Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attiecības ar agresīvu partneri

m_marcello

filozofe
Nu ja,tāpēc labāk palikt turpat un pieciest,jo pēc tam tāpat varbūt izsekos.

Kad būs problēma, domās risinājumus. Tagad risinājums ir pazust fiziski uz citu, savu dzīvesvietu. Un vienkārši vēlos vakaros vienai apkārt neblandīties. Ja nav sava auto, kaut ar taksi no-uz darbu, lai kolēģis aizved, nu taču izdomās. Sākumā patrakos, tad atradīs citu upuri un autori agri vai velu liks mierā

m_marcello
Nevajag iet prom strīda karstumā, protams, ka nelaidīs, bet gan nākošajā dienā! Uzraksti vēstuli, ka vakardiena bija pēdējais piliens un viss. Es gan uzskatu, ka bēgšana ir laba iespēja, jo izmest viņu no dzīvokļa gluži vienkārši tev nepietiks spēka, turklāt dzīvoklī viss par viņu atgādinās. Jauna dzīve, jauns dzīvoklis! Ja jau līdz šim nav sitis, tad nekādā gadījumā neticu, ka ies uz ielas klāt un klopēs, sievu sitēji visbiežāk ir gļēvi, līdz ko viens upuris izraujas, tā pāris nedēļu laikā viņi atrod nākošo.

Filozofe

Jap, piekriitu, labak palikt un ciesties ka tik neatnak uz darbu vai neizeko.

Katram savs

Visi iesaka pārvākties citur. Bet šo dzīvokli taču autore īrē. Vai nu viņa turpina īrēt (tātad, maksāt īri par diviem dzīvokļiem) un vīrietis kā kungs dzīvo, vai arī viņas problēma ir dabūt to vīriet ārā, lai izbeigtu īri.

Papildināts 13.01.2019 11:05:

m_marcello
Tev nav neviena tuvinieka, kas var aizstāvēt? Tēvs, brālis, labs draugs?

Papildināts 13.01.2019 11:06:

Manuprāt, pārvākties citur neko nedos. Tas ir pāris dienu jautājums, lai viņš uzzinātu jauno adresi

kā parasti šàdos gadījumos, sakne jāmeklē bērnībā. Upura loma ir iemācīta pozīcija

Papildināts 13.01.2019 11:07:

riebīgi, bet īrnieku dabūt laukā ir dzīvokļa saimnieka problēma, ja vecis nepārņem saistības un nemaksā

Katram savs

RimiDomino
Nu, un tad? Viņai vajag palīdzību, ko darīt tagad.

Papildināts 13.01.2019 11:10:

Starp citu, ja viņa pārvāksies, tad vēl grūtāk būs virieti dabūt laukā.

Es drīzāk skatītos atslēgu mainīšanas virzienā. Bet vajag kādu atbalstu - vai nu ir kāds, kas nāk padzīvot pie viņas, vai arī viņa pati ir prom citur tajā brīdī. Ja ir nauda, tad noīrēt citu pagaidu mitekli, kaut vai uz mēnesi.

īre viņai max būtu jāmaksā par 3 mēnešiem, vai cik nu te ir uzteikuma periods

Nav jau tulit un tagad jalaižas. Painformē izīrētāju, ka šķiras un velas izvakties. Tad nu atkarībā no termiņa, pa to laiku meklē jaunu dzīvesvietu. Protams, ka psihais uzzinās jauno adresi, bet ne viņam atslēgas nekas. Turklāt jauna vide autorei pašai palīdzēs tikt vaļā no “vecās dzīves” un vieglāk nospraust tās savas teritorijas robežas

Autore, kaa jau ieprieks rakstiiju, situaaciju reaali atrisinaas tikai tad, kad iekseeji bus kluvusi speeciiga. To nevar paveikt ne dienas, ne menesha laikaa. Vairaaku meeneshu , pusgada vai gada laikaa - gan. Un taa ir terapija. Pilnigi nopietni. Komplektaa ar kaadu fizisko sagatavotiibas treninju, kas cel visa veida pasveertiibu un stiprina fizisko kermeni. Aikido, austrumu ciinjas - jebkas, kas dod sajuutu, ka esi arii gatavs fiziski kaadu nolikt pie vietas, ja ne psihologiski.

