terorizet, biju iebaidiita, manipuleeja pie visa iespeejamaa. Fiziskas vardarbiibas gan nebija, bet emocionaalaa uz 100%. Man vieniigais, kas paliidzeja tikt no siim attieciibaam araa, bija MAINITIES PASHAI kaa cilveekam. Meginaaju visadi, gan ar ezoteriku, gan jogaam , gan visaadaam prakseem un graamataam un tmldz vairaku gadu garumaa. Luuzums notika gan manaa psihee, gan uzvediibaa un attieksmee, kad nomainiiju darbu, kur nevareja tik vienkarshi man tikt klat -un kur bija daudz kas jaamaacaas un jaaaizpilda prats ar jaunu informaaciju (bet bija terors pa telefonu), un saaku iet labaa psihoterapijaa. Apzinati pieteicos viziitee Martas centraa, kur pat nevareju paskaidrot, kas notiek, tikai to, ka man liekas, ka mani terorizee un ka it kaa vienlaikus laikam miilu vinju. Katra terapijas reize kaa reebusu risinaaja, atraisiijas vairaki mezgli, un pec gada siis nenormaalaas attieciibas bija finisheetas.

TAgad jau daudzi gada pagaajushi, bet no siis cilveka izvairos, vispar negribu kontakteeties, jo vins vienkarshi maaceja mani perfekti manipuleet, un es negribu parliecinaaties, vai vins to veljoprojam varetu.

Skābais

Aizdomājos, vai ir pareizi autorei bēgt? Iet prom no dzīvokļa, utt.

Vai nebūtu pareizāk aiziet uz konsultāciju pie tās sieviešu aizsardzības organizācijas, kā to tur sauca, lai viņai izstāsta precīzi viņas likumīgās tiesības un iespējas. Pēc tam lai vēršas policijā un pieprasa noteikt, ka tas vīrietis nedrīkst viņai tuvoties - ne dzīves vietā, ne darbā.

Saprotu, ka tam vajag nedaudz iekšas, tieši tāpēc lai no sākuma vēršas tai organizācijā. Ja tagad sāks bēgt, tad būs jābēg ilgi...

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Skābais
To aizmirsu taisni piebilst - beegshana pilnigi neko nerisina! Atceros, ka tajos laikos man galvaa rosiijaas bildes, ka varu visu noblokeet un aizlidot uz dziivi uz Amazones dzungiem, bet tad, pie domas, ka peeksnji vienaa diena... vins man zvana - es paralizeejos! Ar visu to, ka varu but fiziski otraa pasaules malaa, problema jau bija manaa galvaa. Un tikai taas atrisinashana visu situaaciju saliks pa plauktinjiem.

Skābais
Nez, man bija vieglāk pašai aiziet nekā izcīnīt un arī - nu kāda vērtība īrētam dzīvoklim? Dažreiz ir tā, ka daudz vieglāk un veselīgāk ir aizmukt un savest sevi kārtībā klusumā un mierā. Nekam citam enerģijas nepietiek. Un iekšējs miers, ka naktīs neviens sadzēries pie durvīm neklopēs, arī ir tā vērts. Respektīvi, es izvēlējos mukt.

Kas palīdz aiziet - laikam kā kurai, bet man tas bija labāko draugu atbalsts, kuri mani sapurināja un atvēra acis, kā arī notikumi, kas pārkāpa sarkanās līnijas, kad man sāka zvanīt sveši cilvēki. Burtiski 3 dienu laikā biju prom. Un nekad, nekad vairs neesmu līdzīgas kļūdas pieļāvusi. Mācība uz mūžu. Pirms tam dzīvoju rozā burbulī un līdz pēdējam neticēju, ka cilvēks var būt neārstējami slikts.

teite

Skābais
Iespejams tev taisnība. Ja autore spētu par sevi pastāvēt, tēmas nebūtu un vispar viņa pat nebutu sākusi dzivot kopā ar to un tādu personu.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Ar piebildi - ja autori kāds varētu aizstāvēt. Rakstos saka, ka sievietei ir jābūt aizsargātai no tēva, brāļā, vīra vai dēla puses. Mūsdienās var teikt - kaut no ģimenes puses. Ja autorei būtu brālis un tēvs (kaut cik atbildīgs) - kā gan viņa neizbeigtu šādas attiecības? Nav tā brāļa, tēva figūras ne fiziski, ne mentāli, visdrīzāk nav arī bijis. Tāpēc nonākusi šādā situācijā un ir neaizsargāta.

Es gan varu saprast, ka visu īstenot galīgi nav vienkārši. Par darbu ir labs arguments. Skaidrs,ka viņš stāvēs pie darba durvīm un ķers viņu. Viņai būtu jābūt pilnīgi aizsargātai vai arī jāmaina viss drastiski, ko viņa tomēr nevar. Jo nav aizsargāta. Ja būtu ģimene, varētu kaut darbu pamest.

Tagad Tev atliek atteikties no mantas un ērtībām. Vismaz no mēbelēm. Tev tagad jābūt gatava daudz zaudēt, lai iegūtu brīvību no tādām attiecībām. Laicīgi uzsaki dzīvokli (ticu, ka tas nemaz nebus viegli!) Kaut vai zobubirštīte ir jāsavāc un katlus. Nevar tak samniecei atstāt dzīvokli ar tajā dzīvojošu veci un visām mēbelēm un pat apakšveļu. Sanāk, ka saimniece būtu jāiejauc attiecību peripētijās. Varbūt pamazām utilzē mantas? Tā lai tuvākajā laikā vienas dienas laikā varētu savākt visu iedzīvi (atprasies no darba uz 1 dienu). Tas pats darbs arī ir problēma. Tad katru dienu no darba vsmaz pusgadu vajadzētu braukt ar taksi kadā nezināmā virzienā, vēlams, pie kāda. Vispār tikko viņš sajūtīs, ka esi aizsargāta, viņš pats atkāpsies. Kamēr jutīs, ka ir stiprāks par Tevi vienu, viņš ilgi mēģinās savu varu izpaust.

Ir vēl viena metode - garīgas palīdzības lūgšana. Bet līdz tai ir jānonāk. Principā darbība būt tāpat visa jāveic - vai vismaz kaut kāda, bet paralēli tiks lūgta augstāku spēku aizsardzība, lai bez excesiem tā šķiršanās notiek.

Papildināts 12.01.2019 21:27:

Vispāŗ jebkurš vīrietis izturas ar lielāku cieņu un pietāti, ja jūt, ka tā sieviete ir svarīga viņas ģimenei. Tas notiek automatiski un tā ir visās līnijās. Arī darbā mazāk ēdas virsū, ja jūt, ka sieviete ir aizsargāta no vecāku, vīru vai vismaz labu draugu puses (piemēram, tajā pašā darbā).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385045