Atpūta

Ābolkūka


1. Izņemiet no ledusskapja 10 olas, nolieciet atlikušās 7 uz galda un satīriet grīdu. Nākamreiz esiet uzmanīgāks.


2. Paņemiet bļodiņu un pret tās malu sasitiet olas, dzeltenumus ielejiet bļodā. Notīriet galdu no dzeltenumiem, esiet uzmanīgs. Un tā - mums bļodiņā ir 10 olu dzeltenumi.

3. Tagad paņemiet mikseri, ielieciet kājiņas un sāciet kult olu dzeltenumus. Pamēģiniet vēlreiz ielikt kājiņas, šoreiz līdz klikšķim. Sakuliet. Nomazgājiet seju, kaklu, rokas, muguru, izlejiet no ausīm olu dzeltenumus.

4. Tātad mums bļodiņā ir 2 saputoti olu dzeltenumi, tieši tik arī mums vajadzēs kūkas pagatavošanai.

5. Aplīmējiet virtuves sienas un griestus ar avīzēm, ar vecām lupatām apsedziet mēbeles.

6. Ieberiet glāzē 200 g miltu, pēc tam izberiet tos bļodā ar olu dzeltenumiem. Pārējos, uz galda izbirušos 800 g miltu uzmanīgi saslaukiet atpakaļ turzā.

7. Pārliecinājušies par to, ka griesti un sienas ir aplīmēti ar avīzēm, sāciet kult.

8. Ieejiet dušā.

9. Paņemiet 4 lielus ābolus un asu nazi, jau laicīgi aizskrieniet uz aptieku un nopērciet jodu, plāksterus, marles saiti. Sāciet mizot ābolus. Apstrādājiet īkšķi ar jodu, apsaitējiet to. Sagrieziet ābolus kubiņos un atcerieties, ka mums vajadzēs 2 ābolus, tā ka gatavošanas procesā var apēst tikai pusīti. Apstrādājiet ar jodu rādāmpirkstu un vidējo pirkstu.

10. Vienīgo palikušo un jau sagriezto ābolu ielieciet bļodā, savāciet arī uz grīdas nokritušos gabaliņus, nomazgājiet tos.

11. Sakuliet visu ar mikseri. Nomazgājiet ledusskapi, vēlāk apkaltīs - nevarēs atmazgāt.

12. Tagad ielejiet mīklu formā un ielieciet cepeškrāsnī. Stundu pagaidiet. Ja pēc stundas jums liekas, ka nekas nenotiek -ieslēdziet cepeškrāsni.

13. Kad esiet pamodies, nezvaniet uzreiz 01, vispirms izslēdziet un atveriet cepeškrāsni, atveriet logus.

14. Pēc visa pārdzīvotā ar izpildīta pienākuma apziņu aizejiet uz veikalu, nopirkt torti un kaut ko alkoholisku.

Iesūtīja Saulīte