Atpūta

Cālenes par saviem vīriešiem - IV

(mikmika)
Labi, izstāstīšu es ar.
Atnāk mans vīrietis un prasa man:
- Tu tēju dzersi?
- Jā.
- Nu tad uztaisi man arī vienu krūzīti
Un kur tad vēl vecais labais- Mīļumiņ, es nezināju vai Tu gribi, lai es mazgāju traukus, vai negribi, tāpēc es nenomazgāju
________________________________________
(sala)
Vakarā nav vairs griķu, kaut iepriekšējā vakarā bija savārīti pietiekoši. Prasu, vai viņš apēdis visus griķus? Viņš saka, ka apēdeis neesot viss, bet... griķiem bija nedaudz vajadzīga sāls, tad viņš bēris un bēris, un bēris, bet sāļāks kā nepalicis, tā nepalicis, tikai tāds pretīgāks. Tad, kad ēdiens pavisam sabojāts, viņš izdomājis paskatīties uz paciņas, kuru bēris, un ierauga, ka tā ir dzeramā soda.
________________________________________
(ginta_s)
Nu man Sieviešu dienā - 8.martā ir dzimene. vīrs vēlu vakarā pārrodas mājās.
uz jautājumu - kur tik ilgi biji?
viņš atbild, meklēju tev dāvanu, bet nedabūju, bet tā noteikti būšot.
prasu - kas par dāvanu?
atbilde - tad jau es redzēšot.
protams ar manām izspiešanas metodēm drīz vien uzzinu, ka meklētā dāvana ir hanteles!
mans priekšlikums bija, varbūt labāk mīklas veltnīti man priekš tevis!
puķes un vīnu saņēmu gods godam!   
________________________________________
(M.Popinsa)
Sanāk, ka nu jau kādu brīsniņu esmu aizdevusies no mājām izglītības pabeigšanas lietās. Nu, tad vakar saņēmu sms no brīnišķā dzīves drauga, kurš jautā, vai es gadienā neatceros, vai mums mājās ir kartupeļu ciete. Nu, es atbildu, ka nav jau nu gan. Šis atbild - nu, tad jau es laikam tikko ietaisīju ķīseli ar sauso pienu! Jautāju, kā tad garšo, uz ko saņemu viltīgu atbildi - nē, tagad vēl nēdīšot viss, pārnākšot vakarā no darba, tad arī BAUDĪŠOT! Tā sailgosos pēc mājām, ka pilnīgi vai asaras acīs...
________________________________________
(Meitēnc)
Vakardienas pēcpusdienā vannasistabas plauktā ievēroju jaunu pudeli blakus ausu tīrāmajiem kociņiem. liels bija mans pārsteigums ieraugot, ka pudelē ir nevis kāds jauns šampūns, bet gan ķiploku mērce. Es jau apvaicājos, ko tad šams īsti bija sataisījies ar to mērci darīt - matus mazgāt vai iezieķēties?   
________________________________________
(spare)
Bija brīdis, kad mums mājās nebija ūdens, braucām pie radiem, visus vannas piederumus saliku maisiņā. Ciemos vannasistabā atstāju maisiņu, draugs iet pirmais. Pēc tam pamanu, ka man sejas mazgāšanas līdzeklis izņemts no maisiņa Pēc tam prasu, ko tu ar šo darīji? Atbilde: mazgājos, tikai kaut kā neputoja... Bija domājis, ka tā ir dušas želeja
________________________________________
(Zelda)
Muma bija talka. Tīrījām tikko iepirktu zemes īpašumu uz kuras ir maza mājiņa ar dīķi. (īstenībā pirkam zemi siena pļavai, bet tā mājiņa bonusā.) Bet jāsakopj ir. Ap dīķi aug kārkli un alkšņi un viens smuks sarkanais pūpols. Manējais ar motorzāģi pienesās pie dīķa, ātri nozāģē pūpolu (es pat iebļauties nepaspēju). Prasu kāpēc? Šis - kā tad es varu zināt ka tas ir sarkanais pūpols!?! Nu labi, tā arī šis pārmetās pie citiem darbiem. Pēcāk prasu - ko nezāģē tos kārklus, a šis atbild, ka zāģim zobi jāvīlē, šim neesot ar ko, un ka tos nākamajā reizē.
