Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrietis var būt par vecu?

rosarium

Vaarna

Es tieši pāris dienas atpakaļ runāju ar vienu itāļu kardiologu. Izrādās, viņš Latviju zina ļoti labi, tik iemesls tāds neglaimojošs. Vidējais latviešu 30gadnieks atbilstot vidējam itālim, 70gadniekam...skatoties pēc iekšējo orgānu stāvokļa. Šis pats profesors arī nosauca izplatītākos iemeslus, kāpēc tādi rādītāji.

Ljoljix

pecina

virieshi jau dazhadi. tapat kaa sievietes. cita 45 gados izskataas jauna , iet dara, citai 45 gados tik lakatu uzsiet.. tapat jau ar vechiem. es paskatos uz savam citaam savaam vienaudzeem- nu babuļa kas babuļa, citai viss kaa naakas

Papildināts 11.01.2019 23:04:

Vaarna
nu un kaadi bija iemesli?

itāļi> daiļ*irsēji.

Iemesls itāļu orgānu stāvoklim ir Vidusjūras veselīgā diēta, dzīvesprieks un daudz saules gaismas

Skābais

rosarium
Ir pat zināmi pozitīvie momenti tik vecam tēvam - pat ja krēslā būs viņam jāsēž - no rāpošanas vecuma bērns izaugs, bet bērnam būs pievērsta uzmanība, kāda nebūs no 18 gadīga tēva. (ok, ok, katrs cilvēks savādāks, ir izņēmumi). Svarīgāks jautājums ir par bērna nodrošinājumu tuvākajā un tālākā laikā.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

pecina

Ljoljix
Iespējams tev ir taisnība. Es tikai nesaprotu, no kā tas atkarīgs, jo reāli tas vecums nu nav gan tāds, kur vispār par vecumu jārunā.

Bet atceros, kad vēl biju draugiem.lv, man ik pa brīdim uzrakstīja kāds vīrietis arī virs 40 un es nespēju noticēt, ka var tik veci izskatīties tai vecumā. Es laikam salīdzinu ar savu vīru un tādiem vīriešiem, kas ir apkārt un nodarbojas ar sportu.

autore > tu pati nodzīvo vēl 7 gadus un tad paskatīsies vai sev neliksies mūžveca. Jaunāka jau nepaliksi tu arī

Ljoljix

pecina
geeni

RimiDomino

Es zinu, ka es palikšu vecāka, tas ir normāli. Parādīsies kaites un tamlīdzīgi. Tāpēc jau ir tas jautājums par bērnu. Es nesaku, ka tagad taisos pamest vai kaut ko pārmest par veselību.

Sixpārnis

pecina
Tak viņi muldās par savu vecumu. 60gadnieks mierīgi ieraksta, ka 40.
(radiniece regulāri tup iepazīšanās saitos, un tā tur tāda spēlīte laikam - kurš cik gadus norāda un tad minēt, cik ir patiesībā).

Autorei - vecums bērnam ir uz robežas. Ja varat paspēt ātri, tad jā. Bet ja viņam jau tgd tādas tendences, tad pēc pāris gadiem sāksies jau novecošanas procesi. 5gadniekam būs jāmāca riteņot, slēpot - kurš to darīs?

Ja es pati gribētu bērnu 37 gados, ja vīrieti mīlētu, tad es lemtu par jā.

Vaarna

Ljoljix
nu un kādi bija iemesli?

Slikts uzturs, alkohols un kaut kas vēl, neatceros. Nez kāpēc īpaši izcēla pārmērīgu cūkgaļas un speķa lietošanu uzturā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385047