Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Privātums un priekšniecība

Ivetka

Ivetka

Vai kāds ir saskāries ar situāciju uzņēmumā, kad tiešā priekšniece ar draudiem spiež reģistrēties sociālajos tīklos, likt ,,like" un ,,share' uzņēmuma profilam sociālajos tīklos, rakstīt glaimojošus komentārus un pievienoties viņai (,,draugos", lai viņa varētu kontrolēt, vai un kā tas tiek darīts, lai viņa varētu atzīmēt cilvēkus, neskatoties, vai viņi vēlas tikt atzīmēti (tātad mainīt privātuma uzstādījumus), likt heštegus savā personīgajā profilā, dalīties ar draugiem, aicināt sekotājus - cilvēkus, kas ir izmantojuši iestādes pakalpojumus, utt. Diemžēl esmu tā profila viens no administratoriem (tas nav mans galvenais pienākums), pārējie parasti darbinieki. Sociālie tīkli ir Ģīmjugrāmata. Iestāde ir valsts pakļautībā. Esmu kapitāli izlamājusies, līdz paaugstinātam asinsspiedienam. Viņa man nav virtuālajos draugos un nekad nebūs, tāpēc redz tikai foto, bet kādam, kas ir gan man, gan viņai, palūgusi notīt lentu, izpētījusi visu (pati izpļāpājās) un atklājusi, ka es, cūka tāda, komunicēju ar saviem cilvēkiem, nevis aicinu visus pēc kārtas kā nēģeru spameris. Pateicu atklātā tekstā, ka netaisos to darīt, pajautāju: tas nekas, ka tas ir mans privātais profils un es pati esmu tiesīga izlemt, kam tajā būt?! Par DVI esmu lietas kursā. Citi baidās: redzu, ka pirmspensijas vecuma cilvēki veido tos tukšos profilus. Dārgā cāļpublika, ieteikumus?

man ir dežavū

renjchiks

Ivetka
Nē neesmu saskārusies, bet tas ka priekšniecei visi nav mājās tad gan skaidrs

Papildināts 12.01.2019 00:12:

*tas

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Ljoljix

bija kadreiz shitadas teemas. a tas bija sen. a vai tad shodien vel nav skaidrs ka shitaa reklama ar firmas reklameshanu caur darbiniekiem vairs nerukaa? atpalikusi taa priekshnieciiba.

Ivetka

RimiDomino
Vai vari pastāstīt savu stāstu?

Papildināts 12.01.2019 00:46:

Ljoljix
Visdrīzāk mērķauditorija nobloķēs vai ignorēs aktīvos uzrunātājus. Bet mērķauditorija mani šobrīd uztrauc vismazāk. Ko darīt ar priekšnieci? Rakstīt ziņojumu DVI, iet prom no darba (daži pēc sapulces jau auj kājas)? Apelēt pie loģikas un veselā saprāta veltīgi, viņa vnk citus nedzird un nevēlas dzirdēt.

Ljoljix

Ivetka
bez tabu? smiekligi, bet gan jau iedarbiigi

Ivetka

Ljoljix
Tik traki sākumā negribētu, bet ļoti dziļa konflikta situācijā esmu gatava runāt kameras priekšā. Vēl ir augstāks priekšnieks, bet viņš ir komandējumā uz vairāk nekā nedēļu.

Ljoljix

Ivetka
nu a ko tev reali var izdarit? tev ligumaa rakstits ka caur privatajiem profiliem tur jareklamee? ja nav- lai tak iet rataa.

Danica

RimiDomino
man ir dežavū
Ivetka
RimiDomino Vai vari pastāstīt savu stāstu?
RimiDomino dežavū ir no Tava stāsta nevis no sakritības ar viņu. Man arī ir dežavū.

teite

Ivetka
Kādi ieteikumi vēl vajajadzigi? Tu visu jau esi izdarījusi pareizi. Vuenici varbūt nevajadzēja līdz augstam asinsspiedienam, bet vēsā mierā pasniegt savu nostāju. Elpo dziļi un luec mīksto.

Papildināts 12.01.2019 02:58:

A man nav dežavū. KMTD?

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385053