Murgs!!!
________________________________________
(Ganga)
Vēlreiz par vīriešu zināšanām sievietes fizioloģijā 
Pirms pāris nedēļām atklāju, ka mans teju 30 gadu vecais, augstāko izglītību guvušais, grāmatas lasošais vīrietis līdz šim ir dzīvojis pilnīgā pārliecībā, ka sieviete čurā caur maksti. Proti, ka sievietei tāpat kā vīrietim ir tikai 2 caurumiņi - viens kakāšanai un otrs a) čurāšanai b) sēklas uzņemšanai c) bērnu dzemdēšanai. 
________________________________________
(peļaste)
Lasīju, lasīju, bet tā arī nevarēju visu izlasīt, jo vajadzēja mana mīļuma ģeniālismu nodemonstrēt...
Tas bija kādā trešajā mūsu kopdzīves mēnesī... mīļums nevar atrast savas mašīnas atslēgas, protams, prasa man, es, īpaši neiespringusi, saku, ka uz klavierēm (tas tāds joks no manas ģimenes, kad kaut ko nevar atrast). Šamais aiziet, paiet kādas 10 min., parādās atkal un prasa, kur tad es tās klavieres esmu nolikusi?!? Es tāāā smējos, ka pat lāga atbildēt nevarēju... Lieki piebilst, ka klavieres mums nav, es ievācos pie viņa un to, ka mājās nav klavieru būtu tā kā jāzina. Un nedzīvojam jau tādā villā, ka 10 minūtes klavieres būtu jāmeklē pat ja es viņas nesaprotamu iemeslu dēļ un nezināmā veidā tiešām būtu nopirkusi...
________________________________________
(JustinCase)
Kā es gāju saldējumu lūkoties:
Man uz grūtniecību iepatikās Pols De Lux saldējums - ēdu tonnām - bet TIKAI vaniļas (De Lux ir 3 veidi vanilas, šokolādes un balzāma - atskirība ir burtu krāsai ar kuru rakstīts un PROTAMS pats teksts)
Mīļajam saku: atved lūdzu man vaniļas Pols De Lux - tikai lūdzu nesajauc - tur ir 3 veidi (nu un detalizēti izskaidroju krāsu atšķirības un lai rūpīgi izlasa tekstu: vaniļas, balzams vai šokolades - lai nesajauc un arī to ka visi viņi vienā vietā parasti stāv)
Atved - šokolādes - 10 gab.
Labi, domāju –kam negadās- saku nākamajā dienā - mīļais to šokolādes es neēdīšu jo man negaršo - atved man, lūdzu, vaniļas 10 gab.
Atved - balzāma - 5gab.
Man jau āķis lūpā - kas ir - nevari izlasīt vai? Atved 10 VANIĻAS!!!
Nakamajā dienā atved - 5 saldējumus - 2 vaniļas un 3 balzāma!!!!!
Pēc 1 nedēļas - es zvanu - mīļais pa ceļam paker VANIĻAS saldējumu 10 gab.
Atbrauc un rāda man 3 šokolādes saldējumus un saka – mīļā, tur nebija vaniļas tāpēc paņēmu šokolādes (man jau seja paliek drūma un mākoņi savelkas) bet šis steidz priecīgi paziņot - jā mīļā bet es Tevis dēļ iebraucu Statoil un nopirku Tavu mīļo vanilas (sniedz man otru maisinu)
Lieki piebilst - BALZĀMA!!!!!!!!!!!!!!!
________________________________________
(naskā)
Nu, laiks paraksturot sava vīra izgājienus 
Jau pirms gadiem 3 paziņoju, ka man ziedi apnikuši - šķiet kā atpirkšanās par sīkajiem grēciņiem  Tā nu pa šo laiku gan visos svētkos, gan citos gadījumos saņemu piemājas dārzā salauztus koku zarus: pūpolus, papeles, bērzus un vasaras laikā pat ķiršu un ābeļu zariņus, protams, pasniegtus ar īpašu smaidu un uzplaukušus. Vislielākais pārsteigums bija, kad augstskolas izlaidumā vīrs, paķēris pie rokas divus lielākos bērnus, laimīgs nesa man tikko iegādāto sīpolloku buntīti - neesot ziedi, bet tie zaļumi, kas sievietēm patīkot.
 
