Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nodarbības Saulkrastos / Ādažos

Leire

Leire

Sveiki! Dzīvojam Saulkrastos. Meitai pēdējais gads bērnudārzā, septembrī sāks skolas gaitas. Jautājums par pulciņiem, nodarbībām tiem, kas dzīvo šai pusē - kur vedat bērnus uz pulciņiem? Skatījos Ādažu mājaslapā info par baseinu, bet nesapratu vai tur ir arī nodarbības bērniem. Interesē arī dejošana. Uz Saulkrastiem pārvācamies septembrī, Rīgā ar nodarbībām problēmu nebija, bet šeit šķiet tik maz info, kur kas notiek..

vilks

Pati nedzīvoju Saulkrastos, bet radi un draugi dzīvo. Man zināmie bērni iet Mūzikas vai mākslas skolā, šķiet, tautas dejās ir foršs vadītājs. Ir vēl kaut kādi (šķiet, vairāki) deju kolektīvi, bet tur personīgi nevienu nezinu. Sporta centrā visādas nodarbības (zināmie bērni gājuši uz džudo, bet noteikti ir vēl kas). No malas ir radusies sajūta, ka ir miljons visādu pulciņu un aktivitāšu, spēj tik izvēlēties.

Par skolā pieejamajiem pulciņiem mūs Rīgas skolā informēja vecāku sapulcē jau jūnijā un pēc tam mācību gada sākumā, visdrīzāk jums arī tā būs.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Ādažos ir ansamblis Rakari, tautas dejas, E.Veizana deju studija, studija Saules Starini, kur ir visvisadas nodarbības FB ir info, mākslas vingrošana, teniss, baseina ir kaut kādas nodarbības, smalkāk nezinu, jazvana. Droši vien ir vēl kaut kas, uzreiz neatceros.

pecina

Leire
Par Saulkrastiem zinu - ir Mūzikas un Mākslas skola, tautiskās dejas, mūsdienu dejas, sporta centrā visādas nodarbības - florbols, basketbols, volejbols, karate, skolā ir dažādi pulciņi - anglu valodas, darbmācības, kokapstrades, ir koris, bet ne visai labs līmenis, vides pulciņš, dambretes pulciņš.

Brauca vismaz agrāk vienu reizi nedēļā uz Ādažu baseinu, sarunāts autobuss no skolas un tā.

Papildināts 13.01.2019 18:27:

A, vēl teātra pulciņš. Gan jau kaut ko arī piemirsu.

Papildināts 13.01.2019 18:28:

Vēl ir zumba bērniem. Vasarā teniss tenisa kortos un kaut kur lasīju, ka ir arī ziemā Zvejniekciemā skolā laikam, bet nezinu konkrēti.

Papildināts 13.01.2019 18:29:

Leire
Bet vispār sveicieni Saulkrastos

Leire

Paldies jums par informāciju! Izskatīšu visus variantus!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385081