Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Būt par mīļāko

esesmuseit

Ir kas pozitīvs tajā? Vēlams no pieredzes, ja kāda uzdrošināsies atklāt.

Uzrunājis ir vīrietis caur sms, kurš ir satikts uz īsu brīdi darba darīšanās. Nedomāju, ka tik īsā brīdī kaut kas var piesaistīt. Sākumā likās pajokošos pretīm, tagad nedēļu kaislīgas sms, zvani. Daudz jaunāks un nav brīvs.

Man pirmās pacilājošās sajūtas ir nomainījis prāta stāvoklis. Prāts man dominē. Esam runājuši, ka tuvākajā laika jāsatiekas (ir no citas pilsētas), bet es nemaz nezinu vai gribu satikties. Laikam gribu, bet baidos ļauties kas ir pret manu pārliecību. Baidos no sirdsāpēm? Nākotne tur nav. Ļoti vēlos normālas attiecības. Vīrietis visu bīda uz seksa nepieciešamību sievietei. Ilgi esmu iztikusi bez vīrieša, vai tagad būšu laimīga ar seksu, bet tomēr bez vīrieša, jo nepieejams. Man liekas esmu iekritusi. Gribas atteikt, bet tikko dzirdu viņa balsi padodos. Laikam gribu, lai mani sarājat un noliekat skarbās īstenības priekšā. Baidos, ka iemīlēšos un iedzīvošos tikai sāpēs. Runāt ar draudzeni, ģimenes cilvēku kauns.

pecina

esesmuseit
Silti iesaku to nedarīt, lai cik kārdinoši tas nebūtu.

rojs2

mīļākā precētam? nu, pat tīri valodiski jēdziens "mīļākā" ir ar negatīvu konotāciju. tautā saka - plancka un tamlīdzīgi.

Here lies a complete and utter psychopath.

pecina

Man liekas tepat cālī ir vairākas tēmas bijušas, kā mokās tās mīļākās, kuras ir iemīlējušās pēc tam. Nu debesis, jā un elle nenormāla. Ja gribi mocīties un mētāties pa tām emocijām augšā lejā, ok, tad uz priekšu.

Bet, ja prāts dominē ...? Kur īsti problēma? Tu kādreiz esi bijusi laimīga tikai tāpēc, ka tikusi pie seksa?

pecina

filozofe
Neliekas, ka prāts dominētu.

pecina
Līdz šim visiem šitādiem gribētājiem esmu atteikusi. Tādēļ domāju, ka prāts dominē.

filozofe
Laikam ļoti gribas mīlestību piedzīvot. Tikai šis nav tas gadījums.

Pretīgi. Te jau slavenā Lienīte laikam raksta (joks) Nedari to!

pecina

pozitivas_slepes
Nu kas tur pretīgs, hormoni, fluīdi satrakojās un prāts aizgāja pastaigāties.

esesmuseit
Uz kādu mīlestību tu ceri!!! Pilnīgs naivums.

esesmuseit
Nu moins, ko jūs rijat ikdienā, cilvēki? Kas tas ir, ka jūs vada zemākais instinkts. Es jau sāku padomāt uz kaitīgo pārtiku, citādi tiešām riebīgi, līdz pretīgumam šķērmi. Un tu pēc tam ar viņa spermu (atvainojos, ka tieši), noziedusies sēdēsi kā zagle un slampa? Mī un Žē, attopies, švamme!

Papildināts 12.01.2019 22:59:

Tu, gudrā, saproti, ka nevienā vietā gudra neesi. Apsmērējusies ar tik zemisku cilvēku (kurš iemin dubļos savu tuvāko, tu pati paliksi zemiska. Zini, no tādiem cilvēkiem pa gabalu smird, reāli smird (to man stāstīja viens augstāks cilvēks, ka no nodevējiem iet tāda salkani puveklīga smaka)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385091