Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attiecības ar agresīvu partneri

m_marcello

Labvakar, vēršos pie Jums pēc palīdzības. Varbūt būs kāda, kas spēs palīdzēt ar kādu padomu. Šobrīd atrodos neapskaužamā situācijā

Jau pusotru gadu dzīvoju kopā ar draugu. Bērnu mums nav. Jau kopdzīves sākumā pievērsu uzmanību tam, ka mans draugs ļoti ātri aizsviļas par sīkumiem, sākumā ļoti par to neuztraucos, visu vainu novēlu uz to, ka viņam pusaudžu gadi bija ļoti smagi, biju viņā pamatīgi iemīlējusies, domāju, ka mūsu attiecības mainīs viņa uzvedību.

Gāja laiks un viņš jau sāka pacelt roku pret mani. Burtiski tie nebija sitieni, bet grūstīšanās un daudz citas lietas, kas radīja paliekošas sekas uz mana ķermeņa. Katru dienu cēlos ar domu,ka drīz viņš sapratis savas kļūdas un mainīsies-attaisnojuma viņu. Pats briesmīgākais ir tas, ka ar viņu nav iespējams sarunāties mierīgi. Viņš ir ļoti greizsirdīgs, kaut gan es nekādus iemeslus neesmu devusi, kopš esmu kopā ar viņu, esmu bijusi visgodigaka savā dzīves laikā. Turpretī draugu vairākas reizes esmu pieķērusi, ka viņš kontaktējas ar citām meitenēm, esmu izteikusi savu nostāju, ka mani tas sāpina, viņš tikai atbild-slēdzam tēmu. Viņš ļoti daudz melo, izdomā visādus attaisnojumus, ja mēģinu ar viņu no sirds izrunāties viņš vienmēr atbild-negribu tagad par to runāt. Ja es darbā sarunājos ar kolēģi, viņš uzreiz mani vaino tajā, ka es Itka ar šo kolēģi guļu. Ja es viņu vainoju tajā, ka viņš mani krāpj-viņam uzreiz nāk virsū melnie un roku palaišana ļoti sāk aizsvilties. Un tā arī nekas netiek izrunāts, man ir tikai jāsēž ka sunītim un jāklausa viņa komandām. Vairākas reizes esmu mēģinājusi šķirties strīda karstumā bet viņš pasaka, ka nekur neies un nelaiž arī mani prim(kaut gan man tāpat nav kur iet). Dzīvokli īrēju es uz sava vārda, visus maksājumus arī veicu es. Bet es esmu kā slazdā, nevaru izdzīt ne viņu prom, ne aiziet pati. Es tiešām nezinu, kā tāda situācija rīkoties. Man brīžiem ir tāds izmisums, ka es tiešām esmu gatava sadzerties tabletes un aizmigt, jo es nevaru tikt vaļā no šī cilvēka. Man ir jūtas pret viņu viņš man nav vienaldzīgs, bet es pilnīgi apzinos, ka dzīvoju ar psihiski nelidzsvarotu cilvēku, esmu kā ellē.

Es ļoti atvainojos ja mans rakstītais teksts ir nesakarīgs. Vienkārši šis ir kārtējais vakars, kad man jau ir izmisums.

m_marcello
Tu to nopietni? Kur problema aiziet, panem mantas un pec darba neparnac majas. Kas ta par tadas lupatas busanu. Un uzsaki dzivokli jau laicigi, bet vinam ne varda.

Tabletes sadzerties nebūs jēgas, skaidroties ar tādu sprēgājošu tirliņu arī ne. Es izvāktos pati, vai, ja dzīvoklis mīļš, palūgtu kadiem draugiem izmest viņu ārā. Tev ir labi draugi, kas varētu būt klāt brīdī, kad palūgsi viņu izvākties?

Ja tu īrē šo dzīvokli, spēsi īrēt arī citur. Visu nokārto, sakravā pa kluso mantas un prom. Nomaini arī telefonu un nobloķē viņu visur, jo šitie parazīti mēdz uzpeldēt un lūgties, zvērēt, ka mīl, ka labosies... Beigās atjēgsies atkal turpat. Visu ir jānogriež un atpakaļ neskatoties, prom no viņa.

Ljoljix

muc tak. un atri.

prātiņ nāc mājās. mūc, muļķe, atpakaļ neskatoties

Es ar galvu saprotu visu, ka ir jābēg neatskatoties. Bet kur var aizbēgt, ja viņš zin, kur es strādāju. Turklāt darbā es pelnu pietiekami, lai varētu sevi uzturēt, bet ja man ir jāslēpjas, tad arī jāmaina darbs,kas nozīmē tikai finansiālus zaudējumus. Un mēbeles, ko es gadu laikā esmu pirkusi un iekārtojusi savu iedzīvi sanāk viss kaķim zem astes. Gluži jau arī negribas palikt uz ielas, bez ienākumiem un iedzīves.

SmilsuPele

Bērni nav, dzīvokli un rēķinus maksās Tu. Kāds slazds? Tas nav salzds, tu sev domās to uztaisi par slazdu. Tu esi brīvāka par brīvu. Jūtas pret viņu šoriez noliec malā, sāc mīlēt sevi.

Papildināts 11.01.2019 23:04:

Nu ko viņš Tev darbā var izdarīt? Nesitīs tak darbā... nekāda iedzīve nav jāpazaudē, pārved uz jaunu dzīvikli. Galvenais lai viņš nezin kur dzīvo. Nepaliec tur pat, viņš nāks lūgties vai psihot pie Tavām durvīm.

Ljoljix

m_marcello
a opcija policiju izsaukt nav, ja piesipaas darbaa vai uz ielas?

policijas lēmums par šķiršanos no agresīva partnera, aizliegums tuvoties. Kas ir mēbeles pret sadirsru dzīvi. Bērnu vēl dabū

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385045