Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrietis var būt par vecu?

rosarium

rojs2

nav jau īsti mirstamās vainas. jāārstē un būs OK

Here lies a complete and utter psychopath.

solar wind

rosarium

Kaut kā man nolasās, ka vīrietis skaidri apjauš, ka drīz ies vilciena pēdējais vagons gar degunu un jāmēģina tajā ielekt tip radīt bērnu īpaši, ņemot vērā veselības problēmas. Aktīvi ārstēties negrib, pagaidām izskatās tāds tik mutes bajārs. Ja 45g.v. jau īslaicīgi palicis uz gultas, tad murugas problēmām viņam vajadzetu būt pirmajā vietā, ārstētām un visam sakārtotam. Nez....kaut kā jūtu autores neticību viņam kā tādam...tādēļ ar loģiski rodas jautājums par bērnu.

Ja vīrietim ir motivācija bērna dēļ saņemties un risināt veselības problēmas, uz priekšu, lai ar to arī sāk. 45 gadi, gribas teikt, nav galīgi nekāds vecums, nesaprotu, kāpēc vīrs sevi pats tā noraksta.

Paziņu lokā mana draudzene satikās ar sava vecuma čali, viņa aizgāja mācīties uz citu pilsētu, tā arī izšķīrās. Tur satika gadus 25 par sevi vecāku vīrieti, pēc laika apprecējās, ir pat divi bērni, vīram tagad 60+, strādā, aktīvs un rūpējas par bērniem. Interesantākais, ka dažus gadus atpakaļ draudzene nolēma pameklēt internetā, ko dara tas čalis, viņas pirmā lielā mīlestība. Izrādās, jau dažus gadus kā miris. Viņa teica, ka tikai tad sapratusi, cik viss ir relatīvs dzīvē. Būtu sagājusi kopā ar to jauno čali, jau vairākus gadus kā būtu atraitne, a te ar savu veci dzīvo nost un laba ģimene jau padsmit gadus.

Katram savs ...bet ikdienā redzot tos kungus gados ar maziem bērniem, zinot arī problēmas, viss nav tik rožaini, protams, uz āru jau citu, ko stāsta... ir gan veselības problēmas, gan vizuāli viņi izskatās veci un objektīvi ņemot, vidējo dzīves ilgumu vīrietim Latvijā, bērnus var neizaudzinat.

Vēl kungiem gados ir tendence pierunāt jaunas sievas dzemdēt vairākus bērnus, parasti kādus 3, jo zina, ka tad sievietei būs grūti aiziet...bet tad aiziet pats vīrs...

Šis gan neattiecās uz autores gadījumu, šis vairāk papļāpāšanai par tēmu...

kungiem "gados " mēdz būt arì ne jaunas sievas, bet tā ap 37" vecumā"

Papildināts 13.01.2019 11:18:

laikam jauniem tēviem viss ir šokolādē. Tup pie televizora vai ar draugiem aliņu dzer vai vispār notinas. Nevajag stereotipus ģenerēt.

Ar tiem "laikā" dzemdētajiem bērniem. Bija tāda žurnāliste Astra Mille . Vecumā pēc 60 ievietoja vienā pansionātā ar mammu, jo viņa pati par sevi vairs nespēja rūpēties. Inta Fogele ir mirusi, bet viņas mamma vēl dzīva

RimiDomino, vvarbūt viņi notinas...bet ir kas maksā alimentus, no miruša tēva alimentus nepaprasisi...un tie nav stereotipi, veci cilvēki mirst, vairāk nekā jauni cilvēki, nav vel zinātne apturējusi šo procesu

apgādnieka zaudējuma pensiju vēl neviens nav atcèlis

esenif

veci cilvēki mirst
Cik gan korekti ir tā runāt tēmas kontekstā par 45 gadus vecu vīrieti. Ja vien nenotiks kas ārkārtējs, ar vecumu nesaistīts, tad viņš nodzīvos mierīgi savus 30+ gadus. Domāju, ka sen tie laiki pagājuši, kad ap 40 gadu vecumu skaitas jau padzīvojuši vai veci. Faktiski tas tikai pusmūžs. Vai tad tie atlikušie dzīves 30-40 gadi veģetēšanai domāti? No katra paša atkarīgs tas, kā savu dzīvi veido un kādas sev vecumdienas "nopelna".

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
Tulip

Palasīju tēmu un sapratu, ka man galīgi nesimpatizē tādi vīrieši, kā autores vīrs. Vīrietim ir slikti, sēž un čīkst kā tāda bāba un neko nedara lietas labā- tikai runā. Un vēl tam visam pa virsu bēēbiti grib. Man tādā situācijā ne tikai šaubas rastos, bet sliktas domas arī.

Man apkārt ir ģimenes, kur ir vēlie bērni, vai nu pašu vai adoptēti, tur ne tikai šos bērnus ir izaudzinājuši, bet vēl bariņu mazbērnu sagaidījuši, izauklējuši un vēl pie saviem 90 gana kustīgi un pie skaidra saprāta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385047