Pirms gadiem 10 vīram pastāstīju, ka mans mīļākais ēdiens ir kartupeļi - jebkādā veidā pagatavoti. Neminēšu skaitli, kas šajā laika posmā figurētu pie romantisko, mīļo un vienkārši ikdienišķo brokastu un vakariņu apjoma, bet vienmēr saņemu pārdedzinātus ceptus kartupeļus  Bērni parasti paēd jogurtus, savukārt es ar samocītu smaidu, nu jau to pašu desmitgadi atmetusi cerības iemācīt vismaz kartupeļus izcept vai pasniegt tos dažādās variācijās, apēdu sarūpēto mielastu.
 
Pēdējais kuriozs - pirms pāris nedēļām pazaudēju kredītkarti, kuru uzreiz savā apzinīgumā nobloķēju. Pasi līdzi nenēsāju, autovadītāja apliecības nav. Piezvanīju vīram no darba, apstāstīju lietas un saku:  "Tā, man kabatā 8 santīmi, atbrauc man pakaļ, aizved uz bērnus uz bērnudārzu un iedod naudiņu. " It kā viss baigi loģiski paskaidrots. Pēc 5 min vīrs zvana un priecīgā balsī stāsta:  "Mīļā, netieku prom no darba, bet problēmu atrisināju - pārskaitīju tev 30 latus uz kontu - brauc pakaļ bērniem ar taksi! "
   
Saistībā ar iepirkšanos laika gaitā esmu iemācījusi kungam meklēt palīdzību krīzes laikā - ja attiecīgo produktu veikalā nav iespējams atrast, tad ir jāzvana man un jāpajautā, kādas ir alternatīvas  Bet teikšu godīgi - tas nāca ilgi un grūti  Dažreiz viņu aizsūtu pakaļ arī kosmētikas krājumu rezervēm - jau gadus 5 ne reizi neesmu pievīlusies aiz tā iemesla, ka vienmēr uz lapiņas drukātiem burtiem uzrakstu vajadzīgo preci un piekodinu pieiet pie vietējās pārdevējas, pastiept saujā sagumzīto papīrīti un samaksāt par iedoto preci.
________________________________________
(fon Kulakciems)
Lasu, lasu... un atcerējos stāstu par savu vecvectēvu. Sieva šo sūtījusi nopirkt petrolejas lampai kupolu - 12 līniju (tas ir izmērs). Vecvectēvs, atgriezies no veikala, paziņo, ka 12 līniju kupolu nav bijis, viņš nopircis 7 līniju un 5 līniju kupolu...
Pēc analoģijas būtu jautri, ja vīrs sievai 38. izmēra apģērba vietā atnestu 24. un 14. izmēru. 
________________________________________
(sanī)
par TĀ padošanu...
vīriets jautā, lai es viņam padodot TO....
Es - ko tieši?
Vīriets - nu TO tur!
Es - neko nevaru padot, jo nezinu, kas ir TAS TUR!
Vīriets jau sapīcis, aiziet un paņem pats līmeņrādi.
Es - nu nevari skaidri pateikt, lai padodu tev līmeņrādi, nevis TO?
Vīriets-nu bet kā tad tu vari zināt, kas ir līmeņrādis?!..
________________________________________
(Sarmux)
Par iepirkumiem:
manam vīram ieraksts šopinga saraxtā  "kaut kas brokastīm " pārtop par  "bulkas brokastīm ". Kad šim jautāju:  "vai mēs bieži ēdam bulkas brokastīs? ", vinš atbild:  "es nodomāju, ka tu gribi k-ko garšīgu " 
________________________________________
(Una 12)
Sarunājam ar vīru satikties  "mūsu ielas otrā galā, pie pēdējās piecstāvenes " (tur rindā ir kādas 5) Mēs dzīvojam mūsu ielas pašā sākumā, t.i. 2. numurā.
 
