Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neplānota grūtniecība

Anita120

Situacija tādā,kad plīsa prezis un iedzeru stundas laikā avarijas tableti mazuli neplānoju,bet nu ir gadijies tā,kad grūtniecības tests ir pozitīvs.esmu apjukusi,ko darīt? Ir jau dēls 10meneši.nav ta ka esmu prer otru mazo,bet tas ir ļoti negaidīti.mammas kuram otrs mazajs pieteicas,kad pirmajs bērns vel mazs jūsu pieredze?kā tikat galā u.tt

Cucamonga

Kad piedzimst tad jau galā jātiek.

Jautājums ir cits-vai es pati vēlos tagad un te bērnu? Izvēles ir divas-aborts vai dzemdēt. Kādu uzvēli izdarīsi būs labi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

pieradīsi pie domas, viss būs labi! galā tiksi, daudzi tiek. Tad jau mazajam jābūt, ja tā sanāca.

Chicago

Ja ar visu izsargāšanos un operatīvi ieņemtu avārijas kontracepciju bebis sanācis, tad audzētu vien punci Lai veicas!

Ieteiktu apspriesties ar ārstu. Esmu dzirdējusi, ka pēc AK sūta uz tīrīšanu

Bet lēmums ir jāpiņiem Tev, neatkarīgi no tā, ko iesaka citi.

sunny droplet

keitaa
Kur tas dzirdēts?

AK nojauc hormonus, lai nevarētu notikt OV. Ja OV jau notikusi, kad iedzerta AK, tad ir šāds gadījums. Bet diez vai tas kaut kā kaitē grūtniecībai.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

queque

keitaa
Kas tās par muļķībām?

tīrīšana =aborts šajā gadījumā

queque

Anita120
Lēmums jāpieņem Tev pašai. Parunā ar otru pusi, ko viņš par to domā, bet galavārds pieder Tev.

Otrais bērns pieteicās pēc misēkļa AAM lietās un pēc avārijas tabletes, kad pirmajam bija 10/11 mēneši. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka sākums nav baigi viegls - ja ir emocionāls un fizisks vīrieša atbalsts visā, tad lieliski, nebūs tik traki. Pēc pirmā gada kļuva aizvien labāk un foršāk mūsu gadījumā.

Nesen māmiņu klubā bija sižets par blogeri, kurai ir 3 meitiņas un visām ir viens dzimšanas gads respektīvi- piedzimusi meitiņa un uzreiz pēc tam pieteikušās dvīnītes. Piesekojies, sakontaktējies un iedvesmojies. Arī tā var gadīties, bet mamma izskatās gana laimīga

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385069