filozofe labi pateica (kopaa ar sindy) par to aizmugures sajuutu . Es esmu savaa zinjaa veezis-vientulnieks, kas lielaako savas dziives laiku suudus esmu risinaajusi ar sajuutu, ka esmu viena ka kalns. Tikai tuvakaas draudzenes zinaja, kads vajprats man risinaas dzivee, man bija nenormaals kauns gan no sevis, gan no tuviniekiem, lai atklaatu patieso bildi par maniakaalu psihologisko manipuleesanu, jo galva pilna ar ideaaliem, upura un glaabejsindromu (nezinu, kaa autorei - vai vinja ir varejusi daliities ar tuviniekiem par realitaati par fizisko iespaidoshanu). Tapec man taa bija uzvara paar sevi, kad zemak vairs nebija, kur krist savaa pasveertiibaa - un tad beidzot aizgaju uz Martu. Tur bija kolosaalas daamas plus terapeites, kas smaidija un teica, ka sadas un liidziigas attieciibas ir ljoti daudzaam sievieteem - gan labi izgliitotaam un karjeristeem, gan dziives paberniem un no drausmiigaam gimeneem naakushaam. Tam nav sakara ar to, vai esi vai neei forsha, jauka, stulba, gudra vai tmldz, tam ir milziga saistiba ar psihes uztveri, paziistamiem modeljiem, situaacijaam, un to VAR lauzt psihoterpija saprotot, kapec tieshi rikojamies taa, un nekaa savadak (a la kapec nesadevi ar kebli pa galvu pirmo reizi pie mazaakaas emocion./ fiziskaas manipulaacijas un neizmeti veci aiz durvim, bet tanii vietaa naivi cereji, ka pec izguleetas nakts vins bus nez kapec mainiijies).

Es ari raudaju un sev pati uzdevu jautaajumus, kapec neprasu paliidziibu teevam/radiniekam/kadam vecim, kas man buutu blakus un noliktu to virieti pie vietas. Man nebija atbildes. Kaa man tieshi vareetu paliidzet? Drizak tas, ka saproti, ka aizmuukot sadaa veida no situaacijas, nekas jau galvaa nemainaas. Ja autorei butu cits piegaajiens, agresiivais partneris jau sen butu atravies no citiem draugiem vai gimenes viirieshiem. Tapec ir jamaina sava domashana un uztvere, tikai tad bus rezultats. Vari ar nezcik chalju palidzibu izmest agresoru no dziivokla, nomainit atsleegu, bet bailees triiceet , kas notiks tad, ka vienaa dienaa vins tomer bus uzzinaajis adresi un , izstalkereejis celju lidz majam, tur sagaidis pie durviim!! (Jaa, man tieshi taa bija, bet jau bija radies iekseejs speks speet noreageet citaadi, nekaa buutu dariijusi pirms terapijas saakshanas).Un kad vins tiesham pie tam durvim stav, tad logaas celji un protams bailēs no nezinaamaa scenaarija un atriebiibas ver durvis vinjam valjaa, un viss rinja dancis saakas no gala...

Es autorei ieteiktu sakumaa aiziet viziitee uz Martu (varbut cits centrs paraadiijies pa siem gadiem), izstaastit savu situaaciju, uzzinat no vinju puses, ko darit saadaa situaacijaa. Tad saakt terapiju. Noskaidrot, kurs cilveks (tuvs - butu labi, ja viirietis ar veseliigu domashanu) varetu but atbalsts. Majaas atspringt. Ja iespeejams, padziivot atseviski pie kada radinieka utmldz . Paraleeli skatiities citas dziivoklja opcijas. Uzstadiet meerkji tikt no sim attieciibam araa un valjaa Un tad lenam atdaliiities, gan paarvaacoties, gan izbeidzot attieciibas. Tad tas notiks dabiski, un agresiivajam viirietim nebus nekaadas vairs varas paar autori.

Skābais

Nav jau tulit un tagad jalaižas. Painformē izīrētāju, ka šķiras un velas izvakties.
Nu ja, nav kur steigties, viss jāizdara klusām... Kad varmāka uzzinās, ka upuris cenšas klusām no viņa aizmukt, viņš noteikti noglaudīs galviņu un teiks: "Saulīt, izšķirsimies miermīlīgi!"

Centrā "Marta" ir pieredzējuši speciālisti un tieši viņi vislabāk pateiks, kā rīkoties! Ar šiem partizānu gājieniem var sataisīt vēl lielākas ziepes, nonākt slimnīcā utt.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385045