Gaidu vīru, nav. Zvanu.
Kā, stāvot taču.
Kur?
Izrādās, viņš nez kāpēc iedomājies, ka pēdējā piecstāvene ir tā, kas no ielas otra gala skaitot sanāk pēdējā.  Nudien nesapratu pēc kādas loģikas rēķinājis. 
________________________________________
(atinra,)
Manējais vēlu vakarā ieiet veikalā un nopērk sev sulas paku, kuru paņemt nākamajā dienā uz darbu. Nākamajā dienā atnāk mājās un ar pārmetumu pilnu skatienu izdveš:  "Paldies, ka izdzēri manu sulu! "  Lieki piebilst, ka sula atradās ledusskapī, tikai ne tajā plauktiņā, kur vienmēr 
________________________________________
(Hēra)
Šajā trakajā karstumā mums abiem ar vīru jāpabeidz steidzams darbiņš.
Skatos, šis neko nedara.
- Eu, kāpēc tu neko nedari?
- Es esmu aizņemts. Es svīstu.
________________________________________
(smaidam!)
Lidostas Tax frī veikalā ievelku vīru, lai izsmaržotu smaržas... Pēc tam lidmašīnā sēžam un spriežam, kuras patika un tā, viņš pēkšņi nosaka- nu tikai ne tās briesmīgās smaržas, nu.. tās.. nu, kā viņas tur-  "nāves ēnā " tās gan nepērc, man nepatika!
Es  kādas  "Nāves ēnā "? 
Izrādās- pure poison 
________________________________________
(dūdīte)
mani ex vīrs pārsteidza šādi...
sākušās dzemdības, aizbraucam uz dzemdību namu, es eju uzņemšanā - atvadamies, jo viņš nepiedalās... nodomāju - nu nezin, cik man te ilgi ies, jāizsūta sms, lai negaida, iet uz māju... lai īsāk uzraxtu:  "ej mājās, kad viss būs galā - uzzvanīšu " un izslēdzu telefonu... pēc dzemdībām māsiņa iedod mobilo, lai varu sazvanīt savus mīļos... pienākusi īsziņa no mana vīra:  "kas būs galā? "
________________________________________
(saiva)
Zvanu vīram no celtniecības preču veikala, prasu ko nopirkt. (Pats lūdza, lai iebraucu)
Viņš nosauc rindu lietu, tad domā, domā, domā...
Prasu: nu, ko tad vēl vajag?
Vīrs: Pašlaik neatceros, pateikšu, kad tu atbrauksi! 
________________________________________
(nulle)
ejam uz pilsētu, es saku: drausmīgi gribas ēst...šis, o.k., iesim paēst kaut kur. tiekam līdz krogelim, es saku, nu? a viš- ko tad? es- nu iesim paēst? un tad šis pārsteigts-tu gribēji ēst? ko tad uzreiz neteici!!!!
 
Tad šis atnāk vakarā no darba, es ar sīci, laika man nebija, ēst nav uztaisīts, es saku, sameklē kaut ko uztaisi, a šis-es negribu ēst, darbā jau paēdu. Nu, labi. pēc 15 min, sīkā jau guļ, es vārīšu pelmeņus. Uzvāru. Šis klāt-ai, paldies, es jau gandrīz pušu plīstu, kā gribās ēst.  njā, slinkums.
 
Tikko no dzN mājās, saku-aizej uz veici, nopērc banānus (barojošām māmiņām jau neko nav atļauts ēst)
atnāk šis, sapircies, šokolādi, torti, ceptas vistiņas. Banānu na, es palieku bešā. Mīļi. Tas nekas, ka viss bija izskaidrots.
ēeh. jautri.
________________________________________
(sala)
Nē, nu smieklīgi! Aizbraucam svētdien uz Tērveti, laiciņš saulains, bet es jau zināju, ka sola negaisu. Izstaigājamies pa takām, gids visu izstāsta, dzirdu - pērkons es viņam saku :  "Dzirdi pērkons! " viņš man atjautā:  "Viņi tādu mākslīgu taisa? Nezini, kā? "
________________________________________
(Zīlīte Zuze)
Zvanu dārgajam - atved man lūdzu zefīru šokolādē. Atveda - zefīru un šokolādi, katru atsevišķi.  
________________________________________
(12345)
Dēls vakar taisās iet uz veikalu un jautā man:
 "Ja tu ietu uz veikalu, ko tu pirktu? Es nevaru saprast, ko es gribu!"
________________________________________
(Lilistera)
Man vīrs labais, bet nu arī mēdz smieklīgi izpausties...
Darbadienas vakars, vīrs atbraucis uz Jūrmalas māju; taisāmies iet uz jūru... kamēr es pa dārzu ar sīko, saku, lai iet iekšā un šortus uzvelk- tikko no auklas noņēmu un istabā uz krēsla saliku...
Pēc min parādās vīrs un jautā, vai tad ar šitām varot iet? skatos- dēla (15) peldēšanās bikses uzvilcis...  es saku, nu nē taču- tavas ir tās gaišās!
Paiet vēl minūte... durvju ailē parādās vīrs un saka, ka šitās par mazu- neiet ciet... paceļu skatu un gandrīz saļimstu no smiekliem- gluži kā Minhauzens tur stāv mans vīrs, iespīlējies manās baltajās kapri biksēs ar augsto jostasvietu...   
ar trešo piegājienu viss bija kārtībā- atrada pareizās no 3 biksēm!
________________________________________
(lauvux)
No rīta saku, ka jāpalūr bankā (tīklā), kas ar finansēm, mans dārgums izņem bankas karti, un bāzīs kompī lūrēt, par laimi uzreiz arī attapās.