Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrietis var būt par vecu?

rosarium

man ir psihoproblema, par kuru gribas parunāties.

Man sāk likties, ka mana otra pusīte ir par vecu, lai kļūtu par tēvu. Ne jau fizioloģiski par vecu, lai bērnu radītu. Bet par vecu, lai izaudzinātu. It kā jau 45 nav daudz. Bet ir problēmas ar muguru, pat ir īslaicīgi palicis “uz gultas. Ir miega apnoja. Tikko izoperēja žultsakmeņus. Pēdējā laikā viņš kļūst aizvien pārliecinātāks, ka bērnu gribētu, man tā pārliecība tikai samazinās tieši šo veselības jautājumu dēļ. Kaut kā baigi muļķīgi sanāk.

Ljoljix

cik tev?

Man ir 37

Ljoljix

un tev no kadam ieprieksejam attiecibam bernu nav?

Man ir viens bērns. Viņam nav neviena.

Ljoljix

nu tad es diezvai parakstitos. ja vel vins butu vesels- tad ok. bet ja jau saakas pensionāru zamaškas- tad jau labak nee...

Apnoja jeb tā pati krākšana neiedzimst!

Tieši tas mani uztrauc. Vai tik tā nav vēlēšanās ielēkt pēdējā vilcienā.

Papildināts 11.01.2019 22:35:

To apnoju varētu operēt, bet tam viņš nevar saņemties.

rosarium
Dažam tai vecumā veselības problēmu parādīšanās ir iemesls sākt jaunu, veselīgu dzīvi, cits nolemj ka pienācis pensijas vecums un atlaižas ar aliņu pie tv. Pa manam vecumam nav nozīmes. Zinu vīriešus kam bērni stipri pēc 60 un liekas, ka vēl mazbērnus ar izaudzinās, un ir divdesmit gadnieka kas tik sten un vaid, un kam viss grūti

Ljoljix

rosarium
rekinies ka ar katru gadu bus sliktak. bus tev opim beerns. un nevis tev bus partneris un paligs, bet opis shupuljkreeslaa ar aviizi un "Vecais ratiņš" fonā. neizskataas baigi daudzsoloshi.

Papildināts 11.01.2019 22:39:

burumburums
nu ja vins pat nevar sanjemties savu trubu polipus izoperet, tad diez vai var ceret ka vins ies kačāties un est veseliigi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385047